2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

bu aralar sızde de var mı bilmıyorum ama abur cubura dustum ...zaten veremedigim kilolarıma yenileri gelecek bu gidisle :KK43:(
bu arada anne sutu ve mama birlikrte veren arkadaslar merak ettim kac kere ve kac cc mama veriyorsunuz yazar mısınız? ve de kac saat aralıla besliyorsunuz meleklerinizi

1.5-2 saatte bir enziriyorum tek gögusten. Durumuna göre 5-6veya7-8 gibi 90-100cc mama veriyorum. Bide gece uykusuna yatmadan 100-110cc veriyorum. Gerci 110u çoğu zaman bitiremiyor.

Kızlar lutfen kendı adınızı bebısınızın adını yasınızı bebısınızın dogum tarıhını ve yasadıgınız yerı yazın..tablo yarım kaldı....

kızlar benim kızım ameliyat olucak diyaframında egrılık war fakat asıl önemlisi nefes borusuna baskı yapan kisti war kac haftadır ugrasopz o dr senin bu dr benim.mafolduk simdilerde öksürüo yarn dr u bakck öksürüğüne ona göre memorıal şişlide nüvit hoca warmış ameliyata ona gdicez. cok kötüydüm şimdilerde daha iiiyimde o gün geldiğinde naparım bilmiorum.bu cuma wakti kızıma dua edin rahat atlatsın.

Cok gecmis olsun canim dualarim seninle rabbim tez zamnda sifasini versn

Kizlar kulagi icin Antibiyotie basladikya pisik oldu hemen 5 aydir hic olmamisti sizde de oldumu boyle yoksa raslantimi birde pirinc ununla mama nasil oluyo sutlemi suylami hic bilmiyorum yapan varsa tarif alabilirmiyim

kutsev;29101504[COLOR="#800080" .!.:
aslinda Elif biliyo kkda azeri bayanlar topigi de var orda bi kac kez yazdim
buraya da yazarim ne demek ama sonra anlamadik demeyin haaa:KK36:
[/COLOR]
hımm topıgımzn ılk azerı annisiyle tanstık oleyse:KK16:bız anlamadgmız yerlerı sorarız canım anlat senn:KK9:

kızlar bende b12 eksikliği var o yüzden isimleri hiç tutamıcam aklımda sanırım , tuğçeyi biliyorum , rose zaten gül demek onu hatırlarım , esrayıda biliyorum , diğerlerinide zamanla öğrenirim artık valla kusuruma bakmayın emi :44:
ben yırttım madem nıckten dolayı :KK16:ne kusuru canımmmm:KK16:
kızlar benim kızım ameliyat olucak diyaframında egrılık war fakat asıl önemlisi nefes borusuna baskı yapan kisti war kac haftadır ugrasopz o dr senin bu dr benim.mafolduk simdilerde öksürüo yarn dr u bakck öksürüğüne ona göre memorıal şişlide nüvit hoca warmış ameliyata ona gdicez. cok kötüydüm şimdilerde daha iiiyimde o gün geldiğinde naparım bilmiorum.bu cuma wakti kızıma dua edin rahat atlatsın.
canım benım dua ettım melegın ıcın Allah yardmcn olsun bıa an once tedavısı tamamlansın ınsaallah...
bıze de haber ver burdan merak ederız
Kızlar lutfen kendı adınızı bebısınızın adını yasınızı bebısınızın dogum tarıhını ve yasadıgınız yerı yazın..tablo yarım kaldı....
canm yazmstım ben ama:26: tekrar gecebılırım hem arkıdasların hfaızası da bı tazelenmıs olur:KK1:
adım GÜL melegım EYLÜL sehır AFYON kızımn dogumu 25EKİM
tugcecım bebıslerı dogum tarıhıne gore buyukten kucuge yazalım mı ne dersın canım

aramıza yenı katılanlar ve kendını yenı tanıtanlar olmus cumleten memnun oldum hepızle tanısmaktan kızlar:KK16::KK16:
du bakalım okumustum neydı yenı ısımler,, yasemın,melek,tenzıle,sema,kubra :KK24::KK24:

buraya da yazarim ne demek ama sonra anlamadik demeyin haaa:KK36:[/B][/COLOR]
hımm topıgımzn ılk azerı annisiyle tanstık oleyse:KK16:bız anlamadgmız yerlerı sorarız canım anlat senn:KK9:

canım benım dua ettım melegın ıcın Allah yardmcn olsun bıa an once tedavısı tamamlansın ınsaallah...

