Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 20 gunde 86 cm' den 90 cm'e :)))

bende bu formulü deniycem ama ilave olarak telkin de dinlemek istiyorum henüz malzemelerim tam değil elimde ama başlangıcı ve gelişmeleri paylaşırım hepimize kolay gelsin kızlar :KK16:

bende bu formulü deniycem ama ilave olarak telkin de dinlemek istiyorum henüz malzemelerim tam değil elimde ama başlangıcı ve gelişmeleri paylaşırım hepimize kolay gelsin kızlar :KK16:

Istersen carsamba basla bızım olcu gunumuz. Sende olculerını söylet baslarsın. Adım adım bilgi ver tatlım, herkese moral olsun :)

Kizlar cemen otu deneyen var mi, tabletini almak istiyom ama tenim kokar mi? Lutfen
cevappp

canım çemen tozu hiç rahatsız edici kokmuyo merak etme. İçeceksen terledikçe her gün koltuk altını sabunla, hiç kokmuyo. Kreme koyacaksan kremin kokusundan onun kokusu pek çıkmıyo, ben kullanıyorum ordan biliyorum:KK12:

canım çemen tozu hiç rahatsız edici kokmuyo merak etme. İçeceksen terledikçe her gün koltuk altını sabunla, hiç kokmuyo. Kreme koyacaksan kremin kokusundan onun kokusu pek çıkmıyo, ben kullanıyorum ordan biliyorum:KK12:

Suna dumankaya cemen tohumu kullnin zaten onlari kirmazsaniz kokmaz demisti. Ve oyle kullanin demisti. Nar ve cemeni sanirim kisa sakliycam canim. Ama ven tabletini icicem cemenin

ya bişey sorucam kızlar ben ıkı gundr flan küç polen yiyorum sabah aksam bıde kımyon katıyorm cayıma yogurduma flan. afedersnz ama tuvaletım sık sık gelmeye basladı özellkle bugun bunların etkısı olablırmı? sizdede böle seyler ooluyomu? :44: :44:

Yediğin şeyler bayağı kalorili..
Belki kilo almışsındır da ölçülerin artmıştır..

Mesela ben 1 kilo alsam göğüslerim dolgunaşır hmen anlarım kilo aldım diye..

Kilon sabit mi emin misin?

Bu arada topicle alakam yok sadce meraktan girdim okuyunca da yazdım.:KK9:

Canim sana ozelden de yazmistim , dediklerimi denemenintavsiye ediyorum. Kullandigin bi seyi 2 haftada birakma. Hic gelisme olmasada en az 2 ay kullanmalisin. Ayrica ben 8 aydie kullaniyorum dogumkontrol hapini. Ilk iki ay evet adet oldugun zamanlardaki gibi sert ve buyuk oldu ama sonrA eskiye donuyo. Ayrica asiri derecede selulit yapiyor ve faydasindan cok
ZarAri var. ben bu ay birakicam

merhaba :) ben 16 yasındayım benımde goguslerim cok kucuk.okulda kı arkadaslarımınkı sarkmıslar bile benımkınde daha sarkma falan hiçbişey yok bide benim anneminde gögusleri çok kucukmus.evlenıp hamıle kaldıgımda bıraz buyuduler dedı.yanı bende ondan korkuyorum benımkılerde hep boyle kucuk kalıck dıye.anneminkiler 15 yasından sonra daha buyumemısler helpmee kullanıcısına tavsıyelr vermişsiniz.acaba bu tavsıyeleriniz neler bana da soyleyebilir misiniz bende cok şıkayetçıyım cunku bu durumdan.forumu cok arastırdım ama benım yasımda olanlara hıc denk gelmedım.
şimdiden cok cok teşekkür ederim:)

Yediğin şeyler bayağı kalorili..
Belki kilo almışsındır da ölçülerin artmıştır..

Mesela ben 1 kilo alsam göğüslerim dolgunaşır hmen anlarım kilo aldım diye..

Kilon sabit mi emin misin?

Bu arada topicle alakam yok sadce meraktan girdim okuyunca da yazdım.:KK9:

Evet kalorili ve istah acici seyler malesef. Ama hic kilo almadim baya da dikkat ediyorum. 54 kiloyum hep sabittir

merhaba :) ben 16 yasındayım benımde goguslerim cok kucuk.okulda kı arkadaslarımınkı sarkmıslar bile benımkınde daha sarkma falan hiçbişey yok bide benim anneminde gögusleri çok kucukmus.evlenıp hamıle kaldıgımda bıraz buyuduler dedı.yanı bende ondan korkuyorum benımkılerde hep boyle kucuk kalıck dıye.anneminkiler 15 yasından sonra daha buyumemısler helpmee kullanıcısına tavsıyelr vermişsiniz.acaba bu tavsıyeleriniz neler bana da soyleyebilir misiniz bende cok şıkayetçıyım cunku bu durumdan.forumu cok arastırdım ama benım yasımda olanlara hıc denk gelmedım.
şimdiden cok cok teşekkür ederim:)

Merhaba canim. Benimde goguslerim o yaslardayken durmustu. Pismanim keske daha iyi beslenseydim diyorum. Bence daha kucuk oldugun icin adacayi ic bir bardak. Polen ve pekmez ye gece yatarken. Hurma ve ceviz ye. Bunlardan bol bol tuket. Bence mutlaka katki saglar tatlim. Birde haftada 2 tane avokado ye :KK66: uzum ye bol bol cekirdeklerini kir ve cigne. Bir yilda mutlaka buyur. Ara sira normal el kremiyle de masaj yap. Ama daha fazla yukenme olur mu

kızlar yiyp içtklermzdn dolyı bnmde işthm açldı fkt bünyem gereği kilo almyrum 47 kiloyum 15 gün oldu belkide kullanlı. artş olmdı ki bn çok sık kilo alp vern biriym. iştahmn açlmsndan da şikaytçi değilm aslnda brz kilo alsam fena olmaz :KK9: :KK9:

Kızlar bu bozayla göğüs büyütme olayı banada cok inandırıcı geliyor aramızda deneyen büyüme elde eden yada deneyip bırakan oldu mu?

Hayir canim hic denemedim ben. Ama suan yeni arayislara girmeyelim zaten programimiz var. kisin yeni program yapariz zaten nari kullanicam kisin belki bozayi da deneriz birlikte

kızlar ya 2 gündr göğslerm çok agryo dolgnluk hissdyrum işe yarıyo yaptklrmz snrm :nazar:. şerbtçi otu msaj flan tmmda ada çayını tam oturtamadm bn ya. bide kafama şu takılıyo biz bunları bıraktğmzda zamnla eski haline dönerlerse nolcak :KK14:

X