2008 sonbahar gelinleri paylaşım alanı !!

jnaz hayırlı olsun tarihi netleştirdiniz, böyle olunca işler daha hızlı yürür..

jnaz hayırlı olsun tarihi netleştirdiniz, böyle olunca işler daha hızlı yürür..

sağol tatlımm inşallah diyorum bende Şeniz
çok şükür mobilyalar ve beyaz eşyalar hazır ama daha ev belli değil ve birde düğün konusu var tabi hala nasıl olacağı kararlaştırılmışta değil tabi bunda nişanlımın ailesininde etkisi var yurtdışında oldukları için hiçbişeye karışmıyolar malesef :çok üzgünüm
:

Ben son baharın en sonu sanırım kasım sonu gibi olacak. Daha tarih belli değil.. Ben kasım başı istiyorum havalar buz gibi olmadan ama nasip bakalım.

♥gözyaşı♥;3247308 .!.:
Ben son baharın en sonu sanırım kasım sonu gibi olacak. Daha tarih belli değil.. Ben kasım başı istiyorum havalar buz gibi olmadan ama nasip bakalım.

inşallah istediğin gibi olur gözyaşı bende yaz gelini olmak istiyodum ama kısmet olmadı :çok üzgünüm:

mrb arkadaşlar ben aralık 12 nasip olursa düğünüm olacak
şimdi bu topige bende katılsamı acep
yoksa kış gelinleri topiginimi beklesemmi

nedersiniz.

merhaba kızlar mobilya aramaktan foruma bakamıyorum evimi tuttuk ama yatak odam asırı küçük ne yapıcam ben enfazla dört kapılı gardolap ya alır ya almaz bi de karyola o kadar yaptırmam lazım

Benimde düğünüm 25 ekimde kınamda 23 ekim daaaa cok var:KK43:
öyle deme tatlımm arada ramazan ayı varya sanki zaman daha çabuk geçermiş gibi geliyo bana CADIARZU
mrb arkadaşlar ben aralık 12 nasip olursa düğünüm olacak
şimdi bu topige bende katılsamı acep
yoksa kış gelinleri topiginimi beklesemmi

nedersiniz.
sende hoşgeldin aramıza canım bence hiçte beklemene gerek yok devam ederiz burda :içelim:
merhaba kızlar mobilya aramaktan foruma bakamıyorum evimi tuttuk ama yatak odam asırı küçük ne yapıcam ben enfazla dört kapılı gardolap ya alır ya almaz bi de karyola o kadar yaptırmam lazım

canım benim bende o kadar kararsız kalmışımtımki mobilyada bi yatak odam kaldı onuda yaptıracağım
yatak odasının küçük olması kötü olmuş ama gardolapı yaptır bencede istediğin gibi yatağında bazalı oldumu rahat edersin eşya koyma açısından

bende varım kızlar coksekeriremsu heyecan sardı .. bu hafta sonu sözüm olacak ama bisürü soru işareti var kafamda sözdedemi bohça hazırlanıyor uff çok zormuş ama çokta güzelmiş a.s

bende varım kızlar coksekeriremsu heyecan sardı .. bu hafta sonu sözüm olacak ama bisürü soru işareti var kafamda sözdedemi bohça hazırlanıyor uff çok zormuş ama çokta güzelmiş a.s

sende hoşgeldin aramıza canımm Şeniz
ama benim bildiğim kadarıyla sözde sadece erkek tarafı geline bohça hazırlıyo senin hazırlamana gerek yokki :kahve:

sende hoşgeldin aramıza canımm Şeniz
ama benim bildiğim kadarıyla sözde sadece erkek tarafı geline bohça hazırlıyo senin hazırlamana gerek yokki :kahve:

hoşbulduk canım Şeniz

iyi o zman bende görmedim ama bi kaç yerde okudum dedim yörelere göre değişiklikmi var.. insan ayrıntıları unutmak istemiyo ..

hadi bakalım hayırlısıyla herşeyimiz istediğimiz gibi olsun şekercim :1hug:

hoşbulduk canım Şeniz

iyi o zman bende görmedim ama bi kaç yerde okudum dedim yörelere göre değişiklikmi var.. insan ayrıntıları unutmak istemiyo ..

hadi bakalım hayırlısıyla herşeyimiz istediğimiz gibi olsun şekercim :1hug:

inşallahh güzelimm herşeyin hayırlısını versin rabbim a.s

inşallah istediğin gibi olur gözyaşı bende yaz gelini olmak istiyodum ama kısmet olmadı :çok üzgünüm:

İnşaALLAH canım. Rabbim seninde gönlüne göre versin. Bana kals seneye nisaan olun düğün daha temiz olsun ama erkek tarafı illa kış diyor başka bişey demiyor.

benimde söz 12 haziranda oldu
o gün aklıma geldikce hala heyecanlanıyorum
bizde bohça falan yapılmadı hiç

hayırlısı olur inş.

