2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aynen çok yavaş geliyor banada.

fmg 30 haziranda tatile çıkıyorum inşallah avşaya gidiyoruz hayırlısıyla:)):KK52:

Çok sevindim ege hadi hayırlısı :)
Güzelce dinlenip bu yorgunluğu atmak lazım.
Ben haftaya bu gün çıkıyorum. Yani 22 Haziran.

Çok sevindim ege hadi hayırlısı :)
Güzelce dinlenip bu yorgunluğu atmak lazım.
Ben haftaya bu gün çıkıyorum. Yani 22 Haziran.

süper seninde az kalmış. inşallah hepimizin güzel geçer durucukla ilk defa çıkıcam tatile geçen sene küçüktü uyuyordu yazlığa gitmiştik bu sfer bakalım ne olcak

Kimse gelmemiş mı ya. Bakın benim hem misafirim hem sınavım hem de oğlum var yine de geldim :KK1::KK1::KK1:

sıkıcı gelmeye başladı burası pek ilerlemiyor yazılanbişey olursa ancak cevap yazıyorum. sınavın için başarılar dilerim cnm. misafirin içinde kolay gelsin. oğluşunuda kocaman öperim

selammmmmmmmmmm

ölü site:))
mervenesli ohh yarasın ne güzel sefan olsun bebişinde bol bol temiz hava almıştır. darısı başımıza

:KK52::KK52::KK52:

Merhaba arkadaslar

bende sizin gibi haziran annelerindendim sizi ara ara takip ediyordum

ve 2. ye hamile oldugumu ogrendim :)

Darisi tum isteyenlere insallah , ikisi beraber buyuyecek artik:)

merhaba...

öncelikle tebrik ederim 2 . kez hamile olanları...çok hevesleniyorum ben de..hatta sabırsızlanıyorum bazen bir daha olsun diye:))
ama tabi şimdi kısa dönemde öyle bi planımız yok..inşallah zamanı gelince..kızımız buyusun azcık..tam 1 yaşına girdi..
ben de haziran annesiyim:))

sevgiler hepinize

merhaba...

öncelikle tebrik ederim 2 . kez hamile olanları...çok hevesleniyorum ben de..hatta sabırsızlanıyorum bazen bir daha olsun diye:))
ama tabi şimdi kısa dönemde öyle bi planımız yok..inşallah zamanı gelince..kızımız buyusun azcık..tam 1 yaşına girdi..
ben de haziran annesiyim:))

sevgiler hepinize

hoşgeldin öncelikle ..bende bazen bebekleri görüp kokusunu bile özlüyorum kuzumun ama özlüyorum ama sonra kızımın daha çook küçük olduğu aklıma geliyo hakkımda hayırlısı diyorum iki küçük çocuğa bakmak zor az daha zaman var :KK9:

selammmmmmmmmmm

ölü site:))
mervenesli ohh yarasın ne güzel sefan olsun bebişinde bol bol temiz hava almıştır. darısı başımıza

:KK52::KK52::KK52:

valla ege bura ölü deilde baya morg olmuş ya baksana ne gelen var giden önceden gelirlerdi aradaa da olsa ama artık ..:KK4:

X