20 lik dişim yıllar sonra çıkmaya karar verdi

O tarafta ki bademciğiniz de şişmiş miydi? Cok acı cekiyorum suan ama bademciğim tek taraf şişti korkuyorum

Üstse yine iyi inanın hiçbir acı hissetmeden çekiyorlar. Tabi içinde değilse. Benimde aksine çıktığını bile hissetmedim üniversitede çıkmış yemek artığı sanıyordum asdfghjk dilimle almaya çalışıyorum falan diş çöpüyle zorlayınca hissettim diş olduğunu o kadar habersiz uğramış İşin acı kısmı üsttekilerde alttakilerde etin içinde bu tabi ameliyatı zorlaştıran ve alttakiler sinire denk geldiğinde yüz felci geçirme olasılığının olduğu bi durum. Zaten çoğu kişide geçirmiş sadece kısa süreliğine yaşıyorlarmış felci benim yusuf yusufum şuan üsttekileri çektirdim 10 saniyede çekti 2 gün sıvı tükettim tamam. Ama alttakilere çene uzmanı gerekiyormuş film çekilmişti bi baktım götü başı dağılmış bi vaziyette etin içinde yan biçimde duruyorlar Yani etimi yaracaklar. Hala onlarla birlikte yaşıyorum. Aman diyim geciktirmeyin çektirin öyle benim ki gibi sorununuz yoksa korkacak hiçbir şey olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…