2010 Aralık Anneleri

inşallah bende aralık ayı annesi olurum.çooook istiyorum.3 ay öncesine kadar haziran annesiydim ama kısmet işte nasip değilmiş.bebişimin kalbi durduğu için kürtaj oldum.şimdi çalışmalara başladık.RABBİM isteyen herkese tez zamanda bebiğini kavuştursun.kimseye aratmasın.ALLAHIM en kısa zamanda bebişimin kardeşini ver bize.....

geçmiş olsun.kolay olmasa gerek böyle bir durumu yaşamak inş.sende bende aralık annesi olur bu topikte güzel paylaşımlar yaşarız.

selam kızlar hiçaklıma gelmezdi yine aralik annesi olacagim
çünkü bir kızım var 15 aylık 2008 aralik annesiyim ve sürpriz bir hamilelik oldu
şuanda 4 haftalık falan hamileyim yani 2010 aralik annesiyim yine
sevgiler hepinize

:nazar:
çünkü bir kızım var 15 aylık 2008 aralik annesiyim ve sürpriz bir hamilelik oldu
sevgiler hepinize

tebrik ederim hayırlı olsun yeni bebeğin.benimde sanırım o kadarlık.benim bhcg değerim biraz düşük çıktı tedirginim o yüzden.gerçi geç döllenme benimkisi çatlatma iğnesi falan kullandım.adetime 4 kala 14 tü 2 gün sonra 49,97 e çıktı.doktorum artık gebelik var dedi 29 martta gel keseyi görelim dedi ama ben bu siteden bakınca baya düşük sanırım değerim. seninki kaç çok küçük olduğundan dolayımı acaba bööle artık bende senin tecrübelierinden faydalanırım

sevgiler hepinize

çok güzel birşey bu çok sevindim.sağlıcaklı kucağınada almayı nasip etsin allah.topikin ilk annelerinden biride sen oldun tebrik ederim bende hafta sonunu bekliyorum inş.bende aralık annesi olurum

tebrik ederim hayırlı olsun yeni bebeğin.benimde sanırım o kadarlık.benim bhcg değerim biraz düşük çıktı tedirginim o yüzden.gerçi geç döllenme benimkisi çatlatma iğnesi falan kullandım.adetime 4 kala 14 tü 2 gün sonra 49,97 e çıktı.doktorum artık gebelik var dedi 29 martta gel keseyi görelim dedi ama ben bu siteden bakınca baya düşük sanırım değerim. seninki kaç çok küçük olduğundan dolayımı acaba bööle artık bende senin tecrübelierinden faydalanırım

tebrik ederim inş.meleğin orda seninle beraberdir

canim artik burdan paylaşıcaz beraber seninle ve yeni 2010 anneleriyle..
benim hcg degerim 750 çıktı canim ben zaten evde yaptım anladim hemen kilnige koştum orda verdim testi ve sonuç bu
ama seninde degerlerinde yükselme var neden moralini bozdun anlamadim açkcasi eger düşme görülseydi biraz tedirgin olabilirdin ama şuanda yükselmiş dr söylemişzaten endişe etme canim

çok güzel birşey bu çok sevindim.sağlıcaklı kucağınada almayı nasip etsin allah.topikin ilk annelerinden biride sen oldun tebrik ederim bende hafta sonunu bekliyorum inş.bende aralık annesi olurum

canim burdan hemen paylaş bizi habersiz bırakma
gerçi benimki biraz süpriz oldu pekde beklemiyordum 2.bebegi
daha kızım 16 aylık bu dogana kadar 2 yaşında olacak kızım biraz küçük ama artik yapacak bişey yok allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

canim burdan hemen paylaş bizi habersiz bırakma
gerçi benimki biraz süpriz oldu pekde beklemiyordum 2.bebegi
daha kızım 16 aylık bu dogana kadar 2 yaşında olacak kızım biraz küçük ama artik yapacak bişey yok allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

inş.canım yalnızlık çekmezler işte beraber büyür gider bebişlerin.pazartesi günü sonucu alıyım söylerim canım inş.hamiş olduğumu

