2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
cnm kese kaçıncı haftada gözüküyor bana 3 haftalık daha dedi kesesi gözüktü ama beni çok sıkıştırdı idrara bende şaşırdım 14 şubata gün verdi o zamana belki kalp atışlarını duyarız dedi..bana tuhaf geldi o zaman ben 5 haftaşık felanım galiba...kafam çok karışık ya siz hiöç yoktan sat tarihine göre hesap yapıyorsunuz benim sat tarihim 3 aralık ve o zamana hesaplarsam 9 haftalık hamile gözüküyorum...

canım bende daha gitmedm doktora.haftaya gidicem inşallah.

kahve rengi bulanık akıntım geliyo yaaa :KK43: çok korkuyorum pazartesi gidicem ama inş. kötü bişi olmuyodurr :KK43:((

selam kızlaaarrrrrrrr

ben de ekim ayını umutla bekleyenlerdenim. adetime bir hafta var ama buraya bakmadan da edemiyorum. ben 2010 mayıs annesiyim aynı zamanda, 33 aylık dünyalar tatlısı bir oğlum var. onu babasının burcunda doğurdum nasip olursa bunu da kendi burcumda doğurmak isterim. tabi böyle bir hesabım yok ama olursa çok sevinirim. umarım haftaya müjdeli haberlerle ben de aranıza katılırım. çoğunuzun ikinci çocuğu olduğu için daha bir heveslendim bakalım kısmet.:KK30: bu arada tecrübeli ve araştırmacı bir anne olarak bana merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. özellikle akıntı için endişelenmeyin gebeliğin sonuna kadar beyaz ve açık sarı akıntı çok normal. gebelik iyi gidiyor demektir. ay çok konuştum benden bu kadar hepinize iyi akşamlar....:21:

son adet tarihi 3 aralıksa 3 haftalık bebek olması imkansız, zaten 3 haftalık kese de görünmez..sizinki baya 8-9 haftalık olmuş oluyor..

cnm kese kaçıncı haftada gözüküyor bana 3 haftalık daha dedi kesesi gözüktü ama beni çok sıkıştırdı idrara bende şaşırdım 14 şubata gün verdi o zamana belki kalp atışlarını duyarız dedi..bana tuhaf geldi o zaman ben 5 haftaşık felanım galiba...kafam çok karışık ya siz hiöç yoktan sat tarihine göre hesap yapıyorsunuz benim sat tarihim 3 aralık ve o zamana hesaplarsam 9 haftalık hamile gözüküyorum...

cnm ıdrara sıkısman normal ılk aylarda son aylardada aynısı olucak kalp atısı ıcın acele etme 1 doktorun dedıgınede ınanma eger yok dıyorsa baska doktorlarada gır cok kısıyı duyamıyoruz dıye sonlandıran doktorlar var takıp edıyorum devamlı bn saglıkla kal

son adet tarihi 3 aralıksa 3 haftalık bebek olması imkansız, zaten 3 haftalık kese de görünmez..sizinki baya 8-9 haftalık olmuş oluyor..

çok şükür cnm inş sağlıkla ilerler gebeliklerimiz ben daha doktora gitmedim o yüzden hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi bide başka hiç bi belirti yok regl sancısından başka sizde bulantı falan varmı bnm oğluştada bulantı hiç olmamıştı ama ne biliim insan bişiler istiyo:KK43:hani belli edici

inş tuana hoş geldin sende topiğimize hayırlı bi 9 ay ve sonrası geçiririz inş:)

hosbulduk cnmm ınsallah o gunlerı gormek kısmett olurr

slm arkadaşlar 4+ 5 hamileyim düşük tehlikesine karşı jel kullanıyorm karın ağrılarım ve bel ağrım oluyor bu normal mi

mrhaba arkadaşlar sanırsam bende ekim 2013 annesiyim.sat tarihim 7 ocak.daha adet günüme var ama dün gece gördüğüm rüyadan sonra bugün test yaptım ve ikinci çizgi silikte olsa çıktı.ama çok istenen bi gebelik değil benimkisi.çünkü nisan 2012 annesiyim.oğlum daha 10 aylık bile olmadı.ayrıca sezeryanlıyım.kazaya kurban gittim kısacası.ne diyelim rabbim hakkımıza hayırlısını versin.

yaşasın ekim anneleri çogalıyooooooooo :KK49::KK49::KK49:
kızlar inşallah hep beraber çok güzel bi 9 ay geçiririz sag salim meleklerimizi kucaklarımıza alırız :KK16::KK16::KK16: Rabbim meleklerimizi korusun tüm isteyenlerede bu duyguyu yaşamayı nasip etsin İnşallah :KK16: daha doktora gtmedigim ve daha bulantı vb seyler yasamadıgım için şaka gibi geliyo hamile olmam ama yinede hergün sütümü ve folik asiti içmeyi ihmal etmiyorum sizinde örendikten sonra hergün düzenli yaptıgınız bişey varmı bilmedigimiz yapmamız gereken paylaşırsanız sevinirim :KK34::KK34:

yaşasın ekim anneleri çogalıyooooooooo :KK49::KK49::KK49:
kızlar inşallah hep beraber çok güzel bi 9 ay geçiririz sag salim meleklerimizi kucaklarımıza alırız :KK16::KK16::KK16: Rabbim meleklerimizi korusun tüm isteyenlerede bu duyguyu yaşamayı nasip etsin İnşallah :KK16: daha doktora gtmedigim ve daha bulantı vb seyler yasamadıgım için şaka gibi geliyo hamile olmam ama yinede hergün sütümü ve folik asiti içmeyi ihmal etmiyorum sizinde örendikten sonra hergün düzenli yaptıgınız bişey varmı bilmedigimiz yapmamız gereken paylaşırsanız sevinirim :KK34::KK34:

ben de kuran okumaya çalışıyorum hayırlı güzel evlat olsun diye.. bunları buldum mesela..
Sürekli abdestli olmaya çalışın..
Meryem suresi-----kolay hamilelik ve doğum için
Yusuf suresi-----güzel yüz için
İnsan ve İbrahim suresi ---güzel ahlak için
Yasin suresi---- sulu ve sağlam bir nara 40 defa yasin süresini oku. bir anda okumayabilirsin. mesela kaç günde 1 haftada oku. hatta eşin de okuyabilir. sonra o narı ye. rivayetlerde 40 gün ve 40 kez yapılan ameller faziletlidir. unutma 9 ay boyunca yapacaksın bunları.
Kaf suresi ----- çocuğun mücahid olması için
Enbiya suresi----gebelikte 71 defa
Al-i İmran suresi
İnşirah suresi-----kolay doğum için
en az 40 gece namazı kıl
40 Cuma Cuma guslü al
hergün sabah namazından sonra 50 defa ihlâs süresini oku.
hergün sabah namazından sonra 50 defa kadir süresini oku.
namazlardan sonra 70 defa estağfirullahe ve etube ileyh de ve tövbe et.
40gün boyunca aç karnına kuru üzüm ye. hergün 21 adet kuru üzüm ve her kuru üzüm yerken besmele çek. yani 21 kuru üzüme 21 besmele.
Armut, nar, incir, kavun

maaşallah nekadar artmış ekim 2013 anneler Rabbim hepimiz sağlıkla tamamına erdirsin diyorum
arkadaşlar bende dün doktora gittim çok şükür keseyi gördük :)ama bebiş görünmedi kese henüz çok küçük oyüzden bebk görünmüyo dedi doktorum inş haftaya cuma görebiliriz hayırlısıyla buarada bende hiç bulantı falan yok ya normalmi kızlar sizler neler hissediyosunuz

X