2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

ecede anlatigin gibi.omega 3 e kendim baslafim doktorun verdigi diger vitaminleri biraktim doktorum iyi yapmissin dedi.

geçmiş olsun canım kış aylarında bol bol c vitamini vermek gerek
doğum gününüzde kutlu olsun çok tatlı olmuş
ecede anlatigin gibi.omega 3 e kendim baslafim doktorun verdigi diger vitaminleri biraktim doktorum iyi yapmissin dedi.

faydasını gördün mü canım

günaydın güzel anneler tatlı bebişler

geçmiş bayramınız mübarek olsun

kuzularında yeni yaşları hayırlı olsun. iyi ki doğurmuşuz valla

doriş bayramda hasta oldu burun akıntısı ve öksürük var peditus veriyodum bugün antibiyotiğe başladık

aynı zamanda üstteki 2 dişi de çıkmaya çalışıyor, nihayet 4 dişimiz olcak

hangisini kullanıyorsun
seaven seas kullaniyorum.

bizdede 8 dis oldu yan disleri cikariyoruz simdi birde girip atlattik.daha tam gecmesede.peditusla olmuyor bu is dr bastan bana baska ilac verseydi biyle kotu olmazdi.peditusla daha fena oldu.antibiyotik kullanmadik cok sukur.

kizlat bi bakin bana bu ay usuttugum icin 6 gun antibiyotik hap kullandim. 500 mglik. adetim 2 gun gecikti. antibiyotik gecikme yaparmi. basina gelen var mi ? hamile olabilotsin diceksiniz bende ahh keske derim

geçmiş olsun canım benim kızımda hastaydı her gece başucuna soğanı 4 e bölüp koydum her akşam sabah akşam limonlu bal verdim birde pekmez verdim sabahları iyileşti çok şükür sende dene canım

Nihle haplarda yapmış olabilir bir test yap :)

kizlat bi bakin bana bu ay usuttugum icin 6 gun antibiyotik hap kullandim. 500 mglik. adetim 2 gun gecikti. antibiyotik gecikme yaparmi. basina gelen var mi ? hamile olabilotsin diceksiniz bende ahh keske derim

sanmqm antibiyotik yapmaz bildigim kadariyla.benimde bugun adetimin gecikmesinin tam53 gunu amayemiyir hastaneye gitmeye useniyorum.keske olsa ama yoktur ben hayal kuruyorumdur diye gidemiyorum

sevnih yazacağıma nihle yazmışım hiç kafa kalmadı bu aralar çok unutkan oldum acaba kansızlık falan mı var ya gece senayı yanıma alıyorum ne zaman aldığımı hatırlamadğım oluyor:44:

Tuğçecim sen düşünüyor musun

dusunuyorum canim aslinda ekimde basliycaktik tedaviye ama araba alduk yeni.borca girdik birde.iki ev taksidimiz var zor oluyor.o yuzden biraz durumukuz duzelsin hemen basliycaz

canım hiç soğanı duymamıştım :44::44: bilseydim denerdim nehire

Kızlar son doktor kontrollerimizde kilomuz 10,200gr boyumuz 79.5cm çıktı. Artık çok fazla bir kilo alımı bekleme dedi, artık çok hareketli oldukları için eskiye göre bana kilo vermiş gibi geliyordu sürekli kafaya takmıştım bunu.ama doktorumuz gayet iyi olduğunu söyleyince içimi rahatlattı..ama vitamin konusunu sormayı unuttum , hangisini tavsiye eder diye :44::44: kış boyu vermeyi düşünüyorum :44::44:

Kızlar merhaba,
Telefonumda bir sıkıntı var yazmama izin vermiyor. Bir daha deniyim dedi şuan yazabiliyorum çok şükür. Çok mutluyum :)) yoksa hep buradayım. Paylaşımlarınızı okuyorum. Bizde Cumartesi bir yaşımıza girdik. Bir kaç adım atıp popomuzun üzerine oturuyoruz :) kilo alımımız bizimde az. 10kilo 500 gr. 81 cm olduk. Ek gıdadan ziyade emmek istiyor. Telefonum musade ettikçe cevap yazacağım sizlere. Bebeişlerinizi ve sizleri öptüm.

Kizlar kuzulariniza masallah boylari kilolari cok iyi darisi bize biz doktor tavsiyesiyle minadeks kullaniyoruz tadi iyi rahat icirebiliyorum mustu canim iyki dogmus minnosun dogum gunu kutlu olsun.. Telefondaki ayni skinti bendede var su an yaziyorum ancak yazdigim ekrani goremiyorum malesef buyuk skinti oluyor insallah benimkide duzelir sk sk sohbet ederiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…