2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

selam kızlar,

fırsat buldukça bakmaya çalışıyorum bizim topiğe fakat sürekli bir yeni topik açılma durumu var. bunun nedenini öğrenebilir miyim? zaten sınırlı olan vaktimizde bir iki bişey paylaşıp hayatımızı daha kolaylaştırabileceğimiz bilgiler paylaşma umuduyla açıp bakıyorum ama hep bir hareket var.bebeklerin yeme içme durumlarıyla ilgili neler yapıyırsunuz? ek gıdaya geçen var mı? kilo alımları nasıl merak ediyorum. bizimki 6330 gr idi 4. ay kontrolünde. 330 gr almış son ay. dr eğer yine aynı alırsa mamaya geçeceğiz dedi. siz de nasıl? biz gece 9 dan sabah 6 ya uyuyorduk ondan dolayı dedi. simdi eskisi gibi yine uyandırıp besliyorum bizim prensesi.

Anaaa bi gittim geldim nolmus :) né çabuk karar verip yeni topige geçmişi iz. O zaman hayırlı olsun yeni topik. Arzu ben kızım merve 31 ekim doğumlu ist. Da oturuyoruz. Keşke herkes aynı yerde olsaydıda bi oyun Grubu olusturabilseydik

ben yazayim:KK52: ismim Sevil bebisimin Omer 3 ekim dogumlu :KK52:ve bir de size eski topikde soylememistim ben azeriyim Azerbaycanda yasiyorum hissetdinizmi hicc:KK1:
aaa cok sasırdım canımm hıc bı azerıce kelıme telaffuz felan da yakalayamadık hıc hıssettrmedın walla:KK51::KK51:
arada azerıce de yaz sevılcımm renk olsun yenı topıkımızeee:KK8:
aparatif yemekten bıktım , abur cubur yemekten zayıflayamıyorum , canım şöyle mükellef bir sofra istiyor , dolmalar , sarmalar , çorba , sulu yemek , kebap ta olsun , ha bide tatlılarrrrr larrr yanlız :)) 1 tanede değil , reklamlarada koymuşlar , hiç bizi düşünen yok :KK37: ne zaman normale dönüp alışverişimizi yapıp yemekleri çeşit çeşit yapacağımız günler gelecek acaba ? bugün bi markete indim en fazla 200 metre , kızımıda kangrusuna koydum , belim koptu gidip gelene kadar :KK37:
zuhalcım walla ıcımden gecenlerı bana yuksek sesle okumus gıbısın su yorumunla..mutfagımda vakıt gecırmeyı o kadar cok ozledım kı
ıkı cesıt yemek yapmak bıle bı luks oldu uyduruk kaydırık seyler yemekten anca gobıs bagladımmm:KK14:
yaz gelsın buyusun su kuzular kendı kendılerıne vakıt gecrsınler azıcık bızde ozgurlugumuze kavusalımmmm:KK6:
hayırlı olsun yeni topiğimiz, neden taşındık kızlar?
diğer topiğe yazdığımı buraya da kopyaladım
yeniden mi tanışıyoruz :KK1::KK1: ben elif, oğluşum doruk :emir_bebek::emir_bebek:
elıf cım anı bı kararla topıgı tasıdık buraya cunku otekı topıgın bızlerden bagımsız ılerlemıs olan 400 kusur sayfası
ve sahıpsız bı baslıgı var dye dusunduk yenı bı soluk taze kan gelsın dedık ve solugu burda aldık daha da bı yere tasınmayız bu da son artıkımm:21:

sevıl,tugce,elıf,zuhal,tulın,gul,arzu.....umarım unuttugum olmamıstr:44:
hepınızle yenıden tanstgma memnun oldum kızlar.....:KK16::KK16:
ısımlerınızı ezberlemeye calısıyorum kendımce kodlar verdım hepınıze uykusuz kalmadgım muddetce unutmam herhalde:KK52:

topıgımız hayırlı ugurlu olsun keyıflı, muhabbetlı,saglık ve afıyet dolu paylasımlarımız olsun ınsaallah:nazar::nazar:
:nazar::nazar:
bu arada bende bı tekrar geceyım
Afyon da yasıyorum ben adım GüL 25 Ekım dogumlu melegımse EYLÜL.....

