2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Merhaba, ben de ekim annesiyim inşallah kızlar..Allah bebeklerimizi sağ salim kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah..

Sen cuma git bakalım doktor ne diyecek ona göre bende senden sonra giderim.seninki benden 3 gün onde ne de olsa.bana bilgi verirsin gelince.bende cuma tekrar hcg olcturucem.

tmm cnm inş bi gidip geliyim inş hayırlı haberler veririm sizlere

Merhaba, ben de ekim annesiyim inşallah kızlar..Allah bebeklerimizi sağ salim kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah..

aminnn hoş geldin aramıza cnm günlerimiz aynı :) doktora gittinmi aynı tarih olunca merak ettim ben cuma gidicem inş bakalım

merhabalar...uzun üredir siteyi takip ediyorum ama kısmet bugüneymiş.ben de dün hamile olduğumu öğrendim..ekim de kısmetse üçüncü kez anneyim :)

bugün tekrar test yaptım baya belirgin bi çizgi var kana baktırmıcam.haftaya direkt doktora gidicem o zaman görünür sanırım kese.herkese hayırlı ugurlu olsun:)

İnsallah canım bol bol dinlen en yakın zamanda da kan testi yaptir.

dün gece kanama başladı çok az bugün korktum yine :KK43: doktora gittim 248 çıktı pazartesi tekrar gidicem 750 nin üzerinde çıkarsa sorun yok dedi progestan verdi... ama inat ettim düşmüycen diyorum.. kendime moral veriyorum...bugün tam 28. gün hafta 4.....pazartesi bakalım neler olucak...

bende ekim annesiyimm çok mutluyummm :) Allah sağlıkla inşallah kucağımıza almayı nasp etsin aslında daha keseyi falan görmedim kanda var olduğu çıktı adet günüm gelmeden baktırdım şimdi ayın 6sı geçsin doktora gidicem inşallah durur hiçbiyere gitmezz :) Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyuu artık bol bol görüşürüz burdan dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşırız hepnizi öpüyorummm ...

Merhaba arkadaşlar.
Siteyi uzun zamandır takip ediyordum kısmet bugüneymiş üye oldum.
Bende dün aldım bu güzel haberi. Kısmetse 3 Ekim'de anne olacağım.
Eğer doktorumuzun tahmini çıkarsa, evlilik yıl dönümümde bebeğim bize en büyük hediye olacak.
ALLAH isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin.. Herkese mutlu günler..

Merhaba arkadaşlar.
Eğer doktorumuzun tahmini çıkarsa, evlilik yıl dönümümde bebeğim bize en büyük hediye olacak.

hoşgeldiniz, hayırlı olsun bebeğiniz..ultrasonda gördünüz mü????

tmm cnm inş bi gidip geliyim inş hayırlı haberler veririm sizlere

aminnn hoş geldin aramıza cnm günlerimiz aynı :) doktora gittinmi aynı tarih olunca merak ettim ben cuma gidicem inş bakalım

merhaba canım, geçen pazartesi gittim doktora keseyi gördük 5mm idi..önümüzdeki perşembe yani 10 gün sonra gidicem, doktorum bi aksilik olmazsa yemek kesesini görebiliriz dedi, kap atışlarını da duymak için sabırsızlanıyorum, iki düşükten sonra 3. gebeliğim, hepimiz için hayırlısı olsun...

merhabalar...uzun üredir siteyi takip ediyorum ama kısmet bugüneymiş.ben de dün hamile olduğumu öğrendim..ekim de kısmetse üçüncü kez anneyim :)

hayırlı olsun canım...

Merhaba arkadaşlar.

çok güzel gerçekten, birbirinize en güzel evlilik yıldönümü hediyeniz olur :)

dün gece kanama başladı çok az bugün korktum yine :KK43: doktora gittim 248 çıktı pazartesi tekrar gidicem 750 nin üzerinde çıkarsa sorun yok dedi progestan verdi... ama inat ettim düşmüycen diyorum.. kendime moral veriyorum...bugün tam 28. gün hafta 4.....pazartesi bakalım neler olucak...

hiç kalkma canım yat.beslenmene çok dikkat et.yoğurt ve sütü çok tüket.

hiç kalkma canım yat.beslenmene çok dikkat et.yoğurt ve sütü çok tüket.

mümkün olduğu kadar yatıcam..çok yoruldum zaten pazar günü taşındım... yardım edenim çoktu ama yınede yoruluyo ınsan... pazartesiye daha haftalar var gibi geliyo offf.....

kızlar kaçıncı haftadan sonra görülüyo kese çok sabırsızım acaba nezamn gitsem doktora görebilirim keseyi ??:44::44:

kızlar kaçıncı haftadan sonra görülüyo kese çok sabırsızım acaba nezamn gitsem doktora görebilirim keseyi ??:44::44:

canım şu anda daha çok erken, ben de senin gibiyken gittim, göremedik, sonra da kafama takıyorum, en net 6. haftada görünüyor bildiğim kadarıyla, bence o zaman git..yani kan değerinin 2000 in üstüne çıkması gerekiyor..

X