2. KK nın En Şık Bayanı Yarışması - Abiyelerimiz ve Biz

hangisi

• Ankete Katılan
    284
  • Anket Kapalı .
Çoğu kişi gibi 4 ve 16 arasında kaldım.
4ün duruşu güzel 16nın elbisesi.
Biraz daha düşüneyim en iyisi.

4 güzel,ama eksik kalmış.ve profesyonel olduğu için direkt diğerlerini es geçiyor.
ama güzel olan 16 bence, ki tam abiye, ve çok da güzel taşımış.kombinlemiş,her şey harika.

yarışma konusu süper olmus... 4e verdim oyumu.. durus süper fonda sade olunca katalog resmi gibi olmus.. bacak arkasındaki priz olmasa gercekten katalog cekimi derdim.. durus ve elbise hakikaten güzel...

ben çoğunu çıkardım valla..ama 4 ü göremiyorum nedense..5 i bacaklardan tanıdım :)))

4 numaraya verdim..
galiba kendisi manken,tüüü tüüüü maşallah..
çok güzel taşımış kıyafeti bayanssulusmile

valla kızlar karar vermek hiç de zor olmadı benim açımdan
4 numara elbise de duruş da yakıyo:))

karar vermek zordu ama 4 numraya verdim
manken gibi durmuş bayanssulusmilebayanssulusmile

bence duruştan ziyade elbisenin modeline bakılmalı seçim yaparken. Vücut ve poz 2 sırada olmalı,sonuçta bu bir elbise yarışması değil mi?? yoksa benmi yanlış anladım? Tabikide duruşta gösterir kıyafeti ama asıl önemli olan abiyenin modeli bana göre

bence duruştan ziyade elbisenin modeline bakılmalı seçim yaparken. Vücut ve poz 2 sırada olmalı,sonuçta bu bir elbise yarışması değil mi?? yoksa benmi yanlış anladım? Tabikide duruşta gösterir kıyafeti ama asıl önemli olan abiyenin modeli bana göre

Kompozisyon ismi; KK'nın en şık bayanı, Elbiselerimiz ve biz..
Eğer dediğin gibi olsaydı elbiseyi askıyla çekmek de yeterli olmaz mıydı? Aynı elbiseyi ben farklı taşırım, x kişisi farklı.. Elbise tabii ki önemli, herkes her tarz elbiseyi sevmez, ama herkes de her elbiseyi taşıyamaz. O yüzden elbisenin modelinden ziyade onu taşımak derim
yenismile.gif

X