2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

Arkadasşlar benim kızım mama yemior yese ile 40 50 ml yıyor ne yapmalıyım mamaların her ceıtını aldım ama yemiyor yemiyor sutum de yok offfffff ek gıdaya da basladım yıyor kısa bır sure sonra öööööğğ yapıo bende zorlamıyorum ne yapmalıyım iştahsız bebeği olan var mı baska

Arkadasşlar benim kızım mama yemior yese ile 40 50 ml yıyor ne yapmalıyım mamaların her ceıtını aldım ama yemiyor yemiyor sutum de yok offfffff ek gıdaya da basladım yıyor kısa bır sure sonra öööööğğ yapıo bende zorlamıyorum ne yapmalıyım iştahsız bebeği olan var mı baska
Benim oglanda mama yemiyor aksamdan beri dwnemedigim mama kalmadi benim sutum yetersiz aksama kadar idare edebiliyorum kasik mamalarinida begenmedi ari mamayi azicikta olsa yiyor istersen dene birde yogurt ve armut ama onlarda tok tutmaz gibi geliyor

Benim oglanda mama yemiyor aksamdan beri dwnemedigim mama kalmadi benim sutum yetersiz aksama kadar idare edebiliyorum kasik mamalarinida begenmedi ari mamayi azicikta olsa yiyor istersen dene birde yogurt ve armut ama onlarda tok tutmaz gibi geliyor

canım hiç yememektense yoğurdu yemeside
iyidir inşallah yemeye başlarla yaa valla çok zor :KK50:

deniyorum şu an canım , çok güzel anlatmışsın hemde :KK16:

ben verdim bile küçülenleri ama zaten biri 1 diğeri 2 yaş demiş

çok geçmiş olsun minik prensese , doktor gördümü ?

sağol arkadaşım, bir hafta evvel gördü dr.yarın için
kontrole cagırdı umarım iyi şeyler söyler... benim ilk gördüğüm güne oranla daha iyi ele gelmiyor gözle görünüyor ancak, oda bilmeyen anlamaz yani... geciyor sanırım:KK9:

kızlar az önce tv de cenk in ev halinde çıkan doktor patateslere akrep geni aşıladılar dedi , böcek yaklaşmasın , rahat büyüsün diye , eskiden bu kadar büyük patatesler olmazmış , lanet olsun dicem artık ben bu insanlara , ben hipp kavanoz mamalarıyla başlamaya kadar verdim , en azından organikler , almayı düşünenler için e-bebek te 6 lı paketleri gayet uygun

bizde kullanıyoruz kavanoz maması severek yiyor pamugum:nazar: dr.danıştım rahatlıkla verebilirsin dedi bende veriyorum.s.ocagındaki ebe ise kızdı bana cocuga onlarımı veriosun esra diye :KK37:

selam kızlar nasılsınız biz dün dr a gittik maalesef idrar yolu enfeksiyonu olmuşuz:KK43:((suprax başladık kızım 3gündür kusmaktan mahvoldu bugün toparladık ama hala mama yemiyo verdiğim an öğürüyo:KK43:((

haklısın canım allah razı olsun çook tşk ederim
rabbim kimseyi darda bırakmasn
inşallah :KK16:

yaa k arkadaşım senin profilini bende biraz inceledim ve hep 2. el kıyafet alıp satma üzerine knularda yazmışsın, ve alış-satış yapmışsın. hakkına girmek istemem ama benimde biraz kafam karıştı:44::44::44:

süt azlığı bende çektim. az az emiyo kızım ama ben çareyi çok sık emzirmete buldum. birde gece çok emziriyorum, yada uyutunca. öyle öyle düzene girdi, iştahı arttı sütümde çok şükür düzeldi. Allah yardımcın olsun, buarada sütün olmadığına emin misin? neye göre karar verdin? bebeğin kilo alımıyla mı yoksa kendi gözlemlerinle mi? çünkü bende az sandığım ve emmiyo diye üzüldüğüm bi ay en iyi kilo aldığı ay olmuştu, hayret etmiştim. meğer azar azarda olsa sık beslenmek çok yaramış.

