2010 Şubat Anneleri

evet canım o gördüğün şey senin barbunyan benmde yaklaşık tam bir sene önce böle bi barbunyam vardı oçizgide biri net diğeri siliktii ve hamileydim haziran ayında öğrenmiştim ve 4 haftalık hamileydim hayırlı olsun iaşlalah sanada

evet canım o gördüğün şey senin barbunyan benmde yaklaşık tam bir sene önce böle bi barbunyam vardı oçizgide biri net diğeri siliktii ve hamileydim haziran ayında öğrenmiştim ve 4 haftalık hamileydim hayırlı olsun iaşlalah sanada

1 hafta test yapmıcam,bakalım o çizgi koyulaşıcak mı yoksa tamamen silinecek mi...

bu topiği görünce içim bi hoş oldu tekrardan geçensene ben aklıma geldi :))
benim için çok zor ve çok güzel günlerdi şimdi bitanem benimle harika bişi allah isteyen herkese yaşatsın
işallah bu topikte şubat anneleriyle dolar bi kaçgüne kadar
ben 13 haziranda öğrenmiştim hamile olduğumu :))

Eğer şu ok işareti olan yerdeki gölgemsi görüntü gerçekse ve koyulaşırsa inşallah buraya gelicem...:Saruboceq:

Umarım benim gördüğümü sandığım şeyi başkaları da görüyordur...:1rolleyes:

yaptığım ilk test aynı bu şekildeydi ben öyle görmek istiyorum deyip çöpe atmıştım sonra arkasından gelen 3 gebelik ve kanda gebelik testiyle öğrendim hamile olduğumu 11 haziranda inaşallah bu varla yok arasındaki çizgi bebişdir canım

yaptığım ilk test aynı bu şekildeydi ben öyle görmek istiyorum deyip çöpe atmıştım sonra arkasından gelen 3 gebelik ve kanda gebelik testiyle öğrendim hamile olduğumu 11 haziranda inaşallah bu varla yok arasındaki çizgi bebişdir canım

İnşallah canım..Ben temmuz 2009 annesi olacaktım ama olmadı..İnşallah Ada kızım ve Ege oğlumun kardeşidir bu varla yok arası gölge...:Saruboceq:

canım üzme kendini benimde bu oğlımdan önceki düşmüştü ardından 2 ay sonra tekrar hamiel kaldım hayırlıs böyleymiş dedim seninki kaç haftalıktı bebişler ikizdi galiba

İnşallah canım..Ben temmuz 2009 annesi olacaktım ama olmadı..İnşallah Ada kızım ve Ege oğlumun kardeşidir bu varla yok arası gölge...:Saruboceq:

çok üzüldüm allah kimseye evlat acısı yaşatmasın rabbim sana sağlıklı uzun ömürlü bir evlat nasib eder inşallah

canım üzme kendini benimde bu oğlımdan önceki düşmüştü ardından 2 ay sonra tekrar hamiel kaldım hayırlıs böyleymiş dedim seninki kaç haftalıktı bebişler ikizdi galiba

18 haftalıkken evde banyoda normal doğum yaptım..Bebeklerim canlı olarak doğdular..Bebeklerim elime doğdular..kordonları içimde, bebeklerim elimde kürtaj oldum...Ertesi gün mezara gömdük..Doğum günümde 14 şubatta kaybettim onları..Önce oğlum doğdu sonra kızım..her tarafları oluşmuştu..Tırnakları kirpikleri kaşları bile :KK43:(((((((((((

Şimdi Allahtan kardeşleri olması için dua ediyorum..

başın sağolsun canım iaşllah şimdi hayırlı bi hemilleğin ve sağlıklı yavrun olurr senin için dua edcem

Eğer şu ok işareti olan yerdeki gölgemsi görüntü gerçekse ve koyulaşırsa inşallah buraya gelicem...:Saruboceq:

Umarım benim gördüğümü sandığım şeyi başkaları da görüyordur...:1rolleyes:

canım inşallahhhhh dualarımız tüm hamiş adayları için
bu arada senin sat kaçtı ki))))

BADEMM koyulaştımı çizgi bende test yapmamak için zor tutuyorum daha öğrenen yok sanırım ilk kim olacak bakalım

benim sat 28 nisandı ne zaman çıkar sizce..

selam sekerler nasilsiniz??
ayy bende cok heyecanliyim ilk subat annemiz kim olcak acabaadelikafadulden

Cucum nasılsın beklemedeyiz ..alkisalkisalkis

sen nezaman test yapacaksın cucu'mm

bitanem korkuyorum acikcasi..cünkü dedigim gibi ikisininde bi belirtisi yok cok uyumak istegi disinda,onuda yorgunluga veriyorum-tatlicadiarzu-
yarin yapsammi sabah:uhm:
sende durum ne,yaptin mi test?adetin gectimi senin?

adetim 26 mayıs ama çatlatma iğnesi olduğum için pazartesi test yaparım

adetim 26 mayıs ama çatlatma iğnesi olduğum için pazartesi test yaparım

anladim canim,az kalmissskaydirigubbakcemile2
catlatma ignesinden sonra 7-10 gün arasinda belli oluyor sanirim..yani bende öyle demisti doktor..
ayy insallah hamissindir:Saruboceq:
bende gecirmeden yapayim yarin..epey oldu cünkü..yine kist olduysa cözümüne bakariz napiyim:çok üzgünüm:

cucu'mm yarın sabah birlikte yapalım anlaştıkmı yarın11.günüm

X