Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 20 gunde 86 cm' den 90 cm'e :)))

Canim sana ozelden de yazmistim , dediklerimi denemenintavsiye ediyorum. Kullandigin bi seyi 2 haftada birakma. Hic gelisme olmasada en az 2 ay kullanmalisin. Ayrica ben 8 aydie kullaniyorum dogumkontrol hapini. Ilk iki ay evet adet oldugun zamanlardaki gibi sert ve buyuk oldu ama sonrA eskiye donuyo. Ayrica asiri derecede selulit yapiyor ve faydasindan cok
ZarAri var. ben bu ay birakicam

bana tüylenme için doğum kontrol ilacı vermişti doktor 1 ya da 2 ay ya kullandım ya kullanmadım
bir beden büyüdü ve bir daha da küçülmedi
kullandığım herşey bana birer beden verdi
sonuç küçültme ameliyatı oldu

Canım ben bide karışımıma kazein(süt proteini)ve nar ekşisi kattım. Biraz da zeytinyağı döktüm neden yaptım bende bilmiyorum. Ama fermante olmaya basladı cünkü hem öyle kokuyor hemde kapak kapalı kaldığı sürece kutunun dışına taştığını görüyorum.büyüme konusunda öne doğru değilde yanlara doğru bi gelişme hissettim sabah akşam inceliyorum moralim bozulmaya başladı işe yaramıyormuş gibi geliyor acaba kremi tekrar mı yapsam biraz fazla karıştı sanki büyütücem derken ters etki edip küçültmesin :S

nar ye polen ye panax ginseng kullan
acayip büyütüyor
panax ginseng içinde hemen zonk zonk başlıyor zonklamaya

napalım mecbur denicem tatlım :) ama gercekten sabır işi senın yaptığında tebrik ediyorum o kadar şeyle uğrasıyosun inşlhh daimi faydasını grürsün.:KK3:

bildiğim kadarıyla canm demleyip içebiliyosunda :) ayriyetten soğutup masajda yapabiliyomuşun.. içiyorum ama hiç masajda denemedim bide onu denicem artık :)

bana tüylenme için doğum kontrol ilacı vermişti doktor 1 ya da 2 ay ya kullandım ya kullanmadım
bir beden büyüdü ve bir daha da küçülmedi
kullandığım herşey bana birer beden verdi
sonuç küçültme ameliyatı oldu
Sanslisin mi sanssizsin mi diyeyim bilemedim. Aylarca kullandim bende meme de hic etki yapmadi. Iste bunyeyle ve yapiyla alakali iste hersey. Soyle 2 beden kalici olarak buyuse keske. Sadece tek istegim su kumas kadar ince sutyenler var ya onlari giyebilmek isterdim :KK43: sutyensiz oglan cocuguna benZemek istemiyorum :KK43: ama suana kadar 5 cm yol aldim. Kilit noktasi zaten zaman. Bi kac yil ugrasirsam kalici olarak bi kac beden kazanirim diye dusunuyorum

Bakin gene soyluyorum usenmek yok. Gelin su benim uygulamami harfi
Harfine yapin. Haftada bi gun kaytarma sansi biraktim kendime. Onun disinda masaj ve kremim sart olarak yemem gereken bi cok seyi yiyorum. Ve dunden beri vitamin hapi kullaniyirum. Yabanci bi sitede kizin biri buyutmustu vitamin hapinin da destekledigini soylemisti.
Isin asli gelin benim konuya, ya da yeni konu acalim. Bir ay boyunca herkes yapsin. Her hafta olcelim
Sonuclari yazalim. Adeta bi savas gibi. Bi ay sonunda hic gelisme olmayan olursa bende elmasekeri degilim.
Soyleyin bakalim kimler katiliyor ???

Harfine yapin. Haftada bi gun kaytarma sansi biraktim kendime. Onun disinda masaj ve kremim sart olarak yemem gereken bi cok seyi yiyorum. Ve dunden beri vitamin hapi kullaniyirum. Yabanci bi sitede kizin biri buyutmustu vitamin hapinin da destekledigini soylemisti.
Isin asli gelin benim konuya, ya da yeni konu acalim. Bir ay boyunca herkes yapsin. Her hafta olcelim
Sonuclari yazalim. Adeta bi savas gibi. Bi ay sonunda hic gelisme olmayan olursa bende elmasekeri degilim.

