2010 Aralık Anneleri

merhaba kızlar bende hamileyimmmm allah izin verirse takvim 3 yada 4 aralık diyor o zaman aralık annesi oluyorum değil mi? ama bir sapma olur da erken olursa kasım da olabilir. tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım son sat 27 şubat. allah tüm anne adaylarının bebelerini sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin. benim ilk hamileliğim kızlar. 35 imde evlendim üçbucuk sene sonunda hamile kalabildim inşallah devamı da gelir.
sevgilerimlee topiğiniz hayırlı olsun.

canim hayırlı ugurlu olsun bebeişin umarim saglikli ve sorunsuz hamilelik geçirirsin..evet cnaim aralik oluyor benimde 2. hamileligim kızımda aralik 2008 de dogmuştu..şimdi yine hamileyim ve bu bebişde araligin ilk haftası dogacak inşallah

hadi bakalim 2010 aralk anneleri dolsun taşsın inşallah

ohh masallah aralik topigide acilmis insallah dolup tasin rabbim herkesin karnini doldursun bu ay insallahhhh

topiginizz hayirli olsun anne adaylarii .sorunsuz bir hamilelik gecirmeniz dilegiylee:nazar:a.s. insallah bende bu ay 8,5 senelik ozlemim sona erer:Saruboceq::Saruboceq:bende aralik annesi olurumm insalahh sizler gibii:Saruboceq:

merhaba kızlar ben de hamileyim hayırlısıyla doğum aralık 2 ama kasımda da olabilir herhalde hayırlısıyla kısmet sat 25 şubat inş bu ay hamilelerde patlama olurda topiğimiz dolar taşar

canim hayırlı ugurlu olsun bebeişin umarim saglikli ve sorunsuz hamilelik geçirirsin..evet cnaim aralik oluyor benimde 2. hamileligim kızımda aralik 2008 de dogmuştu..şimdi yine hamileyim ve bu bebişde araligin ilk haftası dogacak inşallah

hadi bakalim 2010 aralk anneleri dolsun taşsın inşallah
teşekkür ederim seninde bebişin hayırlı uğurlu olsun amin hepimizin hamilelikleri sağlıkla sıhhatle geçsin inşallah.

merhaba kızlar ben de hamileyim hayırlısıyla doğum aralık 2 ama kasımda da olabilir herhalde hayırlısıyla kısmet sat 25 şubat inş bu ay hamilelerde patlama olurda topiğimiz dolar taşar
inşallah seninde bebişin hayırlısıyla kucağına gelsin inşallah

topiginizz hayirli olsun anne adaylarii .sorunsuz bir hamilelik gecirmeniz dilegiylee:nazar:a.s. insallah bende bu ay 8,5 senelik ozlemim sona erer:Saruboceq::Saruboceq:bende aralik annesi olurumm insalahh sizler gibii:Saruboceq:
inşallah olursun bekliyoruz seni ravzanur
saglikla bebegini kucagina alirsin canim insallah...
teşekkür ederim canım amin inşallah

teşekkür ederim seninde bebişin hayırlı uğurlu olsun amin hepimizin hamilelikleri sağlıkla sıhhatle geçsin inşallah.

Inşallah seninde bebişin hayırlısıyla kucağına gelsin inşallah

inşallah olursun bekliyoruz seni ravzanur

teşekkür ederim canım amin inşallah
tşk ederim canım inş sende bebeğini hayırlısıyla kucağına alırsın

kıslar ağrısı sancısı olan varmı benim belim ağrıyor sanki adet olucakmışım gibi

vallahi canım ben bugün hep öyleyim karnımda bir hoş bu hafta bir bitse hayırlısıyla belli olcak

bende bugün öleyim yaa bu hafta hep bölemi geçecek acaba
bide çalışıyorum zor oluyor bazende kasıklarıma bi sancı giriyor

kıslar ağrısı sancısı olan varmı benim belim ağrıyor sanki adet olucakmışım gibi
benimde kasıklarımda dönem dönem sancı oluyor ama çok belirgin değil ve günün her saati olmuyor. onun haricinde bi sancı başlamadı canm. göğüslerim dolgun . akşam saatlerinde gaz oluyor şimdilik bu kadar. benim son sat 26 şubat. ve tüp bebek yada tüp bebekler :)) kısmetse 20 nisanda gideceğim bakalım ne görcez allahın izniyle.

bende bugün test yaptım pozitif çıktı.yarın dr. gitcem hayırlısı.allahım isteyen herkese en kısa zamanda versin.:lepi:

heyyyy aralık annişleri de gelmiş. hayırlısı ile sağlıklı doğumlar diliyorum.

Merhaba arkadaslar, ben de kismetse Aralik 2010 annesi olacağım. 35 yaşındayım, tüp bebekle hamile kaldım. Döllenme tarihim 11 Mart, beklenen dogum tarihi 02.12.2010. Tüp bebek olduğu için büyük ihtimalle 38. Haftada sezaryen olacak ama ben kendimi Aralik annesi olarak düşünmek istiyorum :)) yay burcuyum ve cocuğum da yay olsun istedim hep. Tabi önce sağlıklı olsun da :)

X