canm yazmstım ben ama:26: tekrar gecebılırım hem arkıdasların hfaızası da bı tazelenmıs olur:KK1:
tugcecım bebıslerı dogum tarıhıne gore buyukten kucuge yazalım mı ne dersın canım

aramıza yenı katılanlar ve kendını yenı tanıtanlar olmus cumleten memnun oldum hepızle tanısmaktan kızlar:KK16::KK16:
du bakalım okumustum neydı yenı ısımler,, yasemın,melek,tenzıle,sema,kubra :KK24::KK24:

merhaba canım :KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
merhaba semaaa:KK9:

hımm zıfırırose yanı aysegul bde hazıran yanı cennet bı sızı atlamısım kızlar sızınle de tanstgma memnun oldumm:KK16::KK16:
unuttugum yerde kızlar adın neydı dye sorarım artık o kadarını mahzur gorun olur mu:KK1::KK1:
bde gulcılek vardı oncekı yerden o neden gelmedı kı:26::26: kuzusu hastaydı onunla mı ılgılenıyo acabaa:KK31::KK31:

ahh ahh bebıslerı gunduzlerı uyuyan anneler hayranımm napıyosunz bana da anlatın yaa kafayı yemek uzereyımm uyumuyo da uyumuyooo
35 40 dklık boluk porcuk uykuları:KK14::KK14:
hele su son bı haftam o kadar zor gectı kı gece uyurdu bu kez 12yı buldurdu bagırıs cagırıs o da:KK37:
yakında anneme gtcem dye sabredıyorum ve koyverdım artık duzen otutturmaya da calısmıyorum
orda yıne ayarı kacıcak nasılsa:KK1::KK1:ama nasıp olur da bı gelırsek askerı dısıplıne alıcam walla:KK52::KK52:
almanların taktıgını uygulıcam altı kuru karnı tok hasta dıılse saatlerce kucagımda tasımıcamm
tabı bole dıyorum da bakalım ne kadarına gonlum el verıcekk:26::26:
ama hakıkaten evımıze dondugumuzde su yukuları hala duzene koyamassak
uyku egıtmenı varmıs uzaktan da ıletısım kurulabılen ondan tutcam walla son care bunu buldum:KK9::KK9:
en son ıhtımalı bıle dusundum cunku artık takatım sabrım kalmadı annelıgımın en guzel yanlarını hıssetcek enerjım kalmıyo
yorgunluktan uykusuzluktan sut de olmuyo 4 ay oldu hala 40lı bebek gbı:KK14::KK14: ustelık kımsem yok 7 24 hep benım uzerımdeee....

kizlar beni unuttunuz bende varim burda melegimle birlikte. Antalyada 25 yillik Sevinc. kamu personeliyim. kizim Nihle 5 ekim 2012 dogumlu.

merhaba semaaa:KK9:

hımm zıfırırose yanı aysegul bde hazıran yanı cennet bı sızı atlamısım kızlar sızınle de tanstgma memnun oldumm:KK16::KK16:
unuttugum yerde kızlar adın neydı dye sorarım artık o kadarını mahzur gorun olur mu:KK1::KK1:
bde gulcılek vardı oncekı yerden o neden gelmedı kı:26::26: kuzusu hastaydı onunla mı ılgılenıyo acabaa:KK31::KK31:

ahh ahh bebıslerı gunduzlerı uyuyan anneler hayranımm napıyosunz bana da anlatın yaa kafayı yemek uzereyımm uyumuyo da uyumuyooo
35 40 dklık boluk porcuk uykuları:KK14::KK14:
hele su son bı haftam o kadar zor gectı kı gece uyurdu bu kez 12yı buldurdu bagırıs cagırıs o da:KK37:
yakında anneme gtcem dye sabredıyorum ve koyverdım artık duzen otutturmaya da calısmıyorum
orda yıne ayarı kacıcak nasılsa:KK1::KK1:ama nasıp olur da bı gelırsek askerı dısıplıne alıcam walla:KK52::KK52:
almanların taktıgını uygulıcam altı kuru karnı tok hasta dıılse saatlerce kucagımda tasımıcamm
tabı bole dıyorum da bakalım ne kadarına gonlum el verıcekk:26::26:
ama hakıkaten evımıze dondugumuzde su yukuları hala duzene koyamassak
uyku egıtmenı varmıs uzaktan da ıletısım kurulabılen ondan tutcam walla son care bunu buldum:KK9::KK9:
en son ıhtımalı bıle dusundum cunku artık takatım sabrım kalmadı annelıgımın en guzel yanlarını hıssetcek enerjım kalmıyo
yorgunluktan uykusuzluktan sut de olmuyo 4 ay oldu hala 40lı bebek gbı:KK14::KK14: ustelık kımsem yok 7 24 hep benım uzerımdeee....

