2010 aralık annelerinin kilo verme tablosu

54 yavrimu:) çakıldım kaldım 54e ama biraz göbüşüm indi gibi yoksa benim gözüm mü alıştı...bilemedim şimdi:KK1:

Demet daha verme artık
Esra sende az kilo al
bana gelince bir iki kilo versem iyi dün komşu sen yine mı hamilesin göbek çıkmış dedi içten ice hirpalandim zorbalandim horlandim:))
bı ara düşünmedim değil hamilemiyim diye
ama sabah dümdüz karnım gün icinde sisiiiiyy

5. ay kilom 63
6. ay kilom 62

her ay 1 kilo veriyorum, kanamam oldu ama adet değilmiş sızıntı kanamasıymış ne dersiniz adet olunca hızlanırmı yani eğer bu hızla giderse 8 kilo 8 ay eder kabus gibi

6. ay 71 kilodayım sanırım spora gidicem babamız gelince akşamları gidicem....

6. ay 62

7. ay 60.5 :)
nerdil çocuklarımız yürümeye başlasın asıl spor o zaman başlıyor :)

hamilelik öncesi : 52
doğum öncesi : 64
doğumdan hemen sonrası : 63
1.ay : 62
2.ay : 60
3.ay : 58
4.ay : 57
5.ay : 57
6.ay : 56
7.ay : 55

Kızım tam 7.5 aylık hala 57.6 falanım yaklaşık 3 aydır aynı kilodayım. Yapıştı bu kilolar üstüme.....

7. ay 70 kiloyum

tüm hamilelik kilolarımı vermiş bulunmaktayım ama kilolu hamile kaldığım için fazlalıklarım var sıra onlarda... :21:

7. ay kilom 57
8. ay kilom 55
nasıl kilo veriorum anlamadım gitti
ama inşallah bu kiloda kalırım yeter artık

Maşallah ya herkes kıloları vermiş ...
Ben hiç veremedim ya 64 te hala duruyorum 7 kilo fazlam var... Aynalara bakmak istemiyorum resmen....

Kızım 7.5 aylık ve bendeniz doğumdan önceki kiloma kavuştum yani ellileri gördük :)59 kiloyum ama akşama doğru 60 ı görüyor ibre bazen :)))daha kilom düşmesin istiyorum çünkü yüzüm fena çöküyor :KK43:ama bu gidişle kızım yürüyünce kilom evlenmeden önceki kilomdan da düşük olacak :KK74:

X