2009 Haziran Anneleri!!

gece 3 mesaisi bizde de vardı.5'e kadar uyumadı tostişş.sonra dedemiz ayağında sallayarak2 saat uyutabildi.tabi gece 3'e kadar her 1 saatte bir uyandık o ayrı...

günaydın kızlarrrr....
bizde 2-3 gecedir gece 2 de uyuyup sabah 3 de uyananlardanız... valla gece bu gece sabrım hiç kalmadı göz göze geldiğimizde gülmeye çalışıyo ide battaniyeyi ağzına alıp boğuşıyo battaniyeyle...ben yarın öbürgün çalışmaya başlıycam bi türlü erken uyumuyo zeynep duru

aaa bu arada biz Yusuf Kayramızın hediyesini aldık sadece göndermek kaldı onuda yarın halleder sanırım babamız.Ama morboncuktan haber yok ((

aşımızı olduk geldk 3 tane aşı olduk 1 tanesini haftaya olcaz çünki çok ağladı ve ateş yapar babamızda yok telaşkanırım die haftaya bıraktık
sonra doktor kontolüne gittik zehranın iştahsızlığından illallah geldiğini söyledimm
iştah şurubu istedim vermedii kararlı ol 1 hafta hiç verme sonra tekrar dene dedi
sonra tartıldık kıyafetle 7.800 çıktı ortalama 7.500 yemezse olcagı bu 200 gr almış ama hiç bişi yemiyo bana zayıflamış geliyodu
nş ateşlenmez eşim gitti 1 hafta yanlızıız

geçmiş olsun canım.Kıyamam ben kuzucuklara ya...Canım benim benim kızımda ek gıdayı reddediyodu hatta zorlayınca kusuyodu.Doktorun dediği gibi sabretmek lazım bi şekilde alışacaklar...kiloyada takılma sağlığı yerinde olsun kuzunun

bu arada doktora zehranın bişey yememesinden zayıflığından yaakınıyodum doktor ne dese beğenirsinsinizz
binnur hanım kasaba borcunuzmu var npcaksınız kiloyu demezmi kaldım:kedi::kedi:

kızlar 1 saattir laptopu kurutmakla uğraşıyorum.yağmur çay döktükaydirigubbakcemile3
babama gösteriyorum webcamdan elini bardağa daldırdı çekti.allahtan yanmadı çocukkkakannehir
walla yemişim laptopu ucuz yırttıkk.neyseki çalıştı pc.
binnur geçmiş olsun biizmde 27 sinde..
öptüm kızlar yağmur sesleniyo acıkmış...kaydirigubbakcemile

binnurcum aslın biz bütün anneler aynıyız bütün doktorlarda aynı...benim doktorumda her zaman en fazla 500 gr alan kızımın kg dan memnundu geçen ay 460 gr almış diye garipsedi durumu oysa kızım 450 hatta 430 gr da almıştı :)))) ilgisizler bebeklerimizi tanıyorlarmı acaba pc.ye bakıp hatırlıyo doktorumuz zeynebi.Tabi onlarda haklı ama tutarlı diil çoğu.

kızlar muzlu yoğurt ta kabızlık yapar mı
bende benim çocuk gece neyden kabız oldu diyorum babası muz yedirdiydiii demek ondan

slm kızla narenden haber alan varmı özel mesaj atıyorum cvp yazmıo dün gece online olmasına rağmen cvp yazmadı hediyesi hazır adresini bekliyorum ama haber yokfisfisfis

peki neyli yoğurtlar yedirelim saadetcim çilekli falan olurmu labne peyniri severek yedi bu sabah kızımm pınarın sizin ve bebeğiniz için diye tekli minik kutuları var yarısını yedi duru hanımm yoğurt olarak ne yedirsem sütaşınkini alamadım markete gitmediğim içinnnn

evde yoğurt mayalayan arkadaşlar, sizin yoğurtlarda sümüksü kıvamda uzuyormu?yaptığım yoğurtlar güzel tutuyo katı oluyo ama uzuyo.yine de yedirdim tadında birşey yok ama tedirginim midesini bozmasın sonra.

aaa bu arada biz Yusuf Kayramızın hediyesini aldık sadece göndermek kaldı onuda yarın halleder sanırım babamız.Ama morboncuktan haber yok ((

yeşim canım ben de ona hediye alıcam ama hiç girmiyo ki, özeline mesaj da attım, 5 10 gün bekliyelim, olmazsa sana ben yollıyayım , yoksa böyle olmıcak

canım evde yaptığın yoğurda armut püresi, elma püresi koyup verebilirsin, ya da azcık pekmez koyabilirsin

kızlar bebeıklerınız gunde kaç saat uyuyor???
benımkı süreklı uyumak ıstıyor cıldırcammm kılıtledı benı resmenmafoldumben
ayagımdan da inmıyor bıraktgım an yıkıyor ortalıgımafoldumben
yenı tasındık ev berbat halde hıcbısey yapamıyorum vallaha bu cadıdan ya..
uykusunu gecrdım mı öldrsen uyumuyo bıde..
40 dk da bır eeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeee modundayımmafoldumben
bu arada ek gıdaya gecmedım ne vermelıyım bılmıyorum..sanırım sebze çorba ve meyve püresı vercem..corba yapımı konusunda pek bır tecrubem yok anlatrsanz çok sevınırıma.s.
haslanan sebzede suyana katılcakmı yoksa sadece süzüp süzülen su kaynatılıp omu verlcek:asigim:

selam canım..bende geçen gün yaptım bal kabğından püre.. tarifini yazyım istsrsen.. küçük bir soğan azcık..küçük bir patates.accık pirinç ve bir dilim küçük bal kabağı.. hepsini pişir.. ben çatalla eziyorum sen blendrıdan geçri istiyorsan.. accıkda z.yağı.. afiyet olsun.. benim kız yedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…