Çok çaresizim lütfen beni dinleyin

Bakın anlamayanlar için tekrar söylüyorum ben bu adamdan cinsellikle ilgili hiç bi beklentim yok midem almıyor zaten ama benim dediğim gibi olmuyor işte az çok doğu erkeklerini biliyorsunuzdur .

Ben napacam çocuklarımı da bırakamıyorum çok üzülüyorum ben böyle hayat yaşanır mı çocuklarım böyle mutlu olurmu ben değilm çünkü ne yapacam ne ddiyecem hiç bilmiyorum bazen ölüm kurtuluş gibi geliyor böyle yaşamaktansa ölmk daha iyi güçlü duracağım diye ayaklarımda derman kalmadı düştüm ben artık düştüm
Sakın haaa intihar falan yapma öyle şeyler, evlatların var senin...

Yaşım daha 27 acaba düşünüyorum bunları hakkedecek kadar çirkinmiym neyim eksik anlamıyorum bazen diyorum al çocukları kimseye haber vermeden git başka memlekete kaybet izini sonra olurunun olmadığını biliyorum

dünyanın güzeli de olsan karşında ki karaktersiz ise giden pisliğin tekiyle dolaşır,
mesel sen değilsin mesele arkanda kimsenin olmayışı..
biri ufacık ses çıkarsa bakalım yelteniyorlar mı

çok üzüldüm hem de cok..

2ci cocuk küçük onu birine bırakıp iş vermezler hem de sabah 8 akşam 8 bi işte o bebeyi bırakıp çalışamazsın,
seni koruyup kollayacak daimi bi güç gerek, devlet bu konu da yetersiz, inşAllah sana bi kapı açılır
o süre için de , sadece cocuklarınla ilgilen ve onu yok say.

sen ölünce senden sonra cocuklarında senin gibi olmasını istemezsin değil mi,
maalesef kaderini yaşayabilirler , etme..

Yok çalışamam heralde kimse bakmaz ki çocuklarıma benim kimse arkamda durmadiki çocuklara baksınlar

Arkadaşlar peki evde yapabileceğim bi iş varmı nasıl yaparım nerelere başvuru yaparım az da olsa yaparım ben

Mutlaka korunun, ilaç ile... Zor ama susun, sadece merhaba merhaba, okulunuzu bitirin çocukları büyütün. Ayaklarınızın üzerinde durun önce... Her ihtimale karşı, kades kurun.

Merhaba biraz uzun olacak ama lütfen dinleyin ben 17 yaşında evlendim 10 yıldır evliyim akrabayla benim babam iki evlilik yapmış annemden 8 üveyde 7kardeşiz altlı üstlü otururduk tabi her kadın gibi annem dayanamadı annem erken yaşta öldü annem hastaylken ablalarım beni akrabamıza verdiler üvey anne eline kalmayayım diye tabi çocukluk başta kabul etmedim istemediğim biriyle evlenmek ama beni korkuttular üvey anne zulüm yapar babam zaten onu tutardı . Korktum kabul ettim etmez olaydım . Evlendim annem tam 40gün sonra öldü . Çok zordu tabi biraz psikolojik olarak etkilendim çocuktum hem . Neyse ben evlendiğim günden belli aldatılıyorum doğuda yaşıyorum doğuluyuz ben çok çekim kimse sahipte çıkmıyor iki çocuğum var biri 9yaşında biri 2ye girmemiş . Artık bu iki senedir gözümün içine baka baka yapıyor . Dayanamıyorum 2 senedir tam zıvanadan çıktı yapmadığı etmediği hakaret kalmadı inkar ediyor görüyorum ama kabul etmiyor adımı deliye çıkarttı . Takıntılıymışım bn . Ramazandan önce yine yakaladım çok büyük kavga ettik aileer girdi araya babasının bana ettiği hakaretleri düşman düşmana yapmaz ha bide alkoliktir 1 gün içer 1 gün içmez . Babası bana ailemin yanında hakaret etti ailem sesini etmedi haklısınız dedi . Susturdular beni boşansan kim bakacak sana çocuklara otur çek dediler . Yine korktum kabul ettim ama bu ay içinde 2kadın yine mesaj atıyo benim bu gözler görüyor artık dayanamıyorum intihar etmeyi düşünüyorum ben çıkış bulamıyorum çocuklarımla bu adama katlanaöıyotum artık bana yardım edin bi yol gösterin gidecek hiç bir kapım yok . Bu arada maddi durumları iyi ev eşimin üstüne ama hiçbi bişey vermezlermiş boşanırsam ben napacam iki çocuktan nere gidem
Doğudan ziyade güneydoğu bölgesinde böyle acıklı , kadına eziyet eden olaylar yaşanıyor maalesef . Nerde bu kadın dernekleri nerde bu feministler hep istanbulda dolanıp şov peşindeler, asıl dram güneydoğuda .
Kardeşim sakın pes etme , 2 çocugun var avukatlara gitsen yardım istesen kadın sığınma evine gitsen seni Batıya yollarlar kimliğini de değiştirirler . Devlete sığınmanı tavsiye ediyorum , Allah yardımcın olsun inşallah geçecek bu günler .

Arkadaşlar peki evde yapabileceğim bi iş varmı nasıl yaparım nerelere başvuru yaparım az da olsa yaparım ben
Kız kardeşim evde battaniye örüyor bebeklere, ayrıca arkadaşı da amigurimi bebek ve ürünleri yapıp ınternetten satıyor, aslında evde yapılacak çok şey var

Devlette sığınsam 1 sene idare edebilirim heralde ne blym haberlerde görüyoruz koruma talebi alan kadınlar öldürülüyor

Doğudan ziyade güneydoğu bölgesinde böyle acıklı , kadına eziyet eden olaylar yaşanıyor maalesef . Nerde bu kadın dernekleri nerde bu feministler hep istanbulda dolanıp şov peşindeler, asıl dram güneydoğuda .
Kardeşim sakın pes etme , 2 çocugun var avukatlara gitsen yardım istesen kadın sığınma evine gitsen seni Batıya yollarlar kimliğini de değiştirirler . Devlete sığınmanı tavsiye ediyorum , Allah yardımcın olsun inşallah geçecek bu günler .
2011 yılında imzalanmıştı İstanbul Sözleşmesi o feministler o kadın dernekleri sayesinde nice kadın huzuru az da olsa bulmuştu bu topraklarda sağolsunlar çok uzun sürmedi.
Yasadan kendini üstün görenlerin olduğu feodal bir toplumda/yörede bahsettiğiniz nerde diye sitem ettiğiniz insanların gücünü aşan bir konum var ortada…

Adami sevmiyorsunuz yani severek bir evlilik olmamis mecburi kabul etmissiniz niye aldatiyor diye bu kadar buyutuyorsunuz. Korkup susacaksaniz bu kadar buyuk kavgalar cikartmayin. Cocuklarinizi buyutun oturun. Insan sevmedigi, kendisine de sevgi gostermeyen, korkudan yaninda durdugu ve mecburen evlendigi birini niye bu kadar umursar ki🙄

Buradayız ? Ben bizzat iç Anadolu’da mücadele ediyorum. Sen nerede ne yapıyorsun ?

sorun zaten bu ya bana dokunmasın isiyorum kendi halimde kalayım istiyorum üstede yazmışım zaten bana dokunsun istemiyorum midem almıyor diye . Ama öyle dediğim gibi olmuyor işte 1 hafta dokunmasa sonrası zorla da olsa oluyor
Adaçayı içir bol bol, bir de melisa ve papatya. Libidosu dibe vurur. Aklıma başka bir şey gelmiyor.

X