2010 Aralık Anneleri

BENİMDE 2 NİSAN ŞİMDİ TEST YAPSAM BELLİ OLUR MU ACABA:uhm:

canim istersen biraz daha bekle..şimdi umutlanırsın sonra üzülürsün..
hafta sonna kadar bekle biliyroum beklemekte sabir ister ama hayılrısı bakalım inşallah hamileisndir

bu arada arkadaslar bel ve kasık agrisi çok sık rastlanan bir durum bende özellikler sabahlari oluyor sonrasinda kesiliyor..adet olmadigimiz için oluyor bu sancilar endişeedcek bir durum yok

Selam kizlar benimde tarihim 1 Nisan yani 2 günüm var. Dayanamayip test yaptim bugün sabah ikinci cizgi cok net sekilde cikti silikde olsa. Ama yinede pek güvenemiyorum. Bakalim hayirlisi yarinda belki baska marka bi test alir yaparim bakalim boshayallersmile

selam kızlar sanırım bende hamişim son sat 2mart 28'inde olman gerekiyordu ama olmadım.3 gün geçti üzerinden bu akşam test yapıcam inş.hamişimdir. :CüvCüv:

Bu arada yeni aralık anneleri gelmiş topik'e inş.herkes sağlıkla bebeklerini kucaklarına alırlar

Merhaba arkadaslar, ben de kismetse Aralik 2010 annesi olacağım. 35 yaşındayım, tüp bebekle hamile kaldım. Döllenme tarihim 11 Mart, beklenen dogum tarihi 02.12.2010. Tüp bebek olduğu için büyük ihtimalle 38. Haftada sezaryen olacak ama ben kendimi Aralik annesi olarak düşünmek istiyorum :)) yay burcuyum ve cocuğum da yay olsun istedim hep. Tabi önce sağlıklı olsun da :)

hayırlı hamilelikler canım bende tüp bebek yaş 38.5. neden tüp olunca sezeryan mı oluyomuş ilk kez senden duyuyorum. niye acaba?

Selam kizlar benimde tarihim 1 Nisan yani 2 günüm var. Dayanamayip test yaptim bugün sabah ikinci cizgi cok net sekilde cikti silikde olsa. Ama yinede pek güvenemiyorum. Bakalim hayirlisi yarinda belki baska marka bi test alir yaparim bakalim boshayallersmile

hayırlısı olsun hamilesin sanırım. tebrikler

selam kızlar sanırım bende hamişim son sat 2mart 28'inde olman gerekiyordu ama olmadım.3 gün geçti üzerinden bu akşam test yapıcam inş.hamişimdir. :CüvCüv:

Bu arada yeni aralık anneleri gelmiş topik'e inş.herkes sağlıkla bebeklerini kucaklarına alırlar
hadi bakalım güzzel haberlerini bekliyoruz.

Alabama canım sezaryen şart değil ama genelde tüp bebekte 38. haftada tercih ediyor doktorlar. Ben de zamanında normal doğum istiyorum ama hem rahmim normalden küçük hem de 2 tane çikolata kistim var. Çatım da bayağı dar. Normal doğum çok zor gözüküyor. Doktorum normal doğum taraftarı olmasına rağmen sezaryen ihtimali yüksek diyor. Bakalım yaşayıp göreceğiz..

merhabalar, ben de tüp bebek tedavisi gördüm, Sat 26 Şubat, 2 gün oldu test yapalı sonuç pozitif, ptesi muayene var. Test ten önceki gün yoğun kanamam oldu, kaybetmişimdir diye düşündüm ama tutunmuş bebişim. Hala ara ara lekelenme oluyor, korkumdan yerimden kalkamıyorum. Acaip bir heyecan, umarım bebişim benimle kalır....

sat 11 mart 2009
doğum 16 aralık 2009
selam :)
2009 aralık annesi olarak bu topiğin dolup dolup taşmasını her isteyenin kucağını doldurmasını dilerim rabbimden

28 subattı satım ve ben bugun oğrenmıştım hamıle oldugumu
rabbım dıleyen herkese saglıklı kucagına almak nasip etsin

canmm tebrikler kesin hamilesin kaydirigubbakcemile2 bakalım bende aralık topikine gelcemmi :eek:

arkadaslar aralık annesı olmak cok zor soguk oldugundan bıryere cıkamıyorsuuz 4.ayımıza gırdık kızım cok nadıren baska bır yer gordu esım cok tıtız davranıyor eve hapıs olduk anlayacanız.en guzelı nısan annesı olmak galıba:)))

Evet canım benimde 7 yaşında aralıktadoğan kızım varr bende çok zorlanmıştmmm bidahaa yapmam demiştimm aralıkk dopacakk bebekk eğer hamileysem buda aralık bebeği olacak

henüz bilmiyorum tatlim. Rgl günüm yarin fakat ben dün sabah test yaptim ve ikinci cizgi cikti. Yarin tekrar yapcam bakalim.

Selam canımmm
Benimde regl günüm yarındıı,bugünn yaptım ve 2nci çizgi çıktı aralık annesi olacağımmm bende

Benim 3ncü olacak 2 kızım varr

X