2012 Eylül Anneleri Paylaşım Alan

mericim tatlim seni cok cok merak ettim bilesinnnnn
gunuz doguracam he meraktan hadi gelde guzel haberler ver bize guzelimmm yaaa:KK54:

Vaaay, meric. Çok sevindimm :KK9: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Sen bizden de hızlı çıktın. 5 haftalık olmuş bile maşallah. Ne dedi doktorun? ne yiyip ne içeceksin? Paylaşmaya değer farklı bir şey söyledi mi?

Aaahh aahhh!! İşte benimde olmak istediğim topic :KK5: 2011 Eylülde evlendim 2012 Eylülde anne olmayı çok istiyorum :KK5: Dua edin hamiş anneler bende aranıza geliyim :KK31: Sat 8 Aralık, Bat en geç 8 Ocak...

Herşeyin hayırlısı.

kaybettigim bebgimden once baslamistim ve hamisliktede ictim
bebegimi kaybedince yilmadim devam edicem dedim
druma gttim 3 ay korunma surem bitmisti dedi folik aside basla
bende dedim hic birakmadimki affern sana dedi 2012 de yuzun gulerek gelceksin dedi ins ole olur Allhim hayirlisiyla yolla guzel Allhim herkesle beraberrrr

Canımm benimmm geldimmmmm
veve gel bişeyler atıştır duş al derken işte biraz geciktimmmmm valla kusura bakmayınnn
buarada doktorun çok güzel bi dilekte bulunmuş canımmmmm tebrik ediyrm mmmmm

Vaaay, meric. Çok sevindimm :KK9: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Sen bizden de hızlı çıktın. 5 haftalık olmuş bile maşallah. Ne dedi doktorun? ne yiyip ne içeceksin? Paylaşmaya değer farklı bir şey söyledi mi?

Canım benimmm çok teşekkür ederim aminnnnnnnnn
Valla hızlı çıktım da ben anlayamadım internette hesaplıyrm 4+5 haftalık dio
benim bugün ultrasonda 5+2 çıktı şaşırdımmmm vallaa niye bölekiiiii
ddr.
şimdilik şunu ye demiycem dedi zaten bulantılarım vardı aradada çıkarttıyrdm
her gün 1 sb süt iç 2 adet ceviz ye mutlaka dedi bide yumurta yicekmişimmmm
ardında ekledi gerçi çıkarttığın için pek etkisi olmaz ama dedi ilk 3 aydan sonraaaaa başlıycakmış asıl şeyler
bideeeeeee çok fazla ayakta durma kendini yorma dedi de o benim için imkansızx çalışyrm ben oturursam benim minikler hepten kopar desrtennnn

buarada darısı senin başına inşallah sen ne zaman gitceksinnnn tatlımmm

Canım benimmm çok teşekkür ederim aminnnnnnnnn
Valla hızlı çıktım da ben anlayamadım internette hesaplıyrm 4+5 haftalık dio
benim bugün ultrasonda 5+2 çıktı şaşırdımmmm vallaa niye bölekiiiii
ddr.
şimdilik şunu ye demiycem dedi zaten bulantılarım vardı aradada çıkarttıyrdm
her gün 1 sb süt iç 2 adet ceviz ye mutlaka dedi bide yumurta yicekmişimmmm
ardında ekledi gerçi çıkarttığın için pek etkisi olmaz ama dedi ilk 3 aydan sonraaaaa başlıycakmış asıl şeyler
bideeeeeee çok fazla ayakta durma kendini yorma dedi de o benim için imkansızx çalışyrm ben oturursam benim minikler hepten kopar desrtennnn

buarada darısı senin başına inşallah sen ne zaman gitceksinnnn tatlımmm

Ben de Çarşamba gitmeyi planlıyorum. Bugün adetimin 28. günü. 4 haftayı bitirmiş olucam. Ama bende senin gibi bir sürprizle karşılaşabilirim. Beklediğimden büyük çıkabilir.
Bu güne kadar hiç bulantım olmadı. İnşallah böyle devam eder. günde yarım litre süt, bir avuç badem-fındık yiyorum. Hatta şimdi yarım kilo balığı tek başıma götürdüm :)
Çalıştığım için dinlenme ihtimalim yok malesef benim de. Fakat okuldaeskisi kadar fazla koşturamıyorum. Benim lise öğrencilerine bağıramıyorum kasıklarım ağrıyor. Onlar da tepemdeler. Yandık biz yandık. Aynı kaderi paylaşıyoruz senle. İstanbuldamısın?

