2010 Haziran Anneleri buradan devam ediyor!

rica ederim ne demek yerimseniben asıl ben qüzel iltifatların için teşekkür ederim canım evet trabzonluyum Allaha şükür :icecream:

selam benide listeye eklermisiz 4 buçuk haftalık hamileyim yaşım 22 kilo 67 son sat günü 6eylül 2009 başka bişey yazmam gerkiyormu bilmiyorum

ben geldim kzılar dilecildiri getirdimm oda hamileee

özlemle insallah duyarsın canım sende yarın pıtpıtları..

kızlar benım bıraz agrım var yıne bugun sankı sol tarafımda kasıklarımdan daha asagısı cok agrımaya basladı.. benım halım nolcak bole bılmıyourm.. agrı bulant ne ararsan var bende:S

inşallah pazartesi bebişinin kalp atışını duyarsın canım .. daemon da pazartesi duyucak inşallah.. opuyorumnanaktan bende sizden bi qün sonra duyucam nasip olursa .. iyi hafta sonları OZLEMLE :CüvCüv:

tatlıcadi hadı bakalım sende ınsallah duyacaksın salı gunu

Son düzenleyen: Moderatör:
bebeğimin muhtemel doğum zamanı 13 haziran unutmuşium yazmayı P

benimde sol tarafımda ara ara ağrılar oluyo.. dinlenmeni tavsiye ederim canım.. bide benim düşük tehlikem var .. ilaçlarla tutuyoruz bebişimi .. biraz ağrım olunca yine mi düşük yapıcam diye çok korkuyorum..

kızlar bendede bbulantı yok ama arada kasıklarıma sancılar giriyor . 4buçuk haftalık daha ne sancısı bu anlamıyorum

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
sayfamız hayırlı uğurlu olsun.bol bol güzel haberlerle dolsun inşalllaaaahhhhhh

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
sayfamız hayırlı uğurlu olsun.bol bol güzel haberlerle dolsun inşalllaaaahhhhhh

inşalalhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh delikafadulden

Yeni sayfanız hayırlı olsun arkadaşlar..
İnşallah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız...

özlemle iyi haberlerini bekliyoruz inşallah ben de çok merak ediyorum kalp atışlarını ama doktorum 25 ekime randevu verdi 8 gün daha beklicem

nasılsınız kızlarr.. :hulya:

Canım bence de öyle şeylere inanama herkesin bünyesi farklı.Ben de ta ki 3gün öncesine kadar neden midem bulanmıyor diye senin gibi dert ediyordum ama 3 gündür midem bir garip sürekli kazınıyor içim çıkarmadım hiç ama yediğim iç bir şeyden tad almıyorum sürekli limonlu sıcaksu içiyorumo rahatlatıyor beni.İnşallah hiç bulanmaz canım ben daha fazlasını düşünemiyorum:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…