canim merhaba bak benim adimi unutmussun bende sevinc. canim cok sukur benim kizimin uykusu duzeldi. gece 11 de uyuyor sabah 10 a kadar sadece emmek icin uyaniyor. sonra saat oglen 1 e kadar sadece kizimla ilgileniyorum. oyunlar oynuyorum sarkilar. 1 ogun ek gida olarak muhallebi veriyorum. tek meme emdigi icin sutum yetmiyor artik muhallebinin icine sagdigim anne sutundende koyuyorum. saat oglen 1 de uyutuyorum oglen uykusu olarak ancak ogle uykusunu besikte uyutuyorum daha rahar uyuyor 2-3 saat kadar tekrar uyuyor. sonra ornegin 3-4 gibi uyaniyor ben o uyurken eve ve kendime zaman ayiriyorum. sonra yine oyinlar oynuyoruz. 5 te babamiz geliyor aksam saat 19:00 a kadar onunla oynuyor aksam 19:00 gibi yine uyumak istiyor. tekrar uyutuyorum ancak gece uykusu sanmasin diye oturma odasinda yanimizda isiklo ve sesli ortamda uyutuyorum. 1 yada 1,5 saat uyuyor. uyaninca ek gida olarak meyve pureesi veriyorum icine yine anne sutu katiyorum. 11 e kadar yine oyunlar sohbet. 11 de gece uykusina yatiyor gece boyu sadece tek gogusten emziriyorum 3 saate bi uyaniyor onada razi oluyorum.

Allah yardımcınız olsun canım , sağsalim sağlığına kavuşsun inşallah bebeğin

Kizlar kulagi icin Antibiyotie basladikya pisik oldu hemen 5 aydir hic olmamisti sizde de oldumu boyle yoksa raslantimi birde pirinc ununla mama nasil oluyo sutlemi suylami hic bilmiyorum yapan varsa tarif alabilirmiyim
valla ben hazır olanlardan alıyorum suyla karıstırıyorum ama pırıc unuyla ek gıdaya baslanmıyor bılgın olsun canımm...
kutsev;29101504[COLOR="#800080" .!.:
buraya da yazarim ne demek ama sonra anlamadik demeyin haaa:KK36:
[/COLOR]

hheee oldu ece kucagımda hazırlıyorum tabloyu sen dusun artık ne kadar zor...bıde oyle yapasakkk ben cınnet gecırırım ama vaktım olursa yapmaya calısırım tabıı benım kızım ılk sırada tabıı bıden buyuk yok cunkuu:KK52::KK52::KK52::KK52:

bu aralar sızde de var mı bilmıyorum ama abur cubura dustum ...zaten veremedigim kilolarıma yenileri gelecek bu gidisle :KK43:(
bu arada anne sutu ve mama birlikrte veren arkadaslar merak ettim kac kere ve kac cc mama veriyorsunuz yazar mısınız? ve de kac saat aralıla besliyorsunuz meleklerinizi

bu aralar değilde uzun süredir var bende bu abur cubur işi , tatlı bişeyler yemek istiyorum sürekli :KK56: uzun uzun emzirsen bence mamaya gerek kalmicak :KK20: ama yinede doymuyorsa o zaman mecbur vericeksin tabii

kızlar benim annem burdaydı oyüzden bende doya doya gezdim,eğlendim enerji depoladım.dün gitti annemler artık maraton başladı :)
yeni topiğimiz hayırlı olsun allah hep güzel şeyler yaşamayı ve paylaşmayı nasip etsin.
Bizde tekrar kendimizi tanıtalım ben Tenzile.meleğimin adı Reyyan.23 ekim doğumlu.istanbulda yaşıyoruz.
yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriz :)

tenzileeee aynı gün doğurmuşuk kııııı :KK1: ne güzel ismin var , tenden hatırlarım bunu artık , birde reyyanda pek güzelmiş anlamı ne ?

Allah im. mervede uyusa ya söyle kesintisiz 7-8 saat. Ne zaman görücem acaba o günleri? Son zamanlarda iyice azitti. Uyuyacagina sürekli uyanıyor. Hadi bn neyse babasinada yazık zaten her sese uyanan bi tip. Sabahın kör bi vaktinde gidiyo akşamda geç gelio bide merve sultan la ilgileniyor. Eee bide hanfendinin canı sıkılıyor heralde gecenin 3undeuyanip besine kadar oturuyoruz. Emmek için uyanmasida cabası offf... Sonra bide gel ikinciyi yap. Pehhh...

bu uyku meselesi bebekten bebeğe değişiyor sanırım , her bebek farklı , benimki sabah 7 gibi emiyo gene uyuyo 10-11 kalkıyo , gün içerisindede 2 veya 3 kez uyuyor , en fazlada akşam babası varken uyanık prensesim , ilk zamanlar bende mahfolmuştum bu uykusuzluk yüzünden ama hamdolsun bu günlere , sizlerinkide düzene girer bir an önce umarım :nazar::emir_bebek::nazar:

bende yazıcaktım bunu , benim kızımda hiç pişik olmazdı ama antibiyotiğe başladık heryer pişik oldu hatta bacak boğumlarının arası bile :KK50: mustela sürüyorum ama banamısın demiyor :KK37: travazol gibi mantar kremleri geçirirmiş ama onlarda kortizon içeriyor , yarın ilacın son günü , inşallah geçer ilaç bitince :KK31:

X