canim artik burdan paylaşıcaz beraber seninle ve yeni 2010 anneleriyle..
benim hcg degerim 750 çıktı canim ben zaten evde yaptım anladim hemen kilnige koştum orda verdim testi ve sonuç bu
ama seninde degerlerinde yükselme var neden moralini bozdun anlamadim açkcasi eger düşme görülseydi biraz tedirgin olabilirdin ama şuanda yükselmiş dr söylemişzaten endişe etme canim

bilemiyorum ki ilk gebeliğim bu birazda zor oldu ilaç kullandım sonra çatlatma iğnesi falan ondan galiba pazartesiyi iple çekiyorum valla galiba kesmizi görünce biraz daha içim rahat edicek.5 gün kaldı valla gün sayıyorum.pazartesi sabah 9 aldım randevumu çok teşekkür ederim sana da moral verdiğin için inşallah aralığa kadar burda berbaer paylaşıcaz hrşeyi en kısa zamanda yenilerinin gelmesi dileğiyle :Saruboceq:

canım ya hayırlı olsun. bende 2009 aralık annesiyim. benimde sitedeki değerleri görünce çok moralim bozulmuştu ama dr gebelik var dediyse vardır inşaallah. mesela benim adetime 4 gün kala 5.2 çıkmıştı bhcg.

selam kızlar 2009 aralık annesi olarak hepinizi şimdiden tebrik ediyorum...Allah hepinize önce sağlıklı bir hamilelik nasip etsin, hergününüzün değerini bilin, ben o kadar özlüyorumki o günleri...kaydirigubbakcemile5
ınşaallah sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız... :Saruboceq: :lepi:

teşekkürler. zaten çok fazla etkilenmedim nedensen bidahaki ay tekrar olur inşallah.kimyasal gebelik yumurtayla sperm dööleniyo ancak embriyo sağlıksız olduğu için rahim tutmuyo döllenme olduğu için bhcg yükseliyo.bu zaten gebeliklerin %60 ı bu şekilde son buluyomuş ancak çoğu anne adet döneminde embriyoyu atıyomuş ben adet döneminden önce öğrenmiştim hamile olduğumu eğer acelecilik yapmasaydım düşük yaptığımın farkına bile varmıycaktım.mol gebeliğinden farklı bişi bu

teşekkürler. zaten çok fazla etkilenmedim nedensen bidahaki ay tekrar olur inşallah.kimyasal gebelik yumurtayla sperm dööleniyo ancak embriyo sağlıksız olduğu için rahim tutmuyo döllenme olduğu için bhcg yükseliyo.bu zaten gebeliklerin %60 ı bu şekilde son buluyomuş ancak çoğu anne adet döneminde embriyoyu atıyomuş ben adet döneminden önce öğrenmiştim hamile olduğumu eğer acelecilik yapmasaydım düşük yaptığımın farkına bile varmıycaktım.mol gebeliğinden farklı bişi bu

anladim canim..kafana takmamana sevindim..
bende adet günümden önce ögrendim..test yaptım evde 2.çizgisilik çıktı sonra gene yaptım oda aynı..kan testim750 çıktı..henüz dr gitmedim benim dr senelik iznindeymiş bakalım ne olacak

Hayirli olsun,dolsun tassin topiginiz mujdeli haberle insallah...:Saruboceq:

merhaba kızlar bende hamileyimmmm allah izin verirse takvim 3 yada 4 aralık diyor o zaman aralık annesi oluyorum değil mi? ama bir sapma olur da erken olursa kasım da olabilir. tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım son sat 27 şubat. allah tüm anne adaylarının bebelerini sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin. benim ilk hamileliğim kızlar. 35 imde evlendim üçbucuk sene sonunda hamile kalabildim inşallah devamı da gelir.
sevgilerimlee topiğiniz hayırlı olsun.

merhaba kızlar bende hamileyimmmm allah izin verirse takvim 3 yada 4 aralık diyor o zaman aralık annesi oluyorum değil mi? ama bir sapma olur da erken olursa kasım da olabilir. tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım son sat 27 şubat. allah tüm anne adaylarının bebelerini sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin. benim ilk hamileliğim kızlar. 35 imde evlendim üçbucuk sene sonunda hamile kalabildim inşallah devamı da gelir.
sevgilerimlee topiğiniz hayırlı olsun.

saglikla bebegini kucagina alirsin canim insallah...

X