2008 sonbahar gelinleri paylaşım alanı !!

jnaz cım aynen felaket heyecan var bi sözde böyle oluyorsa gerisini düşünemiyoruz aşkımla :) ama çok tatlı bişeymiş coksekeriremsu

son 2 gün kaldı söze sanki bişeyleri unuttum güya tepsi süslüycektim ama nerdeee fırsat olmadıki :KK43: bi ayrıntıyı kaçırmam inşallah.. hem biraz daha telaşeli geçicek benimkisi yemek telaşesi yatılı kalıcaklar bizde bide allahım gözümü kapıyım açıyım yüzükler takılıyo olsuun :icecream:

Buradaki birçok arkadaşımızın ilk tercihi sanırım yazın evlenmektir benim gibi ama damatlar beklemek istemiyorlar ne yazık ki o kadar..
Uzun bir süre varmış gibi görünsede aslında göz açıp kapayıncaya kadar geçecek zaman.
Düğünü ekim ve kasım ayında olan arkadaşlar hazırlıklarınız ne durumda? neler yaptınız? planlamalarınız ne şekilde?
Buradan paylaşırsanız birbirimize fikir verir, bişeyleri atlamış yada geç kalmış olmayız.

benim düğün aralık başınd aolacak inş.
ben uzun bir süreden beri çalıştığım için bir çok eşyamı aldım
küçük ev aletlerinden pikeler yorganlar falan benim o konularda
eksiğim yok
sadece mobilya alınacak
oturma odası yatak odası ve salon
onları almak içinde daha erken diyoz
inş. hayırlı ve güzel şeyler alırız.

Biraz ağırdan alsak da bizimde hazırlıklarımız devam ediyor..
Şu sıralar mobilya bakmaktayız. Koltuk takımları ve yemek odası hemen hemen belli de ben bir türlü yatak odası beğenememekteyim. Şöyle açık renk, ferah ferah, kullanışlı, sade ve şık bir şey bulamadım gitti. Bilindik bütün markalara baktım ama tam içime sinen bir şey yok. Sizler bu konuyu nasıl çözümlediniz arkadaşlar?:uhm:

çözümleyemedim çözümleyemicem galiba döşekte yatarız

Ay ay Çakır ım buralarda gezermiş,çeyiz hazırlıklarını anlatırmış,evlenecekmiş,mısra da düğününe gidecekmiş: )))))))Çok gusel bir gelin olacakmış....Hepinize şimdiden mutluluklar dilerim canlar..

Ay ay Çakır ım buralarda gezermiş,çeyiz hazırlıklarını anlatırmış,evlenecekmiş,mısra da düğününe gidecekmiş: )))))))Çok gusel bir gelin olacakmış....Hepinize şimdiden mutluluklar dilerim canlar..

inş. mısra düğünde oynarız artıkımm.
çok seviyorum seni canım arkadaşımm :)

merhaba bende siteye yeni üye oldum düğünüm 18 ekim 4 ekim istedik ama 8 ay önceden o gün ttutulmus bizde artık sonbahar gelinleri forumu acalım artık ne dersiniz kimler var sonbarda evlenen neler yaptınız hazırlıklar nasıl

selam...

bende siteye yeni üye olanlardanım.. hayırlı olsun .. sonbahar gelinlerinin arasında bende varım. 18/10/2008'de düğünüm var..

hepinize Mutluluklar.. :nazar::nazar::nazar:

bende sonbahar gelınıyım kızlar hazırlıklarım bıttı gıbı su sıra mobılya bakıoruz konfor mobılyada kampanyalar varmıs ılgılılere duyurulur.:)

gelinlik için osmanbey de bir gelinlikçi bulduk.. yarın gidip konuşacağız.provalar başlayacak..
evimizi tadilat yaptıracağız..
çok ta bir süremiz yok gibi. hayırlısıyla bakalım yapabildiğimiz kadar halledeceğiz..

sizin nasıl gidiyor hazırlıklarınız?

bende sonbahar gelınıyım kızlar hazırlıklarım bıttı gıbı su sıra mobılya bakıoruz konfor mobılyada kampanyalar varmıs ılgılılere duyurulur.:)

bilgi verdiğin için teşekkürler :) hemen bir bakıyım internetten neler var.. :KK66:

kampanyalar azaldı sanki sansımıza yazın pek kampanya olmuyo önceden evi tutmadan da almak mantıklı degil uymuyo sonra bizde henüz almadık koltuk takımı dısında

ne güzel sonbahar gelinlerimiz artıyo yavaş yavaş
benimde hazırlıklar devam ediyo ufak tefek eksiklikleri halletmeye çalışıyorum malum çeyiz de yapıyoruz bi yandan ve bide yatak odası konusunda bende çok kararsızım hala modellere bakıyorum ama içime sinen bişey olmadı malesef
pamuk şekercim bizim yatılı misafirlerimiz yoktu ama yakında olsa şehirdışından geldikleri için söz takılmadan önce yemekte vermiştik baya yorulduğumu hatırlıyorum ama sonrası çok güzeldi :)

kampanyalar azaldı sanki sansımıza yazın pek kampanya olmuyo önceden evi tutmadan da almak mantıklı degil uymuyo sonra bizde henüz almadık koltuk takımı dısında

çok haklısın canım bende yemek takımımı konsol , masa ve vitrinden oluşturdum evin durumuna göre bi gümüşlük daha ekleticem son ana da bırakmak istemediğimiz için yaptırdık koltuk takımlarımı alırkende kullanışlı ve fazla kaba olmamasına dikkat ettim

gelinlik için osmanbey de bir gelinlikçi bulduk.. yarın gidip konuşacağız.provalar başlayacak..
evimizi tadilat yaptıracağız..
çok ta bir süremiz yok gibi. hayırlısıyla bakalım yapabildiğimiz kadar halledeceğiz..

sizin nasıl gidiyor hazırlıklarınız?

hadi hayırlısı canım ben hala gelinliğe karar verebilmiş değilim :çok üzgünüm:

merhaba arkadaşlar uzun 1 yıl kadardır formu takip ediyorum ama çok mesaj yazdığım sölenemez o nedenle yabancı kalabilirim biraz.bende sonbahar gelinlerinden olacaktım ama kesin tarih belirlememiştik sanırım ertelenecek.:KK43:(

ay inanmiyorum yaaa benim de 18 ekim düğünüüm inşallah tekrar sorun çıkarmazlarsa tabi :SSSSSSSSSSSSSS

bende 9 kasımda evleniyorum kızlar. okadar çok eksik var ki nereden başlayacağımı bilemiyorum.ev işini henüz halledemediğimiz için hiçbişey alamıyorum..sanıyorum son 1-2 çok sıkışıcaz:KK43:(

sanırsam kızlar önce ev işini ayarlamak lazım
hem alacagınıda nereye göre alacagımızıda biliriz.

ayy ben buğün çok heyecanlıyım
çok özlediğim nişanlımı yarın kısmet olursa görecem
zaman geçmiyor sanki.

biz eylülde resmi nikahı yapacaz.
düğün aralık başında olacak inş.
2 bayram arası nikah olmazmış ondan dolayı.
inş. hayırlı birşekilde.

X