En Tarz Üye Yarışması ✄ Kot Pantolon Kombinleri Oylaması

En tarz üye yarışması kot pantolon kombinleri oylaması

• Ankete Katılan
    261
  • Anket Kapalı .
boga da aslanda begenmedım ama zarıf oldugunu soylemıstım .........''dostum''........... :KK66: not duseyım aradan bı kelıme secıp uyarı nıtelıgınde yazman hos degıl .. hıc bıseyını begenmemıste olabılırım ee bu benım zevkım degıl mı ? eger elestırıye acı degılsenız yazmayın kalpler kırılmamıs olur .. :KK24: :KK66: dostum kelımesını de samımıyetımız olmadıgı ıcın ukalaca buldum ..

Ben dostum diyebilir miyim dioş? :KK64:

Gerilmeyin , bunu defalarca diyorum eğlenmeye bakın
kalbinizi kırmayın boş yere

yeni yarışmayı açtım

En Tarz Üye Yarışması ✄ Bohem Giyim Tarzı
Abooovvv Bohem Tarzı da seviyorum, ki geçen sene biraz stilim Bohem'e kaçmıştı, sanırım bu yılda Bohem takılacağım, bilmeden giyiyorum, modayla hiç alakam yoktur ama ne demişler, moda üzerine yapışanı giymektir:KK70:

Kesinlikle Bohem kombinlerini kaçırmamam lazım, tüm bilmişliğimle yorum yapmazsam olmaz:KK59:

Abooovvv Bohem Tarzı da seviyorum, ki geçen sene biraz stilim Bohem'e kaçmıştı, sanırım bu yılda Bohem takılacağım, bilmeden giyiyorum, modayla hiç alakam yoktur ama ne demişler, moda üzerine yapışanı giymektir:KK70:

Kesinlikle Bohem kombinlerini kaçırmamam lazım, tüm bilmişliğimle yorum yapmazsam olmaz:KK59:
yazın benimde tercih ettiğim bir still :) bende merakla bekliyorum ablacım

Düzce'de bir butikten almıştım. Bilindik bir marka değildi sanırım. Ben de giye giye sündürdüm artık. Kırmızı ojeyle süper duruyor:KK48:

X