Ben de Çarşamba gitmeyi planlıyorum. Bugün adetimin 28. günü. 4 haftayı bitirmiş olucam. Ama bende senin gibi bir sürprizle karşılaşabilirim. Beklediğimden büyük çıkabilir.
Bu güne kadar hiç bulantım olmadı. İnşallah böyle devam eder. günde yarım litre süt, bir avuç badem-fındık yiyorum. Hatta şimdi yarım kilo balığı tek başıma götürdüm :)
Çalıştığım için dinlenme ihtimalim yok malesef benim de. Fakat okuldaeskisi kadar fazla koşturamıyorum. Benim lise öğrencilerine bağıramıyorum kasıklarım ağrıyor. Onlar da tepemdeler. Yandık biz yandık. Aynı kaderi paylaşıyoruz senle. İstanbuldamısın?

Canımmmm senin bebişte sana bi sürpriz yaparmışşşşş annesiii
benim bulantılar başladı arada uğruyo hatta bugün kendimi tutamadım çıkardımmm bide folik plus kullanıyrm ben kokusundan o kadar çok tiksindim ki bugün nasıl içcem blmyrm valla
Aman senin yoksa iii inşallah böle devam ederde keyfini çok kaçırmazzz
ooooooo balıkta yarasın anneyle bebişeeeeee ne güzel balık omega 3 aydan sonra haftada 2 yada 3 kez yemek gerekyrmş
benimkiler ilköğrtm ama biraz sorunlularrrr Allah yardımcımız olsunnnnn artık
yok canım ist değilim ben nevşehrd ymm malesef görev icabııııııı

HEMEN HEMEN SENLE AYNIYIZ GULUM sende belirgin belirtiler varmi guzelim yoksa birsey hisetmiyormusun bir benim
sari kintim var arada beyaz bide belim agriyor kasiklarda batma var ins bebek habercisidir cok umudlu oldugm icin bu topigi actim

çok iyi etmişsin canım bu topiği açmakla inşallah aranıza girmek banada nasip olur.. benm adet belirtilerimle hamilelik belirtileri aynı o yüzden kestiremiyorum ama sadece şunlardan dolayı şupheleniyorum normalde adetime 1 hafta kala göğüslerim ağrımaya başlar ama 15 gün önceden başladı bide kasıklarım ve karnım ağrıyo işte bu belirtilerden dolayı acaba mı diyorum hayırlısı olsun.. akıntı falan yok bende yalnız..

Canımm benimmm geldimmmmm
veve gel bişeyler atıştır duş al derken işte biraz geciktimmmmm valla kusura bakmayınnn
buarada doktorun çok güzel bi dilekte bulunmuş canımmmmm tebrik ediyrm mmmmm

Hadi gozumuz aydin cnm
Nede olsa gurbet teyzesinin yiyeni tez canlicabucak buyumek istiyor saglicakla gel insAllah mucize bebek

HEMEN HEMEN SENLE AYNIYIZ GULUM sende belirgin belirtiler varmi guzelim yoksa birsey hisetmiyormusun bir benim
sari kintim var arada beyaz bide belim agriyor kasiklarda batma var ins bebek habercisidir cok umudlu oldugm icin bu topigi actim

çok iyi etmişsin canım bu topiği açmakla inşallah aranıza girmek banada nasip olur.. benm adet belirtilerimle hamilelik belirtileri aynı o yüzden kestiremiyorum ama sadece şunlardan dolayı şupheleniyorum normalde adetime 1 hafta kala göğüslerim ağrımaya başlar ama 15 gün önceden başladı bide kasıklarım ve karnım ağrıyo işte bu belirtilerden dolayı acaba mı diyorum hayırlısı olsun.. akıntı falan yok bende yalnız..

