2. Sinema Günleri (üçüncü hafta) **Türk Filmleri**

2. Sinema Günleri (üçüncü hafta) Türk Filmleri

• Ankete Katılan
    24
  • Anket Kapalı .
Ağır Romandaki 1 oy
Sultandaki 3 oy geçersiz
Malicem anketin başına uyarı yazarsan eğer daha iyi olur, listede adı olmayanlar oy kullanmasnlar :/

kizlar yeni anket hayirli olsunnnn ben oyumu agir romana verdim fistiklar bakalim hangisi cikicak?

ya bu anketlere disardan oy kullanmayi engelleybilecegimiz bir yol yok mu?
yoneticilerle felan konussak???

prensesim oy kullanmayan bi 7 kişi falan var sanırım bilmiyorum ben de hangisi izlenicek şu anki duruma göre deli deli olma önde gözüküyor:)

Ağır Romandaki 1 oy
Sultandaki 3 oy geçersiz
Malicem anketin başına uyarı yazarsan eğer daha iyi olur, listede adı olmayanlar oy kullanmasnlar :/
ohaoldumsmilebende reklam yapmıştım mal gibi:kedi:sori:kediylar silinsin:dilcikar::lepi:
prensesim oy kullanmayan bi 7 kişi falan var sanırım bilmiyorum ben de hangisi izlenicek şu anki duruma göre deli deli olma önde gözüküyor:)

7 kişi nerdesinizzz de haydiiiikaydirigubbakcemile

kizlar uzun sureli sehir disinda olacagim icin bu haftaki yorumlara katilamayacagim.. vakit bulur da bir ara izlersem geldigimde yorum yaparim.. kusura bakmasinlar lutfen bu haftaki filmci arkadaslar..

Tam bir türk filmi, klişeleriyle bu kadar da olmaz dedirtten yerleriyle, güldüren içten sıcacık ve sonunda gözyaşlarınızı akıtacak bir film. Tarık Akan' a bir kez daha hayran oldum. teşekkür ediyorum filmi tavsiye eden arkadaşıma ...

rica ederim :kedi:
bitti mi artık oylama ,ben bu filmi ilk izlediğimde çok ağlamıştım mişkanın çaresizliğine bana öyle gelmişti acımıştım heralde mişkayla almanın yakınlığı nekadar saf güzeldi pabuça ne hakaretler etmiştim kaydirigubbakcemile3 aklıma geldi sahneler mafoldumben en çok güldüğümde elma sattıkları sahne küçük çocuğun lafları çok komikti , bu son senelerde çekilen filmlerden en içteni en güzeli bu geldi bana çok farklı olmuştum izlerken bide eski jönler onların yakışıklı genç hallerinide biliyoruz filimleri hala yayınlanıyo onların bu yaşlardaki hallerinide görünce daha bi güzel geldi inandırıcı oldu ... izliycek olan bütün arkadaşlara iyi seyirler opuyorumnanaktan

dip not: tarık akanın oğluda fena değilmiş haa aklinialirimsmile

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…