2. Sinema Günleri (üçüncü hafta) **Türk Filmleri**

2. Sinema Günleri (üçüncü hafta) Türk Filmleri

• Ankete Katılan
    24
  • Anket Kapalı .
bende yeni anketi dün açmışsınızdır diye korktum şehir dışındaydım giremedim dün:sinifsinif:
açmıyomuyuz kızlar şimdi??
eskiden sayflarca yorum olurdu şimdi 6 sayfayı anca bulmuş katılım cidden az napcazeyvahedigeldismile

kuzum yeni anketin çarşamba yada perşembe açılması gerekiyordu. grup arkadaşlarına bir mesaj at film önerisinde bulunsunlar eğer bulunmuyorlarsa pia ,ohcanimadegsin yada ben önerelim açalım anketi ben sonra listeyi düzenlerim :)

Listeyi güncelledim yolumuza böyle devam edelim...

vqi8mb.jpg

Son düzenleme:
Prensesin.uykusuyum; senin Pia ile iletişimin var mı hafta sonu nete giremeyeceğini yazmıştı bir önceki sayfada, yeni listeye göre bu hafta onun öneride bulunması gerekiyor. Ulaşamazsak belgesel haftasından burada olan birini kaydırırırız bu haftaya o öneride bulunur. Böylece listeyi bugün açarız diyorum ama:KK70: Sen ne diyorsun? =)))

canım evet öyle yapalım hatta pia belgeselini hazırlamıştı şimdi kızmasın onu fantastik bilimkurguya aldık die :)) ben onun yerine geçeyim bgn anketi açayım en iyisi . sonra haftaları iyice bir düzenleriz katılmayacak olanlar bizi bilgilendirsnler ki biz hız kesmeden devam edebilelim.

Türk filmi anketi bu haftanın anketi değil miydi zaten :uhm:
benim kafam karıştı :uhm:
geçen hafta girememiştim taşındığım için
acaba o zaman mı izlediniz ki

anladım canım
ben geldiğimde ancak birkaç sayfa yazılmıştı
ben de anket yeni açıldı sanmıştım bilmiyorumkismile

şekerler deli deliyi daha önceden izlemiştim ama aklımda fazla birsey kalmadı ohaoldumsmilesöyle bir göz atayım hatırlarım
yorumlamadaki gecikme için herkesten özür a.s.

ben de özür diliyorum kızlar okuldan dolayı haftaiçi fırsat bulamadım bugün hemen izliyip yorum yapıcam inşallah...

benim tatil kisa sürdüüübilmiyorumkismilealkisalkisalkis:a015: hihoyyyt:çok üzgünüm:sempatiksalakcinniiste ayni böyle bir hal icin deyim (bunu hal- icin- deyim-diye yazmisim hay ben benim türkceme)

dün trenle keyifli bir yolculukla gittigim tatilden ayni gün döndüm :)) hem öfkeli hemde hayatimin asklarina kavusmanin verdigi karmasik bi duygu yasadim..neyse
buralardayim

anne10043.jpg

anneler gununuzu tum kalbimle kutluyorum kizlarrr
bu arada film icin ozur izleyemedim bi turlu hafta ici izlicem kismetse canlar

çocuk oyuncuları bittim çok başarılılardı tarık akana hayranımdım bi zamanlar hala da öyle ama yıllar nası da çökertmiş adamıımafoldumben film güzeldi oyunculuklar güzeldi drama ve komedinin de birarada olmasını sevdimm boshayallersmile yani güzel bi filmdi a.s.

malicem hayatim kusura bakma filmi indirdim yarin izlicemm yorumumu yapcam hayatim gecikme icin cok ozur dilerim bazi sorunlarim vardi canimmm

oncelikle gecikme icin cok ozur dilerim.naif bir film.zaman zaman gulumseten zaman zaman aglatan fimdi.tarik akann sonunda olmesi sanki gercekten olmus gibi hisseetimm oyle bi icine alan filmdi
almanin cok cigerli insani var sozu :))yalniz film adi sanki filmle tam ortusmemis gibi geldi bana daha baska bi isim konulabilirmis.guzel bi turk filmi olmus.secenin emegine saglikk

oncelikle gecikme icin cok ozur dilerim.naif bir film.zaman zaman gulumseten zaman zaman aglatan fimdi.tarik akann sonunda olmesi sanki gercekten olmus gibi hisseetimm oyle bi icine alan filmdi
almanin cok cigerli insani var sozu :))yalniz film adi sanki filmle tam ortusmemis gibi geldi bana daha baska bi isim konulabilirmis.guzel bi turk filmi olmus.secenin emegine saglikk

evet evet bende aynısını düşündüm filme ismi hiç olmamış

X