20 lik dişim yıllar sonra çıkmaya karar verdi

Teşekkür ederim, inşallah sende hemencik çözüm bulup şu ağrıdan kurtulursun bence güçlü bi ağrı kesici iç bi sürede olsa kalıcı çözüm bulana kadar rahatla

Teşekkür ederim, inşallah sende hemencik çözüm bulup şu ağrıdan kurtulursun bence güçlü bi ağrı kesici iç bi sürede olsa kalıcı çözüm bulana kadar rahatla
Anneannemdeyim majezik buldum içiyorum ağırlaşınca. Ama bana pek etki etmiyor ben çok fazla ağrı kesici kullanmak zorunda kalıyorum

Kızlar biraz sakinledim uyumaya calisicam. Konuşmak iyi geldi oyalanmis oldum. Hepinize geçmiş olsun Rabbim cümlemizi büyük acılardan korusun Inşallah ❤

Anneannemdeyim majezik buldum içiyorum ağırlaşınca. Ama bana pek etki etmiyor ben çok fazla ağrı kesici kullanmak zorunda kalıyorum
Ağrı kesicilerin etki etmemesi berbat birşey. Bide vücuda zaten zararları var ben o yüzden kullanmaya çekine çekine kullanırım, ne zaman güçlü bi ilaç içsem hemen böbreklerim ağrımaya midem bulanmaya başlıyor benim, aşırı zarar veren şeyler ve benim bünyem çok tepki gösteriyo ilaçlara maalesef. Pek kullanma sende madem hem işe yaramıyormuş boşuna vücuduna zarar vermesin

6 ay önce yan yatmış gömülü diş ameliyatı oldugumu hatırlattınız.teşekkür ederim.1 hafta 10gün yanağımda erik var gibi dolaştım.hiçbişe yiemedim.azap resmen.ama geçti gitti.ağrı kesici alın

Benimki 19 yaşımdan beri çıkıyor şuan 27 yaşindayim milim milim büyüyor heralde

15 yaşımda başladı 28 yaşındayım hala birinin yarısı içerde ve çıkamıyor yeri yok.Hatta iki gündür yine şişti ve boğazımı da şişiriyor her defasında artı dişlerimi de sıkıştırdı hepsi üstüste şuan.Doktor en son aldır bunu çeneni mahvetmiş dedi ama sürünüyorum işte itekleyen biri olsa da gidip kurtulsam diye bekliyorum

Çekim sırasında bir şey hissettiniz mi. Benim de pazartesi ameliyatı m var Allah nasip ederse. Korkumdan çekim videosu bile izleyemiyorum

Çekim sırasında bir şey hissettiniz mi. Benim de pazartesi ameliyatı m var Allah nasip ederse. Korkumdan çekim videosu bile izleyemiyorum
Yo hüçbişey hiçbir acı hissetmedim.
Sonrasındada ağrı yok aslında ama dişiniz yanağınız şişiyor birsüre yemek yiyemiyorsunuz pipetle sıvı şeyler içtim.

Yo hüçbişey hiçbir acı hissetmedim.
Sonrasındada ağrı yok aslında ama dişiniz yanağınız şişiyor birsüre yemek yiyemiyorsunuz pipetle sıvı şeyler içtim.
Ben çektirdim tam bir hafta önce. Dediğiniz gibi çekim sırasında hissetmedim. Sadece sarsıldım azıcık. Haklı olarak ittirilip kaktırıldım. Perşembe de dikişlerimi aldıracağım. Biri gitti kaldı biri,

Benim 20 lik disim aşırı ağrılı geçti, çenem yamuldu şişti,apse yapmış, günde 4-5 tane arveles majezik icmeme rağmen geçmedi ağrı, öyle şiddetli agriyordu ki(özellikle geceleri) başım,kulağım, çenem komple ağrıyordu ve hüngür hüngür ağlıyordum artık.disci antibiyotik verdi,apsenin dağılması için, 5 gün çektim o aşırı şiddetli ağrıyı..en sonunda apse dağıldı,dişte çok şükür damagi yardı çıktı da kurtuldum,doktor istersen çekeriz ama şimdilik ağrı yoksa bekle dedi.o yüzden henüz cektirmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…