2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318

deme kız ayyyyyyyy yuzunu gordun mu ben 2 aydır yuzunu goremıyorum gostermıyoooo elif hanım babasına yollasana usg resımımlerını

bugun ne sorduysam ahavada kaldı ama kızlarrr sızınde gobek delipiniz gıydıgınız t sortten bellı oluyomu dısa doğru cıktımı ben ınc bırsey gıyemıyorum yaaa mutlaka atletımın kalın olmas gerekıyo dısarı cıkarken dıkkat edıyorum şimdi kızımla kuafore gıdıyoruz bı bakıma gırelım akşamada dugun görusuruz kızlarr...

Benim belli oluyo canim,arkadaşımın belli olmuyodu içe doğru çöküktü kisiden kisiye degisiyo heralde
Evet sorularimiz bazen havada kaliyo uutkanlik ve dalgnlik heralde
Ben de az önce oğluşumun adini Ali Ata düşünüyorum nasil sizce dedim ama hiç cevap alamadm:26:
Gercı az kisi var forumda su an

sezinim kaçırdığımız şeyler olabilir kuzum :26:
benim dışına çıkmadı daha, ben nette haftaları takip ederken birinde yazıyodu göbek deliği dışardan belli olursa ve görünüm sizi rahatsız ederse bastırmayacak şekilde ince yara bantlarından üzerine yapıştırabilirsiniz yazıyodu. Hadi bakalım süslen püslen güsel anne, iyi eğlenceler

bak bunuda kaçırmışım ben :26: zaten geriye fazla dönemiyorum cnm takılıp kalıyo o zaman bilgisayar. Bebişin ismini güzel düşünmüşsünüz, özellikle Ata benim çok sevdiğim bi isim, Ayaz'a karar kılmadan önce bizde düşünmüştük. Ali Ata da gayet uyumlu geliyo kulağa :)

Düsüncelerimiz seninle ayni kuzummm cok sevindim..bakalim nasil dogum hikayelerimiz olacak cok heycanli dogumlar 20 gün sonra baslicak insaallah topigimizde hepimiz sagliklica hayirlica o mutlulugu yasayalim insaallah tatlimm
deme kız ayyyyyyyy yuzunu gordun mu ben 2 aydır yuzunu goremıyorum gostermıyoooo elif hanım babasına yollasana usg resımımlerını

Yüzünü biraz gördüm kuzummm ama oglusum utandi kapatti hemen eliyle :) arrtik diyorlar herhalde dogunca görürsünüz biraz daha sabredin diye ama alt tarafini gösterdi pasam hic utanmadi yollicam sezinimm bu hafta insaallah aklimda bi kargoyla gönderiyim oda cok merak ediyor gerci kamerada gördü ama elinde olsun

Canikomm benim göbek deligim hic problem yaratmiyor ama her insan tabii farkli..oohh bakim yaptirin ana kiz sonrada eglenin..iyi eglenceler tatlim insaallah harika gecer günün

Düsüncelerimiz seninle ayni kuzummm cok sevindim..bakalim nasil dogum hikayelerimiz olacak cok heycanli dogumlar 20 gün sonra baslicak insaallah topigimizde hepimiz sagliklica hayirlica o mutlulugu yasayalim insaallah tatlimm
aynen cnm.. evet çok heyecanlı yaaa, rabbim hayırlı, sağlıklı ve kolay doğumlar nasib etsin hepimize inşallah..
saat geçtikçe sıcak daha da bastırdı yaa eridim resmen totişi kaldırsam duşa giricem ama halim yok bugün

Canim teşekkür ederim yorumun için Ata yı ben istiyorum aslında tek isim düşünüyoduk ama eşim de Ali ismini çok istiyomuş öteden beri,bunuda ögrenince ikisi olsun bari dedik,umarm isminden dolayi sıkıntı çekmez ilerde,Ata isminin ideolojik bulanlar var çünkü :26:
Bu arada senin oğluşunun da ismi çok güzel ve cool...
Sağlıcakla gelsinler inşaallah..

kızlar annem paça corbası yapmış cok severim hamileyken içmenın bı sakıncası olur mu acaba ya bilemedim :26::26::26:

Canimcimm rahatlaman icin o totis kalkmasi lazim maalesef..dusa girde rahatlarsin cokmu sicak orasi burasi yagmurlu serin rahatim cok sükür

ben havuzlu handan aldım, magaza ismine izin var mı bilmiyorum ama yazacağım...bence bir bakın "süslü bebek", kampanya vardı kapı süsü, yastık, kapıyı süsleme için 8m tül, sepet, 50 mevlüt şekeri, mavi hoşgeldin bebeğim yazısı hepsi 100TL... aklınızda olsun...