benimde söz 12 haziranda oldu
o gün aklıma geldikce hala heyecanlanıyorum
bizde bohça falan yapılmadı hiç

hayırlısı olur inş.

seninkide yakın olmuş hayırlı olsun canım.. çok heyecan yapıyomuş insan hayırlısıyla bi atlatsam..

evet canım yeni sayılır.
hadi atlat bakalım hayırlısıylaşu sözü
bende 2 haftadır nişanlımı göremiyorum
pazra görüşecezz
çok özledim yaa
daha 5 gün var

Buradaki birçok arkadaşımızın ilk tercihi sanırım yazın evlenmektir benim gibi ama damatlar beklemek istemiyorlar ne yazık ki o kadar..
Uzun bir süre varmış gibi görünsede aslında göz açıp kapayıncaya kadar geçecek zaman.
Düğünü ekim ve kasım ayında olan arkadaşlar hazırlıklarınız ne durumda? neler yaptınız? planlamalarınız ne şekilde?
Buradan paylaşırsanız birbirimize fikir verir, bişeyleri atlamış yada geç kalmış olmayız.

kızlar kiralık bindallı veren yerler varmıs hic dudunuz mu istanbulda

bizim ekimde evimizi tuttuk simdi esyalarımızı almaya baslıcaz davetiyelere falan bakıyoruz ben alyansımı evlendiğim gün takmak istediğim için henüz almadık alyans bakıyoruz gelinlikte cok kararsızım en sonunda gezip kararsızlıktan begenmediğim bi gelinlik giyicem galiba internette hic model yok ya cok basitler var ne olur söyle ısıltılı gösterişli biseyler bulursanız gönderin lütfennnnnn

yasemincim bindallıları eminönünde kiraya veren yerler var diye duymuştum ben ama kesin olarak isim veremeyeceğim bende kınada abiye giyeceğim ama kına yakılırken de çok yakın bi arkadaşıma sözüm var onun bindallısını alacağım o yüzden gerek görmedim kendime almaya
gelinlik içinde üsküdar ı tavsiye ediyorum tatlım özelliklede belediyenin ordaki çarşıda gelinlikçilerin olduğu bi pasaj var ve harika gelinlikler mevcut özelliklede izmirli gelinliklikte çok güzel istediğin gibi gelinlikler bulabilirsin bi bak istersen

seninkide yakın olmuş hayırlı olsun canım.. çok heyecan yapıyomuş insan hayırlısıyla bi atlatsam..
pamukçum benim sözümde geçen sene 16 haziranda olmuştu 21 ekimde de nişan baya uzun süredir nişanlıyım :) ama sözde ki heyecanımı hiç unutamıyorum ne güzel günlerdi .
evet canım yeni sayılır.
hadi atlat bakalım hayırlısıylaşu sözü
bende 2 haftadır nişanlımı göremiyorum
pazra görüşecezz
çok özledim yaa
daha 5 gün var
canım benimyaa sende mi göremiyosun nişanlını bende iki haftada bir görebiliyorum farklı şehirlerde olunca geçtiğimiz pazar görüştük ama inşallah önümüzdeki hafta içi tekrar gelecek :sm_cool:
Buradaki birçok arkadaşımızın ilk tercihi sanırım yazın evlenmektir benim gibi ama damatlar beklemek istemiyorlar ne yazık ki o kadar..
Uzun bir süre varmış gibi görünsede aslında göz açıp kapayıncaya kadar geçecek zaman.
Düğünü ekim ve kasım ayında olan arkadaşlar hazırlıklarınız ne durumda? neler yaptınız? planlamalarınız ne şekilde?
Buradan paylaşırsanız birbirimize fikir verir, bişeyleri atlamış yada geç kalmış olmayız.

kesinlikle haklısın tatlım özelliklede arada ramazan olduğu için daha çabuk geçecekmiş gibi geliyo banada.
hazırlıklarımızada gelince oturma odam için köşe takımı ,salon takımımı ve yemek odamı yaptırdık bi yatak odası kaldı ona da ben karar veremiyorum ama onuda yaptırmayı düşünüyoruz. beyaz eşyalarımızın hepsini aldık ev daha tutulmadı şimdi nişanlım bakıyo ama önümüzdeki ay tutmayı düşünüyoruz perde ve halıları o zaman halledeceğiz , gelinliğide beğendiğim bi model var ama bi arkadaşımın kardeşi modelist o bir kaç model daha çizecek bana inşallah
çeyiz içinde çoğu eşyayı aldım sayılır ama eksikler var daha onlarıda yavaş yavaş tamamlıyorum
bu arada size tavsiyem çeyiz için istanbuldaysanız eğer istoç a gidin peşin fiyatına çok uygun alıyosunuz herşeyi en basitinden ben burda evkur tarzı yerler de kütahyanın yemek takımını sordum 500 ytl dediler orda kardeşime 270 ytl ye aldık gondol seti de aynısına 360 ytl demişlerdi 180 e aldık toptan satış yeri olduğu için fiyatlar son derece makul ve herşey var

X