Ah cnm tez cnliyim hamis bile degilim ama bekliyorum dort gozle bu aydan cok umutlu oldugum icin actim guzelim hepimizin yuzu gulsun resulumuzin yuzu suyu hurmetine hayirli evlat versin guzel Allahim
M

Slm Kızlaaaaarrrrrr
Ben geldimmmmm
Ay çok şükür rabbime bebişim meleğim 5+2 günlük çıktı
benn daha küçük hesaplıyrdm ama anlamadımmmm
neyse şimdilik her şey yolunda deddi dr.
keseyi alttan ultrasonla görebildik
inşallah haftaya bugün Allah ım nasip ederse kalp atışlarını duyucaz teyzeleriii
Darısı sizlerin başınaaaa
canım çook sevindimm çok şükür. :KK9::KK9::KK9: ama nasıl oluyo da sat hesabından daha büyük çıkıyo onu ben de anlamadım :44:
Ah cnm tez cnliyim hamis bile degilim ama bekliyorum dort gozle bu aydan cok umutlu oldugum icin actim guzelim hepimizin yuzu gulsun resulumuzin yuzu suyu hurmetine hayirli evlat versin guzel Allahim
M

gurbetgüzelim, insanın içine doğuyo biliyomusun.sende var bişeyler Allahın izniyle bat ne zaman?
hepimiz seni takip ediyorz haberin ola :KK49:

Amin Amin. Çok güzel dua etmişsin. İnşallah hepimizin yüzü güler.

amin amin son iki gun ne gebelige nede adet belirtisine gore bir belirti yok
kasik agrim bel agrim bacak agrim devam ediyor
bide uykum cok var
daha olsa bile rahime 10 gunde iner embriyo o zaman vucuda alarm verir bebek geliyor diye
zaten testede oyle cikiyormus pozitif

amin amin son iki gun ne gebelige nede adet belirtisine gore bir belirti yok
kasik agrim bel agrim bacak agrim devam ediyor
bide uykum cok var
daha olsa bile rahime 10 gunde iner embriyo o zaman vucuda alarm verir bebek geliyor diye
zaten testede oyle cikiyormus pozitif

canım benim adetime 2 gün kala yengemin zoruyla idrar testi yaptım çıkmadı diye de üzüldüm yengem 10 dk sonra bi geldi koşarak var işte die
silik çizgi çıkmıştı
ateş ölçüyomusun bu arada

canım benim adetime 2 gün kala yengemin zoruyla idrar testi yaptım çıkmadı diye de üzüldüm yengem 10 dk sonra bi geldi koşarak var işte die
silik çizgi çıkmıştı

cnm bir ates olcmei beceremedim
yumurtlamayida ovu testi gulen yuzle yaptim
gecen hafta cuma gee 12 de birliktelik oldu henuz gormemistim pozitifi
pazar gordum pozitifi yani gulen yuz guldu sabah 9 da, gece 12 de birliktelik oldu
bide sali gunu gece 12 de birliktelik oldu ondan sonra biraktik artik
bu birlesmelerde en az bir saat yattim

canım çook sevindimm çok şükür. :KK9::KK9::KK9: ama nasıl oluyo da sat hesabından daha büyük çıkıyo onu ben de anlamadım :44:

gurbetgüzelim, insanın içine doğuyo biliyomusun.sende var bişeyler Allahın izniyle bat ne zaman?
hepimiz seni takip ediyorz haberin ola :KK49:

ay cnm agzini bal yesin oyle hissediyorum ins da olur
en cokta kizim 06.09.1999 dogumlu,
olursa onun dogum gunune gelecek
O cok istiyor bebegimi kaybedince cok uzuldu
gecende ole dedi( anne simdi bebek yaparsan tam benim dogum gunume gelecek dedi iki kiz ayni gun dogus oluruz dedi )insAllah icine dogmustur bende dedim kizim cok dua et olacak insAllah dedim

silik çizgi çıkmıştı

iste eger tuttu ise ne zaman bilemiyorum cuma tuttu ise 12. gun
yok sali tuttu ise bu gece 8. gun olacak ne kadar idrar testinde cikar bilemiyorum
ama varya uyku cok cok tatli geliyor idarara sik gidiyorum
bide sanki gittigim zaman cok varda yapamiyorum hissi var bende
Allahim hayirlara cikar selamete cikar insAllah ne olur yaRabbim

X