2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Kızlar 28.10.2013 th bende meleğime kavuştum son güne kadar normal dıe bekledim ama 16 saat sancı çekmeme rağmen ve de sancılarım 5dk bı gelmesine rağmen hıc açılmam olmadığı ıcın sezeryan olmak zorunda kaldım bebegıme sag sağlım kavuştum yaz gerisi onemlı deıl Allah bütün bebişleri annelerine kavuştursun ve uzun ömürler versin inşallah
Allah hayrli guzl omurler versn canm... Darisi bize insallahhh...

kızlar slm nasılsınız geçen hafta doğum yaptım. oğluşum bugün 1 haftalık oldu. doğum hikayemide en kısa sürede diğer sayfaya yazacağım. doğumu bekleyen arkadaşlara allah yardımcıları olsun,sağlıkla alın bebişlerinizi kucağınıza, inanın onları kucaklayınca bugüne kadar yaşadığınız herşeyi unutacaksınız.

Saglikla buyut canm bebeginiii.. Korku endise sevinc hepsi bi arada suan :-) ona kavusacagm ani sabirszlkla bekliyrm...

Canım benim öyle bi yazmışsınki içim bi tuhaf oldu ya :KK43: Ama böyle şeyler düşünme çünkü Allah herkese en hayırlısını en doğrusunu nasip ediyo, yeterki bizde aynısını isteyelim. Tamam bu duyguları yaşamak isteyipte yaşamamış olabilirsin ama ileride iyiki olmamış diyeceğin bi hayrı Allah mutlaka vermiştir sen farketmesende.. Sağlıcakla kavuştursun Rabbim önemli olan o..
Bende sabırsızlıktan çatlamak üzereydim doğuma kadar biliyosun. taaa 37. haftadan itibaren doktor bekle dedi ve beklmeye koyuldum. ha bugün ha yarın derken psikolojim alt üst oldu. Heleki çevredekilerin boşboğazlığı yok mu......
gelirdi gelmezdi diye sabır taşı olmuşken bebeğim 39+6 da geldi ve iyi ki de Allah'ım o gün göndermiş dedim. Çünkü daha erken gelseydi daha küçük olucaktı ve o her ağladığında normal bile olsa benim canım kat kat daha fazla yanıcaktı. Doğumdan sonraki psikoloji o kadar farklı ki.. 0na baktıkça şükrediyorum şimdi. Sende şükret ve bunda da bir hayır vardır de :)

Canım demekki hakkınızda hayırlısı buymuş, Allah yardımcın olsun, sağlıcakla kavuştursun bi avazda kurtul inşallah.. :)

Sezaryanmis normalmis onu dusunmuyorum da acayip bir psikolojiye burundum iste.. Biliyorsun sen de gunum dolmadan once hic umutsuzluga kapilmamis hep gelecek diye motivasyonumu yuksek tutmustum. Suan hissizlestim minigm anne bak geliyorum dercesine kipir kipir suan ama ben hala onu kucagima alacagima inanamiyorum. Bu sacma dusuncelerim yarin yok olur umarim. YOksa allahim hayirlisini ver diye dua etmistim hep demekki hayirlisi buymus...

Kızlar 28.10.2013 th bende meleğime kavuştum son güne kadar normal dıe bekledim ama 16 saat sancı çekmeme rağmen ve de sancılarım 5dk bı gelmesine rağmen hıc açılmam olmadığı ıcın sezeryan olmak zorunda kaldım bebegıme sag sağlım kavuştum yaz gerisi onemlı deıl Allah bütün bebişleri annelerine kavuştursun ve uzun ömürler versin inşallah

Gozunaydiiiiiin allah anali babali saglikli sihhatli buyurmeyi nasip etsin :)

Ay canm benm aklima geldn zatn :-) allah ikimizide sagsalim kurtarsn insallahhh... Banada sitres basti yaaa.. Senozeldemi dev. Mi yapacaksn canm

Amin insallah :) bana da heeehangi bir duygu bassa iyi olacak aslinda :) ama ruh gibiyim... Medikal park goztepede olacak canim benim dogum... Ozelde, ama devlet diye korkma doktorun tanidikmis benimde doktorum tanidik olsaydi gonul rahatligiyla dogururdum devlet hastanesinde.. Simdi anne benek uygulamalari hizmetleri cok iyi devlet hastanelerinin gonlun rahat olsun. Ne ara olup bittigini anlamayacaksin bile .... Pir diye koynuna konduruverecekler minisini

:). Bana da sabah haber geldi misafir geliyor diye apar topar supurdum tum evi banamisin demedi bugun bir iyilik hali var uzerimde :) esimle ciktik 5 km yuruduk hala tik yok... İnekler kopekler doguruyor biz doguramiyoruz :)

Ben de senden haber bekliyordum dort gozle... Gozun aydin canim normal sezaryan bosverdik artik saglikla aldin mi bebegini kucagina senin sagligin yerinde mi onemli olan o... Allah bagislasin saglikla huzurla buyut bebegini...
Sormadan gecemicem suni sanci zor mu? Belki gormemissindir ben de cuma sabah yatacagim hastaneye suni sanci verilecek once...

Tekrar gozun aydin :) darisi basimiza...

sağol canım darısı başına suni sancı çok çok zor değil ama doktor suyunu erken patlatmazsa o zaman sancılar dayanılmaz oluyor ki ben artık pes etmiştim de allahtan doktorum da pes etti

Sezaryanmis normalmis onu dusunmuyorum da acayip bir psikolojiye burundum iste.. Biliyorsun sen de gunum dolmadan once hic umutsuzluga kapilmamis hep gelecek diye motivasyonumu yuksek tutmustum. Suan hissizlestim minigm anne bak geliyorum dercesine kipir kipir suan ama ben hala onu kucagima alacagima inanamiyorum. Bu sacma dusuncelerim yarin yok olur umarim. YOksa allahim hayirlisini ver diye dua etmistim hep demekki hayirlisi buymus...

