2.Kez sertleşme süresi

Ara vermeden nasıl geçiyordusunuz.
Boşalma dan sonra sertleşme kaybı olmuyormu bir süre ?
Boşalmada o an anlık bir sertleşme kaybı oluyor.
Benimki nefesini toparlayana kadar çıkmıyor afedersiniz.
Zaten nefesini toparladıktan sonra tekrar dertleşmeye başlıyor

Valla kardes agzim acik kaldi.3-4 ne diyorsun sen Allah guc kuvvet versin size.kardesim kuruluk olmiyormu canin acimiyormu.😶
Yok bende kuruluk olmuyor.
Afedersiniz önsevişme olmadığında sadece ilk girişte oluyor sonra hemen ıslanma oluyor zaten.

Bu libido şeysi bir biz de yok sanırım satılmıyor ki alak :işsiz: :işsiz: millet ne ile besleniyor aceb
Bunun bi göstergesi yok ki bacım, günde 3 öğün yedirip doymayanında gördüm, haftada 1'e yeterli diyeninide :) Attan inip eşşeğe binmiş gibi oluyorsun :KK70:

Madem aktifler hala ayrı yatmaları tuhaf geldi bana
Bunun aktif ya da pasiflikle ne alaksi var? Birlikte yatan seks icin mi yatıyor sadece. Her gun seks mi yapılıyor
Gecen yil konu açılmıştı bircok gencte ayri yatiyor yazmislardi konuya.
Belli yastan sonra horlama, darlanma, psikolojik atak vs daha yogun oldugundan oluyor genelde.
Cok indirgemissiniz bu birlikte uyuma muhabbetini direkt sekse baglayarak.

Son düzenleme:
Bunun aktif ya da pasiflikle ne alaksi var? Birlikte yatan seks icin mi yatıyor sadece. Her gun seks mi yapılıyor
Gecen yil konu açılmıştı bircok gencte ayri yatiyor yazmislardi konuya.
Belli yastan sonra horlama, darlanma, psikolojik atak vs daha yogun oldugundan oluyor genelde.
Cok indirgemissiniz bu birlikte uyuma muhabbetini direkt sekse baglayarak.
Ben hergün seks yapar diye demedim yani cinsel hayatlerı aktifse birlikte yatılması daha daha doğru diye düşundüm düşünsene 60 yasında bir kadınsın kocanla ayrı yatıyorsun seni sadece cinsellik için yatağa çağırıyor sonra ayrı yatıyorsunuz ben kendimi kullanımış hissederdim bilmem anlatabildimmi

Hanımlar Merhaba;

Eşim ile birlikte olduğumuz zaman ilk boşalmadan sonra malasef 2.sertleşme olmuyor ve birlikte olamıyoruz.

1,5 - 2 Saat sonra sertleşme olup tekrar ilişkiye girebiliyoruz. İnternetten araştırdım ama net bir süresi olmadığını söylüyor uzmanlar.

Sizlerde de öylemi yoksa eşimde fiziksel bir problemmi mevcut.

Zaten çocuklardan çok fırsat bulamadığımız için olmuşken gecede 2 yada 3 kez olsun istiyoruz.

Fikirleriniz için teşekkür ederim.
Ben 6 yıllık evliyim ilk 2 sene ilk boşalmadan sonra 2.yi yapabiliyordu eşim. Ama yıllar geçtikçe eşim tembellesti bir tane yapıyor 2. Zor yani üzerinden birkaç saat geçmesi lazim

X