2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
hosgeldin cnm.. maşallah bebikinee herşeyin yolunda olmasına çok sevindim,bu arada doğum konusunda kararınız ne?
biz hepbirlikte ite kaka idare ediyoruz şükür

Hosbuldum tatlim eveeet bende cok sevindim rabbime sükür dogum normal olacak insaallah canim simdilik hersey iyi bebegim dönmüs basi asagida catimda müsait bende normal istiyorum insaallah olur sen nasil düsünüyorsun?

Evet teyzesi masaallah yavruma cullucanimm vallahi bugün görünce dayanamadim yanimda olsa keske pasam dedim ama tabii kalsin daha tatlim daha var zamani
hoşgeldin canım maşallah oğluşuna...

Hosbulduk canimmcimm sagol teyzesi
Hoşgeldin cnm..Maaşallah sana da oğluşuna da..
Bende sabirsizlaniyorum.
Bu cuma kontrolum var benim de

Hosbuldum canim..evet insan sabirsizlaniyor ama sana az kaldi bu ay kavusuyorsun oglusuna bakalim senin pasa ne kadar olmus cuma hayirli haberler bekliyoruz
sanada oğlunada maşallah busrammmmmmmmmm daha 30 gunde dahada alır kılo ohhhhh ttosun paşa gelıyooooo adınıda acıkla artık paşanın annesı teyzesı merakta

Sezinimmmm cok sagol evet insaallah daha da alir oglum cok mutlu oldum bugün artik her hafta görmek istiyormus doktorum beni yani haftaya ebe gelcekmis bakacakmis catima fln artik yaklasiyoruz sona dogru insaallah teyzesii yigit olacak ismi insaallah simdilik öyle görünüyor

çok pahalı kuzu çocuk ürünleri...sen doktoruna sor kuzu gerçi ben ilk gidişimden itibaren hep aynı şeyi söyledi...
cuma konusuyum bakalım bi..
çocuk ürünleri hakkaten pahalı kuzu ama bu mağazada çok güzel ve kaliteli ürünler olmasına rağmen fiyatları o kadar uçuk değil.. zaten burada fazla dolaşabileceğim mağaza yok. büyük ihtimalle ordan tamamlıcam herşeyimi ihtiyaç oldukça.. belkide sizin fiyatlar o yüzden çok pahalı geldi bana :44:

Hosbuldum tatlim eveeet bende cok sevindim rabbime sükür dogum normal olacak insaallah canim simdilik hersey iyi bebegim dönmüs basi asagida catimda müsait bende normal istiyorum insaallah olur sen nasil düsünüyorsun?
ayy gözünaydımmm büşümmmm, çok güzel haberlerrrr.. inşallah rabbim gönlüne göre verir, bi avazda kurtulursun
ßende hep normal olsun istiyorum, acısıyla sancısıyla bebişimi dünyaya getireyim istiyorum. Cuma günü kontrolüm var bakalım dr doğum konusunda bişey dicek mii.. Allah'ım hepimize hayırlısını nasib etsin..

Kızlar fikrinize ihtiyacım var benim bebişin yatagı bundan daha once gardolap alma fikrim yoktu ama esyalarımız bıraz fazla olunca ayrı bır dolap almaya karar verdım. sade beyaz uygun dolaplara bakmaya basladım.
Ve bu dolabı begendım beşiğimize de uyuyor. sizce nasıl olur bu dolap fikrinizi soylersenız sevınırım...

yiğit paşaaaa eliyooorrr adıyla yaşasın canım çook guzell yerınde bır ısımmmm olmuşşş
ay ben onunnn mınnak yanaklarını ısırırım tosuncukkkk mudur nedır

beşiğin takımı mı yoksa cok uymuş canım

dolabı evidea da mı beğendin benimde hoşuma gitmişti özellikle çekmecesi olması güzel

canımcım güle güle kullansın bebişin, mışıl mışıl uyusun beşiğinde inşallah dolabıda çok güzel bi seçim olmuş, bence gayet uyumlu duruyo.. benim dolabımda buna benzer, sadece çekmeceleri birascık farklı. 0 yüzden kullanış olarakta seviyorum ben.

takımı olsa ancak bu kadar uyarmış canım ya, bence al derim gayet uygun gözüküyor raf ve çekmece durumu sadece askılık olan orta kısma belki alttan bi raf daha yaptırırsan daha iyi olur, bebişin kıyafetleri minnak olcak ya daha çok yer olmuş olur, sora o raflar çıkabilio çünkü büyüyünce çıkartırsın

Evet kuzummm cok sükür güzel haberler insaallah hepimiz sagliklica dogururuz bebislerimizi insaallah sende hayirli haberler alirsin tatlimmm normal dogumu okadar cok istiyorumki nedense sezeryandan korkuyorum ben pasam icin sanci cekmeye raziyim
yiğit paşaaaa eliyooorrr adıyla yaşasın canım çook guzell yerınde bır ısımmmm olmuşşş
ay ben onunnn mınnak yanaklarını ısırırım tosuncukkkk mudur nedır
Evetttt sezinimmmmmm yigit pasa geliyor insaallah oyyy teyzesii ye o tosun yanaklarini bide dudaklari cok güzel dedi ayni annesi gibi dedi doktor teyzemiz o dogsun ben o dudaklari öpe öpe bitirrimm kuzum bide saclarida cikmis :) ayy dogsunlar artik sezinimm cok merak ediyorumm

yok canım hahaha demekki tercih ediliyoz biz

Ayol kaçırttık hepsini kala kala 7 kişi kalmış
Ya bu kahve içme ikonundaki kahve ağzimi sulandirdi
Ben de kaktim bi tane yaptım kendime türk kahvesi

Büşracım oğluşun inşaallah ismi gibi yiğit bi delikanli olur çok begendim
Biz de kesin olmamakla birlikte Ali Ata düşünuyoruz
Nasil sizce kizlar?

inşallah kuzum.. bende normali çok istiyorum, o imkanım varsa sezeryan düşünmem zaten. hangisi olması gerekiyosa o olsun hayırlısı artıkın :) bu arada ismi de çok güselmiş paşanın, adıyla yaşasın inşallah..

Amin insaallah teyzesi evet zaten sezeryan cok mecburi durumlar olursa olur yoksa en normali ve güzeli normal dogum ama tabii herkesin görüsünüde saygi duyuyorum kuzum..herseyin hayirlisi olsun

Amin insaallah teyzesi evet zaten sezeryan cok mecburi durumlar olursa olur yoksa en normali ve güzeli normal dogum ama tabii herkesin görüsünüde saygi duyuyorum kuzum..herseyin hayirlisi olsun
bende öyle düşünüyorum cnm. sezeryan bana göre de dogum sekli degil müdehale seklidir. gerek olursa onada razıyız tabiki.. seninde dediğin gibi herkesin görüşüne saygım sonsuz. sonuçta tek başına yaşanılan bişey bu ve insan nasıl rahat hissediyosa o şekilde olmalı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…