Gozunaydiiiiiin allah anali babali saglikli sihhatli buyurmeyi nasip etsin :)

Amin insallah :) bana da heeehangi bir duygu bassa iyi olacak aslinda :) ama ruh gibiyim... Medikal park goztepede olacak canim benim dogum... Ozelde, ama devlet diye korkma doktorun tanidikmis benimde doktorum tanidik olsaydi gonul rahatligiyla dogururdum devlet hastanesinde.. Simdi anne benek uygulamalari hizmetleri cok iyi devlet hastanelerinin gonlun rahat olsun. Ne ara olup bittigini anlamayacaksin bile .... Pir diye koynuna konduruverecekler minisini

Canim Allah yardmcmiz olsun. Bizde bebeklerimizde sagsalim kurtuluruz insallahhhh... Bakalim hangimiz once dogurcak :-) kizlar sizlerde dua edin bize olur muu :-)

Kizlar selam 39+6 yiz bugun. Doguma yardimci hareketler uygulayan ve ise yarayan var mi?

Canım ben yürüyordum,hurma ananas çok yedim son zamanlar,doğumu başlatmak adına bi etkileri olmadı,doğumun ne zaman başlayacağı belli olmuyor ama açılmam çok çabuk olmuştu,belki açılmaya etkileri olmuştur,ama fikrimi sorarsan bence tamamen yapıyla alakalı,sen sadece düzenli yürüyüş yap,allah yardımcın olsun

Kizlar selam 39+6 yiz bugun. Doguma yardimci hareketler uygulayan ve ise yarayan var mi?

Cnm bende 40+1de doğum yaptım dogumu tetiklemek
için ev temizledim yürüyüş hurma yedim ama malesef
Ne yapsakta olmadı zamanı ne zamansa o zaman geliyor
bebisler .....

Cnm bende 40+1de doğum yaptım dogumu tetiklemek
için ev temizledim yürüyüş hurma yedim ama malesef
Ne yapsakta olmadı zamanı ne zamansa o zaman geliyor
bebisler .....

ben 37 de dogum yaptim .bol bol hurma yedim ama onun faydasimidir bilmiyorum.sancisiz 8 cm acilmam oldu.umarim koly olur daha dogum yapmamis olanlarinda

kızlar slm nasılsınız geçen hafta doğum yaptım. oğluşum bugün 1 haftalık oldu. doğum hikayemide en kısa sürede diğer sayfaya yazacağım. doğumu bekleyen arkadaşlara allah yardımcıları olsun,sağlıkla alın bebişlerinizi kucağınıza, inanın onları kucaklayınca bugüne kadar yaşadığınız herşeyi unutacaksınız.

gözünüzaydın kızlar. Allah analı babalı sağlıcakla büyütmek nasip etsin :nazar:
biliyorum canım. bende son günlerde çok hissizdim, 37.den beri bekle diyen doktorum sonradan gününde var daha felan diyince temelli alt üst olmuştum. Gel gitlerle dolu bi süreç oldu 37.den sonrası. ama çok şükür sağ salim kurtulduk oğluşumla :) Sende inşallah sağ salim almışsındır kucağına :)

benim doğum yaptığım günde 39+6 :) doğumu tetiklemek için değil ama doğumun olmasına yakın 1 2 saatte yatağa bağlanmak yerine sancıları yürüyerek geçirirsen doğumun hızlanır. Bana açılmayı hızlandırmak için hem ağrı kesici hemde sancı verdiler yorgun düştüm ve kalkamadım gözümü açamıyodum uyku ve sancıdan :))

Kızlar çok giremiyorum ama doğum yapanlar olmuş hayırlı olsun lina y4zapmuru derken yazamzdım bile bebişim ağlamaya başladı çıkyorum

ben 37 de dogum yaptim .bol bol hurma yedim ama onun faydasimidir bilmiyorum.sancisiz 8 cm acilmam oldu.umarim koly olur daha dogum yapmamis olanlarinda

Ben günde 8 tane hurma yedim Cnm
ama bana bir faydasi olmadı galiba
12 saatte sadece 3 cm acilmamvoldu

kizlar surekli degil ama hafif kasik agrisi dogum belirtisi olabilir mi? Su ve nisan olmadan kasik agrisi ile doguma giden var mi?

kızlar gerçekten zor bir yandan bebeğim bir yandan ikibuçuk yaşında kızım hiç dinlenemiyorum geçen gün kv de gitti yanlız kaldım saçı başı dağılmış kadınlara döndüm resmen :))

Kızlar birde pişik ve gaz sancısı için ne kullanıyosunuz birdahi girişte bakarım i şllah ben sudocrem aldım pişik için gaz sancısı için kimyon yağı aramış kocam bulamamış acı elma yağı die bir yağ almış kullanan var mı

Kızlar birde pişik ve gaz sancısı için ne kullanıyosunuz birdahi girişte bakarım i şllah ben sudocrem aldım pişik için gaz sancısı için kimyon yağı aramış kocam bulamamış acı elma yağı die bir yağ almış kullanan var mı

Canım cogumuz buradayız
http://www.kadinlarkulubu.com/ekim-anneleri/654819-2013-ekim-bebekleri-buyurken-84.html#post32484955
Ben penaten pişik kremi kullanıyorum maasallah hic pişik olmadı şimdiye kadar.

Kizlae 40+0 iz bugun. Allahim yardim et tum bekleyenlere saglikla insallah. Bakalim kaclari gorcez..

X