kendıme gore kodladım ısımlerınızı hafızama aldım sımdılık

15 subatda boyu 63cm kilosu 6600du simdi kac bilmiyorum insaallah gecmisdir canim sen gonlunu ferah tut o ne demek biz ayni yoldan yuruyoruz ayni sevgileri ayni zorluklari yasiyoruz unuturmuyum hic.

cok saol canim dusuncelerin icin. gayet iyiymis cnm boy kilo orantisi. bizim ucuncu ay kpntrolunde 6800gr boyu 64cm di ve toplu duruyodu. orantisi cok guzelmis. kaldiki tamam merak ediyoruz paylasiyoruz boy kiloyu cok normal fakat onemli olan saglik. allah herkesin bebegine saglik sihhat versin.

merhaba kızlar diğer sayfadan sizi hep takip ettim ama yazmak nasip olmamıştı benimde kızım var gökçen bende yasemin alanyada yaşıyorum bizide aranıza alırsanız sevinirim benim minnoşumda tuğçenin kızı gibi prematüre 1 kasımda doğacaktı aceleci kuzum 30 eylülde geldi :KK1:
hosgeldin aramiza canim:KK16:
selam kızlar,

fırsat buldukça bakmaya çalışıyorum bizim topiğe fakat sürekli bir yeni topik açılma durumu var. bunun nedenini öğrenebilir miyim? zaten sınırlı olan vaktimizde bir iki bişey paylaşıp hayatımızı daha kolaylaştırabileceğimiz bilgiler paylaşma umuduyla açıp bakıyorum ama hep bir hareket var.bebeklerin yeme içme durumlarıyla ilgili neler yapıyırsunuz? ek gıdaya geçen var mı? kilo alımları nasıl merak ediyorum. bizimki 6330 gr idi 4. ay kontrolünde. 330 gr almış son ay. dr eğer yine aynı alırsa mamaya geçeceğiz dedi. siz de nasıl? biz gece 9 dan sabah 6 ya uyuyorduk ondan dolayı dedi. simdi eskisi gibi yine uyandırıp besliyorum bizim prensesi.
merhaba canim:KK3: bebeginin kilosu normal gozukuyo biz de henuz ek gidaya gecmedik dr ne zaman uygun gorse baslayacagiz:KK34:
dogrumu anladim:KK53: aksam 9dan sabah 6ya hic durmadan yatiyormu demissin:KK53: biz bu durumu dogdugundan beri hic gormedik:44:

aaa cok sasırdım canımm hıc bı azerıce kelıme telaffuz felan da yakalayamadık hıc hıssettrmedın walla:KK51::KK51:
arada azerıce de yaz sevılcımm renk olsun yenı topıkımızeee:KK8:
aslinda Elif biliyo kkda azeri bayanlar topigi de var orda bi kac kez yazdim
buraya da yazarim ne demek ama sonra anlamadik demeyin haaa:KK36:

15 subatda boyu 63cm kilosu 6600du simdi kac bilmiyorum insaallah gecmisdir canim sen gonlunu ferah tut o ne demek biz ayni yoldan yuruyoruz ayni sevgileri ayni zorluklari yasiyoruz unuturmuyum hic.

cok saol canim dusuncelerin icin. gayet iyiymis cnm boy kilo orantisi. bizim ucuncu ay kpntrolunde 6800gr boyu 64cm di ve toplu duruyodu. orantisi cok guzelmis. kaldiki tamam merak ediyoruz paylasiyoruz boy kiloyu cok normal fakat onemli olan saglik. allah herkesin bebegine saglik sihhat versin.

elbet onemli olan saglik:nazar: ben onceleri takiyordum bu duruma:26: ama bebisim gayeet toparlandi:KK16: 2800gr 49 cm dogmusdu 4.5 aylikken de 6600gr 63cm di:nazar: dogumdan beri 3800gr almis boyuda 14 cm uzamis:nazar:daha ne isterim ki tabii ki Rabbim bebelerimizi korusun:KK54:

tulincim Ahmet pasa uyumadimi daha:KK31:
bizimki tum gun uyudugu icin simdiye kadar ayikdi bana bakip oynamak istiyordu:KK24:
daha yeni uyutdum dusunsene burda saat 4:46 :KK51:

Son düzenleme:
ben yazana kadar Tulin gitmis:KK37: en iyisi ben de yatayim:KK51: iyi uykular size ve bebislere kislaaar:KK16:

Son düzenleme:
tulincim Ahmet pasa uyumadimi daha:KK31:
bizimki tum gun uyudugu icin simdiye kadar ayikdi bana bakip oynamak istiyordu:KK24:
daha yeni uyutdum dusunsene burda saat 4:46 :KK51:

ben yazana kadar Tulin gitmis:KK37: en iyisi ben de yatayim:KK51: iyi uykular size ve bebislere kislaaar:KK16:

canim ahmet aksam 10 da uyudu fakat 10dakikada bir uyandigi icin uyuyamiyorum. dalmama bile izin vermeden uyaniyo sipa. emmiyoda bir kere cekiyo sonra susup uyuyo tekrardan. bir haftadr antibyotk aldigi icin deliksz uyuyodu 10 saat faln. cok uyku yapti bizde. senin pasada gece kusuymus masallah. ahmet gunduz toplasan 3 saatten fazla uyumuyo. butun islerini yapabiliyorsundur gunduz. neyse sanada iyi uykular canim.

topiğin kapısı ben açıyorum bugün , çıkırttttt :KK1: günaydın herkese dicemde kimse yok :KK1: hayırlı cumalar olsun

evet yanlız bırakıyorum canım neden ki? ama güvendiğim bildiğim bir insan önceden de tanıdığımız biri, arkadaşımızın annesi

oğlumun tepkisinden de farkediyorum onu sevdiğini, onu görünce heyecanlanıyor mutlu oluyor kucağına gitmeye çalışıyor

neden taşındık?

tanıdığın güvendiğin biriyse başka tabii ama tanımadığınız bakıcılarla bırakmayın diyor uzmanlar , en azından yanlarında anneanne veya babaanne de olsun diyorlarda , bence haklılarda , sende sıkma canını , hareketleniyorlarya belki onada bağlıdır kilo alımı , bu ay düzelir inşallah

merhaba kızlar diğer sayfadan sizi hep takip ettim ama yazmak nasip olmamıştı benimde kızım var gökçen bende yasemin alanyada yaşıyorum bizide aranıza alırsanız sevinirim benim minnoşumda tuğçenin kızı gibi prematüre 1 kasımda doğacaktı aceleci kuzum 30 eylülde geldi :KK1:

sende hoşgeldin aramıza o zaman , yeni sayfa , yeni annişler bebişler süper oldu :KK16:

selam kızlar,

orası terkedilmiş topikti , bizde yenisini açalım dedik , biraz tepki aslında :KK1: soruna gelince benim kızım 900 gr. almış son ay , bende gece beslemiyorum , gece 11 civarı uyuyor sabah 7 civarı uyanıyor , ben uyandırmıyorum geceleri 2. aydan beri , şükür gece uykusu düzene girdi , onuda bölmek istemiyorum ama doktor öyle dediyse vardır tabii illaki ilgisi , birde şu ayrıntıyı paylaşayım sırası gelmişken , ben hiç 2 göğsümü birden vermiyorum , zaten kızımda istemiyor , sırayla veriyorum ama son damlasına kadarda emiyor küççük canavarım :nazar::emir_bebek::nazar: yaklaşık 1.5 -2 saat sonra acıkıyor ve diğerini emiyor

kızlar bende b12 eksikliği var o yüzden isimleri hiç tutamıcam aklımda sanırım , tuğçeyi biliyorum , rose zaten gül demek onu hatırlarım , esrayıda biliyorum , diğerlerinide zamanla öğrenirim artık valla kusuruma bakmayın emi :44:

günaydın kızlar hayırlı olsun topiğimiz cumanızda mübarek olsun.... :KK3:
çizelge olursa die adım: melek
kızım: idil dua
dogum t :25 09 2012

kızlar bende b12 eksikliği var o yüzden isimleri hiç tutamıcam aklımda sanırım , tuğçeyi biliyorum , rose zaten gül demek onu hatırlarım , esrayıda biliyorum , diğerlerinide zamanla öğrenirim artık valla kusuruma bakmayın emi :44:

Ya bnde isim degil hic bisi hamileykn ozurlu gibi oldm hic bisey hatirlamiyorum unutuyorum bnde de mi var acaba b12 ekskligi

X