çabuk mu geçti diyor benim eim de tam tersini söylüyor askerliğim bile bu kadar sürmedi ne doğmaz bir bebekmiş diyor merak tavan yaptı onda benden iyi sayıyor günleri

çok iyi yapmışsın başka doktora gitmekle için rahatladı sonuçta psikolojik rahatlık da önemli bebişin fiziksel ve ruhsal gelişimi için..alış verişini de yapmışsın iyice rahatlamışsındır bir ben kaldım yaa alış veriş yapmayan aldığınız cicilerde hayırlı olsun güle güle sağlıcakla giysin inşallah bebişin

benim daha çıkmadı öyle hala içinde ama çıkacak gibi arada elim değince filan ağrı yapıyor

ali ata çok güzel bir isim hemde uyumlu bu iki isim birbirine

b enımde çıkmadı cnm

cnm uymuş bende boyle bişey almayı duşunuyorum ıstersen susleyebılırsınde yapışkanlı kagıtlarla fıyatı ne kadar

çok sağol cnm evet çok iyi oldu en azından doğsa da sorun yaşamazsın dedi..inşallah vaktinde gelir bebişim telaş içindeyim hazırlıklarımı biran evvel bitirmem lazım

b enımde çıkmadı cnm

çok hoş canım bence çok uyumlu güle güle kullansın bebişin..

inşallah sağlıkldıır keyfi yerindedir cnm..ben de 36. haftayı görürsem sonra sürmeyi düşünüyorum cnm ne olur ne olmaz doktorum önermedi ama erken olursa Allah korusun Ayvayı yedim

ay çok alemsin güldüm baya :)))))canım sonda monda hissetmiyosunuz korkmayın arkadaşım ben ne zaman taktılar ne zaman çıkardılar anlamadım dedi..o kadar da incelemeyin bebişler çıksın vaktinde yeter

Son düzenleme:
kızlar k.valdem uyku seti almıştı hediye..ama bildiğiniz ince sünger içi..malum bebek ekimde doğcak..ben bile donuyorum kışın yün yorganla bebeğin o yorganla yatması mümkün değil..yün yorgan yaptırmak istiyorum..yaptıran varmı? siz uyku seti mi kullanıcaksınız ince olmazmı o?

yün yorgan bende yaptırıcam malum ankara sogugu ayrıca uyku setimizde var bakalım havaya göre ayar yapıcaz

konuş canım kafandaki soru işaretlerini kaldır bence...burada da farkediyo kuzu farketmez olur mu..bir yerde sorduğum ürünü diğer yerde sorduğum da arada uçurum kadar fark oluyo..birde marka olunca tutturduklarına satıyolar...

hımm olabilir valla cünkü gece uyku sersemi pek anlamadım ama kocam baya kötüydü diyor

dün de ben kocişten uyurken bir dirsek yedim karnıma sabah dedim hatırlamıyorum diyor...

yok canım hahaha demekki tercih ediliyoz biz

havaya bak yarabbim....

kızlar annem paça corbası yapmış cok severim hamileyken içmenın bı sakıncası olur mu acaba ya bilemedim :26::26::26:
canım temiz olduktan sonra ben içerim yani evde yapılmışsa..ben de severim...

canım ben yaptırdım daha doğrusu annem yaptırmış...kış bebeği olacaklar..imkanı yok ki zaten benim evim soğuk oluyo..yün olmazsa kuzum hastalıktan kurutulamaz...annem iki tane yaptırmış biri beşiğe göre biri ranzaya göre...3-4 sene sonrasını bile düşünmüş anacım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…