sağol arkadaşım, bir hafta evvel gördü dr.yarın için
kontrole cagırdı umarım iyi şeyler söyler... benim ilk gördüğüm güne oranla daha iyi ele gelmiyor gözle görünüyor ancak, oda bilmeyen anlamaz yani... geciyor sanırım:KK9:
tamamen geçer gider inşallah , bebeklerin heryerlerine dikkat etmek lazım sanırım , ara ara bakmak lazım bütün vücuduna
bizde kullanıyoruz kavanoz maması severek yiyor pamugum:nazar: dr.danıştım rahatlıkla verebilirsin dedi bende veriyorum.s.ocagındaki ebe ise kızdı bana cocuga onlarımı veriosun esra diye :KK37:
onlara bakma sen canım , ben araştırdım çok , patatesler bile gdo lu , gene en iyisi organik kavanoz mamaları , özellikle hipp çok güvenilir , zaten sertifikaları var , gerçekten organik ve doğalını bulsak bizde taze taze vermek istemezmiyiz bebeğimize ama günümüzün şartlarında mümkün değil malesef :KK50:
selam kızlar nasılsınız biz dün dr a gittik maalesef idrar yolu enfeksiyonu olmuşuz:KK43:((suprax başladık kızım 3gündür kusmaktan mahvoldu bugün toparladık ama hala mama yemiyo verdiğim an öğürüyo:KK43:((
üzülme canım hep oluyor kız bebeklerde , geçmiş olsun minnoşa
yaa k arkadaşım senin profilini bende biraz inceledim ve hep 2. el kıyafet alıp satma üzerine knularda yazmışsın, ve alış-satış yapmışsın. hakkına girmek istemem ama benimde biraz kafam karıştı:44::44::44:
ben bu yardım konularında hiç güvenmiyorum insanımıza malesef , çok istismara açık bir konu , o yüzden görerek bilerek elden veriyorumki içim rahat ediyor , zaten yazan arkadaşın ablasınında gerçekten ihtiyacı varsa illaki vardır çevresinde onada vericek birileri

Son düzenleme:

evet canım aldım hatta belirttim orda
aldığım kişi bana birsürü kıyafeti çok uygun fiyata verdi
sağolsun oda yardımcı oldu ama kesinlikle satış yapmadım
alan kişiyle irtibata geçebilirsin bende kendim için değil hayır için aldım
aldığım kişide yabancı değil ablam isterseniz size okişiyle karşılaştırabilirim
kendiside hayır için yaptığımı duyunca çok uyguna verdi sağolsunlar
araştırabilirsiniz satışa çıkardığım kıyafetler bana ait değil okursanız anlarsınız canım benim sende kendince haklısın
ama kendi eşyamı satmış olsaydım sizin topiğe giripte böyle bişi yazmayı cesaret etmezdim ama :KK50::26:

tamamen geçer gider inşallah , bebeklerin heryerlerine dikkat etmek lazım sanırım , ara ara bakmak lazım bütün vücuduna

onlara bakma sen canım , ben araştırdım çok , patatesler bile gdo lu , gene en iyisi organik kavanoz mamaları , özellikle hipp çok güvenilir , zaten sertifikaları var , gerçekten organik ve doğalını bulsak bizde taze taze vermek istemezmiyiz bebeğimize ama günümüzün şartlarında mümkün değil malesef :KK50:

üzülme canım hep oluyor kız bebeklerde , geçmiş olsun minnoşa

ben bu yardım konularında hiç güvenmiyorum insanımıza malesef , çok istismara açık bir konu , o yüzden görerek bilerek elden veriyorumki içim rahat ediyor , zaten yazan arkadaşın ablasınında gerçekten ihtiyacı varsa illaki vardır çevresinde onada vericek birileri

haklısınız canım ama onun oturduğu çevrekilerin hepsinin ihtiyacı var
galiba böyle bi konuyu size açmamalıydım neyse allah biliyo yaa o yeterli canım hepinizden
özür dilerim benim amacım sadece biraz yardımda katkıda bulunmaktı
ama herkeze yanlış anlaşıldım çook özür dilerim kızlar

benımkıde 60-90 cc ıcıyor en fazla..cok ugrastım yemesı ıcın ama doktorumda bende bır care bulamadık.kılo alımıda ıyı oldugu ıcın uzrıne dusmedık

ya benımde aklım karıstı sımdı yaa..ben burda komsuya verıyordum eskılerı van depremınde kocası olmus kardesıne gonderıyordu...bu arkadasa yollıycaktım..ama sımdı bırazcık kafam karıstı..usaıt oldugumda ben bır arastırıcam sızlerede bılgı verırım

benımkıde 60-90 cc ıcıyor en fazla..cok ugrastım yemesı ıcın ama doktorumda bende bır care bulamadık.kılo alımıda ıyı oldugu ıcın uzrıne dusmedık

ya benımde aklım karıstı sımdı yaa..ben burda komsuya verıyordum eskılerı van depremınde kocası olmus kardesıne gonderıyordu...bu arkadasa yollıycaktım..ama sımdı bırazcık kafam karıstı..usaıt oldugumda ben bır arastırıcam sızlerede bılgı verırım

benim sizden istediğim sadece kullanılmış
işinize yaramayan kıyafetlerdi sizden
para vs vs gibi bişi istemedim veya yeni sıfır kıyafet
değil yani sizin giydirdiğiniz daha sonrada bana vereceğiniz kıyafetleri ben
yiyenlerime değilde kime verebilirimki yada sizin kullanmadıklarınızı
ben o çocuk kıyafetlerini ne yapabilirimki

