2. KK nın En Şık Bayanı Yarışması - Abiyelerimiz ve Biz

hangisi

• Ankete Katılan
    284
  • Anket Kapalı .
vücuda ve bacak güzelliğine değilde abiyenin şıklığına oy vericeksek
7_ 8 _9 _13 _16_nın abiyeliri güzel ve yakışmış
14_15_ abiyeleri bana göre ağır caf caflı
ötekilerde hafif kalmış
bu arada bu tür yerleri takip etmediğim için kimseyi tanımıyorum kusura bakmayın vede alınmayın yorumlarıma

bende 9 u çok beğendim oyum ona gitti olumunekankayizsmile
Abiyeli resmim vardı benimde ama geç kalmışım bu sefer bayanssulusmile

4 ve 16 numarazemuszemusolumunekankayizsmile

16 yı bildimde 4 ü bilemedim valla, hatunda süper fizik var:jeyyar:

ayy bilemiyorum kime versem, ya şundadır ya bunda...., o oooooo portakalı soydum başucuma koydum ........

Karar vermedim işte ya:umursamaz:

4 numeroya verdim oyumu, her an latin dansı yapcakmış gibi duruyokaydirigubbakcemile3

Oyum 10 numaraya gitti.

Ilgimi ceken birsey var ama, yaniliyor ola bilirim ama 4 numarada photoshop var sanki. Elbisenin sag yan tarafina bakinca, sanki inceltilmis ve transparan bir kismi kalmis gibi elbisenin, elbisenin kendisinden diye dusundum ama bel kismindan basliyor.

4 ve 16 arası kararsızım..

4 numara harika bir fiziğin var biliyorsundur da yine söyliyim dedim..

ayy yaa seçmek o kadar zorkiii! herkes ayrıayrı şık ve güzel. Ama 3 kişi arasında kaldımbilmiyorumkismile en iyisi biraz daha incelemek

4 numara ya gitti oyum,süper cidden....:lepi:
kim olduğunu merak ettim valla....yerimseniben

Oyum 10 numaraya gitti.

Ilgimi ceken birsey var ama, yaniliyor ola bilirim ama 4 numarada photoshop var sanki. Elbisenin sag yan tarafina bakinca, sanki inceltilmis ve transparan bir kismi kalmis gibi elbisenin, elbisenin kendisinden diye dusundum ama bel kismindan basliyor.
Yooooooooo sengözlerimebaksanab
Okadar baktımm baktım göremedim ..
varsa bile senin bi foton vardı onun kadar dikkat çekmiyor boşver şakkıdı

Oyum 10 numaraya gitti.

sağdan gelen ışıktan dolayı öyle görünüyor olabilir. ışık biraz kuvvetli.

4 numaralı elbise tarzım değil ama elbiseyi çok iyi taşıdığı için oyum ona gitti

Oyum 10 numaraya gitti.

Bel kısmında el var, photoshoptan sizin kadar anlamıyorum amma inceltirken eli de oraya kaydırabilir mi, sanmıyorum boshayallersmile
Yooooooooo sengözlerimebaksanab
Okadar baktımm baktım göremedim ..
varsa bile senin bi foton vardı onun kadar dikkat çekmiyor boşver şakkıdı

Ben de aynı şeyi düşündüm, photoshopla uğraşan insanlar direk öyle bakıyor heralde aklinialirimsmile

yok ben degilim kaydirigubbakcemile3 ama kim oldugunu biliyorum

X