2010 Ocak Anneleri bu topicte bulualm....

Bebeğime ...... Almayı Düşünüyorum...

• Ankete Katılan
    304
  • This poll will close: .
Kızlar merhaba. Diğer topiğe de yazdım. Ben de pazar sabahı doğurdum oğluşumu. Herşey yolunda çok şükür. Allah size de en güzel hayırlı zamanda nasip etsin inşallah...

analı babalı büyüsün oğlusun

yok anacım ocağa bebiş kalmayacak hepsi aralıkta basladı bunların

uyu sen melisa uyu

ya kızlar aranızda 2. doğumu yapacak olan bağlatırmayı düşünen kise yokmu yaa offf kafayı tırlatıcam düşünmekten çevremdeki herkes kararı bana bırakıyo eşimde dahil olmak üzere ne kadarzor bişiymiş bu kararsızlık vallaha sıyırcam sanırım aşağa tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık moduna girdim resmen bütün doğum kontrol yöntemlerini oğlumdayken denedim bir gecelik kaçamakta 2. ye hamile kaldım bağlatırmaktan başka çarem yok ben 3. bir çocuk daha istemiyorum kafayı yerim ben ozaman napıyım ilerde çok pişşman olursam tüp bebek yaptırırım bende allahım pişman etiirmesin bu aradabüyük anadoluyada gittim bugün özel oda sezeryan kordon bağlatma hepsi 500 lira ocaktan önce olursa ocakta zam gelirse farklılaşırmış

canım benim 3. bebegımm 2. kızım var oglum olcak allah nasip ederse.. 16 arlıkta..

eşim baglattırma diyo ben baglatıcam . diyorum adama kalsa bana 5 tane dutuutracak dlimi ne ayol..biktim..akannehir

seninki yine iyi 2 akşam cıkıyo
benim ki her akşam bahaneeee :mymeka:

bi abajur kaldı canım
bide canyaya bardak havlu kağıt falan koyucam

Dogum cantami henuz hazirlamadim ben. 34.haftadayim daha vakit var:) Zaten aklim karisti benim biraz. Burdaki hastanede hemsire dedi ki, bebisin her bi seyini hastane veriyomus zaten, bebek bezinden kiyafetlerine kadar. Hatta sizin getirdiklerinizi kullanmiyoruz dedi. Sadece cikarken giydirecegim seyleri gotursem yetermis. Bi de kendi ihtiyaclarim o kaddarcik...

gözün aydın ülker yıldız.allah analı babalı büyütsün.

sezryanmı oldun.
ocak annalrı erken doguruyohep sezeryanla.

aynen baksana biz birde ilaçla erteledik ben ilk doğurcam felan diye yorum yazıyordum bundan 1,5 ay felan önce arkadşlarda yazdılarki juli ilk doğum yapcak en ileri hafta onun diyorlardı ne sen ne ben hala tık yok diyenler doğuryor çatır çatır

canım ordaki hastane işleyişini anlatmışsın bende etlik dogum evine gidiyorum ankaralı oldugun için orayı bilirsin burdaki işleyişte aynı

Etlik dogum evini duydum ama ben Ankaradayken Fatih Hastanesine gidiyordum... Ama bildigim kadariyla devlet hastanelerinde sistem genel olarak boyle isliyo.

krizim ayın 21, de 10,30 mus sen ne zaman ordasın

ben 9.00 da oradayım culicim...

Kızlar merhaba. Diğer topiğe de yazdım. Ben de pazar sabahı doğurdum oğluşumu. Herşey yolunda çok şükür. Allah size de en güzel hayırlı zamanda nasip etsin inşallah...

hayırlı olsun canım... kaçıncı haftanda doğurdun sen?

uyu sen melisa uyu

ben de biraz önce şöyle düşündüm kim acaba ilk normal doğumu ocakta yapacak? madalyayı hakediyor:))

Dogum cantami henuz hazirlamadim ben. 34.haftadayim daha vakit var:) Zaten aklim karisti benim biraz. Burdaki hastanede hemsire dedi ki, bebisin her bi seyini hastane veriyomus zaten, bebek bezinden kiyafetlerine kadar. Hatta sizin getirdiklerinizi kullanmiyoruz dedi. Sadece cikarken giydirecegim seyleri gotursem yetermis. Bi de kendi ihtiyaclarim o kaddarcik...
orası abd aslında normal olanda o
bi ek trkiyede bu kadar hazırlık yapılır herhalde
2 valizim var benim
allah koruya eşim yokken yanlızken sancım gelirse kendimimi tasıcam cantalarımı :roflol:

aynen baksana biz birde ilaçla erteledik ben ilk doğurcam felan diye yorum yazıyordum bundan 1,5 ay felan önce arkadşlarda yazdılarki juli ilk doğum yapcak en ileri hafta onun diyorlardı ne sen ne ben hala tık yok diyenler doğuryor çatır çatır

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Hayırlı olsun canım allah analı babalı sağlıklı uzun bir ömür nasip etsin...

canım gözün aydın Allah analı babalı saglıklı bir şekilde büyümeyi nasip etsin

uyu sen melisa uyu

Teşekkür ederim kızlar. Gerçekten çok güzel bir duygu. Hepinizin problemsiz bir doğum geçirmesini diliyorum.

nerde dogum yaptın

Bocuk aslında doğum Güven Hastanesinde olacaktı. Ama bir gün önce çocuğunun doğumu 12.12.2009 'da olsun diye çok sayıda kişi randevulu doğurunca yer kalmamış. Doktorum da ikinci alternatifimiz olan Bayındır Hastanesini ayarladı. Oradan da çok memnun kaldım.

Hayirli olsun canim... Allah hayirli bi evlat eylesin... Ayy anlatsana nasi oldu? Herkes doguruyo kimse bize bisi annatmiyo:KK43:

ben de biraz önce şöyle düşündüm kim acaba ilk normal doğumu ocakta yapacak? madalyayı hakediyor:))

keşke yakın olsaydı saatlermiz
belki karsılasırız
saat 10 da orda olurum ben
belki nst ye sokarsa seni karsılasırız yerimseniben

Feyzae,juli kızlar şükredin işte bebişler zamanlarını bekliyorlar. Öyle aniden baskın yapmayalım annişlere diyorlarkaydirigubbakcemile3

36+5'de doğurdum. Açıkçası prematüre olacak diye çok korktum. Çünkü 4 gün önce ultrasonda 2800 gr'dı ağırlığı. Malum bundan da eksik çıkabiliyor. Ama çok şükür 3180 gr oldu...

ay millet kestirmeye ne meraklı dogum günü çin keyfi sezeryan olanda varmış demek........akannehir

Merhaba kizlar
Ülkeryildizi da dogum yapmis iki dogum haberi aldik bu gün gecmisi okusam baska dogran varmidir acaba?Allah analai babali büyütsün kismeti bol olsun.

Sevcancim listeyi güncelledin mi? Kac kisi dogum yapti merak ettim.Benim daha 36 günüm var bi haftada uzasa sizinkiler tam 40 cikarmis olacaklar ben dograna kadar.

X