bana bi yararı mı dokunacak?
veya on lara ne yapabilirimki anlamış değilim
hani para vs kendime göre kıyafet istersem haklısınız
ama istediğim giydirmediğiniz işinize yaramayan kıyafet
onları vererek ne siz fakir olursunuz nede ben zengin olurum
bilmem kendimi ifade edebildimmi acaba?
evet 2.el kıyafet aldım ama kesinlikle satış yapmadım
eyer o satışa çıkardığım kıyafet benim olmuş olsaydı
sürekli güncell diye üstüne düşerdim ama kimse sormayınca bende hiç üstelenmedim bile
kişilerden aldığım kıyafetlerde kendileri biliyo çook uygun verdikleri için aldım
benim oğlumda yok kendim için istiyim neyse bunu bilen bi ben bi allah
sizi zorla inandıramam ama beni yanlış anlamanızı istemiyorum
yşşnede herşey için teşekkür ederim
böyle olacağını bilseydim kesinlikle bu konuyu açmazdım
eyer benim kıyafet olsaydı o satıştakiler ben
açmış olduğum okonudan çekinip kesinlikle böyle bi konu açmazdım sizlere
benim olmadığı için ve içim rahat olduğuı için sizlere bu konuyu açmıştım oysaki :KK50::KK50::KK50:

kızlar prensesimin burnu akıyor hapşırıyor ilk kez başımıza geldi bugün dr.randevumuz vardı umarım hafif atlatır kuzucuğum... benden geçti meleğime, birlikte yatıyorduk bi suredir evde olmadığmız için, elimi yuzumu sık sık yıkadım ancak kaptı kuzum:KK5:

selam kızlar:KK16::KK16:benim kızım çok zor uyuyor ya uyutana kadar epey uğraşıyorum
birde geceleri çok sık uyanır oldu açlıktan mı gazdan mı anlamadım mama denesem mama yemiyor:KK14:

kızlar prensesimin burnu akıyor hapşırıyor ilk kez başımıza geldi bugün dr.randevumuz vardı umarım hafif atlatır kuzucuğum... benden geçti meleğime, birlikte yatıyorduk bi suredir evde olmadığmız için, elimi yuzumu sık sık yıkadım ancak kaptı kuzum:KK5:

geçmiş olsun canım :KK5:kuzucukklar hasta olmasın hiç

oyyy kuzum ya ınsallah cabuk atlatır kızımız

ya benımde aklım karıstı sımdı yaa..ben burda komsuya verıyordum eskılerı van depremınde kocası olmus kardesıne gonderıyordu...bu arkadasa yollıycaktım..ama sımdı bırazcık kafam karıstı..usaıt oldugumda ben bır arastırıcam sızlerede bılgı verırım[/QUOTE]

Ben bu yardim isini guvenilir gormuyorum cevremde ve akrabalar arasinda ihtiyac sahipleri var ben onlara vermeyi tercih ediyorum. Hanimefendi kusura bakmasin ama kiyafet satisi yapmis olmasi guven vermsdi.

Kizlar bu aradakizim cok huzursuz dislsri cok kasiniyor baktigimda dis belli olmuyor ama disligi eline verdigimde disine surttuyor. Birde sag kulagina goturuyor elini boyle kasir gibi yapiyor dis cikmasinjn kulak agrisiyla alakasi var midir

Öncelikle tum hasta beyinlere ALLAH tan şifa diliyorum....benim oğluma cook huysuz zaten düzgün değildi uykusu falan ama offf beter oldu saglamaktan ayaklatim kollarım tutmuyor...ek olarak sadece meyve puresi az başladım bugün sebze patates havuç tattirayim diyorum kaşık mamasimi alsam yoksa arı mamayi bilemedim....zaten hic bir ürün doğal değilken kavanoz mamasimi alsam ama nereye kadar sonuçta hepimiz o ürünleri tüketiyoruz onu nereye kadar koruyabilirum o zaman herşeyi kavanoz almalı meyve sebze sürelerini...offf kafam bulandı kizdim yine...yani bunu yapanlar bizi zehirleyenler kendileri ne yiyor

Öncelikle tum hasta beyinlere ALLAH tan şifa diliyorum....benim oğluma cook huysuz zaten düzgün değildi uykusu falan ama offf beter oldu saglamaktan ayaklatim kollarım tutmuyor...ek olarak sadece meyve puresi az başladım bugün sebze patates havuç tattirayim diyorum kaşık mamasimi alsam yoksa arı mamayi bilemedim....zaten hic bir ürün doğal değilken kavanoz mamasimi alsam ama nereye kadar sonuçta hepimiz o ürünleri tüketiyoruz onu nereye kadar koruyabilirum o zaman herşeyi kavanoz almalı meyve sebze sürelerini...offf kafam bulandı kizdim yine...yani bunu yapanlar bizi zehirleyenler kendileri ne yiyor

Bende aman bunu vermeyim aman organik olsun. Aman iste hormonlu katkili gidalar olmasin diye ugrasirken esim ne dese begenirsiniz " hayatim bizim kizimiz dogal yollarla meydana gelmediki hormin ilaclariyla dunyaya geldi hormonlu gida yemus cok mu diyor" gulmekten oldum ya :-) neyse saka bir yana genelde evde hazirliyorum ama mahalledeki pazara bile gidemezken organik pazar bulup gitmm imkansiz. Yapma firsati bulamadigimda yada kizim yaptigim yemegi yemediginde milupanin sebze meyvelerini alip veriyorum. Elimden geldigince koruyorum ama nereye kadar bilmiyorum

X