2 yasinda ki ogluma yardim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

elifygm123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2016
13
3
33
Maddi hic bir sey istemiorum. Sadece 2 yasindaki oglum icin .. sizin cocuklariniza kucuk gelenleri yollayabilir misiniz . Eskilrrinizi atmayin lutfen yollayin. Simdiden sagolun.. Allah razi olsun. Bu mubarek ramazanda yardimci olun.

Benimde durumum yok allah rızası için çocuklarınızın küçük gelen kıyafetlerini benim çocuklarıma verirmisiniz ramazan ayında çocuklarimi sevindirmis olursunuz

Durumum olsa yazmazdım ama çocuklarim icin kıyafet konusunda akliniza gele bilecek herseye ihtiyacım var ramazan ayında çok sahap işlersiniz çocuklarimi sevindirirsiniz

Maddi hic bir sey istemiorum. Sadece 2 yasindaki oglum icin .. sizin cocuklariniza kucuk gelenleri yollayabilir misiniz . Eskilrrinizi atmayin lutfen yollayin. Simdiden sagolun.. Allah razi olsun. Bu mubarek ramazanda yardimci olun.

ihtiyacınız kıyafet mi? nerde yaşıyorsunuz? yardım etmek isteyen kıyafet eksikliklerini tamamlayacak bir arkadaşım var

Benimde 3çocuğum var eşim işsiz amasyada oturuyorum 8yaş kızım 6 yaş oğlum 3yaş oğlum için yaza uygun kıyafetler varsa gönderebilirm isiniz?? Kızım için birde 2.sınıf tatil kitabına ve hikaye kitaplarına ihtiyacım var elinde kullanılmamış olan varsa çok mutlu edersiniz

Tatil kitabı için kullanılmamış yazdım yanlış anlaşılmasın bildiklerini unutmaması açısından kendisinin yapması daha iyi olacağı için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X