ben varım elma şekeri :) :KK3:

boyamakitabı arkadaşım panax ginseng hangi marka senin dediğin öğrenebilir miyim?

ben tv'larda çıkan mustafa beyin ürününü kullandım kibarli'dan. ama orjinalini internetten bulmak zor. internet ginseng kaynıyor
ben ondan hem damar açmak için ginseng hem de şeker hastalığı için olan ürünü almıştım
2sini de içince zonk zonk zonk. bıraktım mecburen ama günaydın iş işten geçti
yine ameliyat

Son düzenleme:
Sanslisin mi sanssizsin mi diyeyim bilemedim. Aylarca kullandim bende meme de hic etki yapmadi. Iste bunyeyle ve yapiyla alakali iste hersey. Soyle 2 beden kalici olarak buyuse keske. Sadece tek istegim su kumas kadar ince sutyenler var ya onlari giyebilmek isterdim :KK43: sutyensiz oglan cocuguna benZemek istemiyorum :KK43: ama suana kadar 5 cm yol aldim. Kilit noktasi zaten zaman. Bi kac yil ugrasirsam kalici olarak bi kac beden kazanirim diye dusunuyorum

canım kilo alırsan hamile kalırsan süt de verirsen kesin büyür
artı hormon içeren doğum kontrol hapları
artı saça dolgunluk veren uzatan ürünlerin içinde ne varsa onlar
hindistan cevizi yağı ister ye ister sür (iğrenç kokuyormuş o başka)
artı polen bal kaymak nar çekirdeği kabak çekirdeği şeftali muz kavun hurma vs daha aklıma gelmedi hepsi büyütüyor
bunlarla kesin büyür
bugün internetten baktım
sanırım seda sayan 3kez küçülttürmüş
emin ol büyüyor hiç durmuyor
Allah bana vereceğini size versin inşaallah
ben de şu büyütür kullanma bu büyütür yeme yoruldum artık

vitaminle büyüyeceğini sanmam

arkadaşlar dua edin Allah artık bana vermesin size versin
bana vereceğini de size versin
küçültme ameliyatı çok zor
ayrıca ömür boyu mamografi çektirmeyi hiç düşünmediğim halde
bu ameliyattan önce artık yaşım itibarıyla mamografi de istiyorlar
o da beni düşündürüyor
bir mamografi = 600 göğüs röntgeni radyasyonu
5-10 tane çektirirsen kanser olma riski de artıyor zaten
bir de kanser riski olanlardan durmadan mamografi istemiyorlar mı çok fena

Simdi serbetci otunu aldim. Onume bi elek aldim basladim elimle ova ova ufalamaya. Baya bir cogu elekten gecene kadar yaptim. Bi cay bardagina yakin cikti sanirim. Doktum onu cezveye. Icene su koydum hepsini islatcak kadar. Ve kaynarken hem buharlasacagini hem yanmayacagini dusunerek. Elimde posetcay olarak adacayi ve rexene vardi. Birer poset icine salladim. Saracoglunun verdigi bitkidende cok az ekledim. Bi iki tasim kaynadiktan sonra valla biraktim 20 dk dinlendiler. Ama ustunu kapadim. Sonra posetcaylarin icini acip o otlarida aldim karisima. Cok az
Suyunu doktum cunku cok civik olabilirdi. Sonra dermokilide ekledim karistirdim. Buzdolabimda sakliyorum.ertesi gun katilasmisti. Hic bir yere dokulmuyo surerken. Bi tane sutyenimi ona ayirdim desteksiz. Suruyom guzelce takiyom. 2 saat sonra az daha suruyom falan :)

dermokilin hangi kremi? saraçoğlunun verdiği ot ne otu? elekten geçirdiğin şerbetçi otu mu tohumu mu? :KK14::KK14:

dermokilin hangi kremi? saraçoğlunun verdiği ot ne otu? elekten geçirdiğin şerbetçi otu mu tohumu mu? :KK14::KK14:

Eczaneye gitti yagsiz el kremi var mi dedi zaten direk dermokil verdi. Ben bi dahakine nivea nin normal keemiyle yapcam kizlar farketcegini sanmiyorum. Saracoglunun verdigi ne otu bilmiyom ama annem karabasotuna benziyo dedi o sart degil ben zaten coook cok az koymustum bidahakine koymucam surerken dokuluyo onlar. Serbetci otunun kendisi canim. Bu arada program hayirli olsun ins guzel sinuclar alirsin :)

X