2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
arkadaşlar ben de bu ay öğrendim hamile olduğumu, cumrtesi günü doktora gittik..en son adetim 25 aralıktı ve cumrtesi günü 5 gün gecikmişti adetim..o gün ultrasondan baktı ve keseyi göremedi..bi daha gelmene, 1hafta, sonra görürüz dedi, ama ben çok korkuyorum, görülmeyecek falan diye..ne bileyim dış gebelik falan varmışş..1 hafta dayanmayacam yani, bebeğim için dua edin lütfen..inşallah rahime sağlıklı bi şekilde yerleşir..

arkadaşlar ben de bu ay öğrendim hamile olduğumu, cumrtesi günü doktora gittik..en son adetim 25 aralıktı ve cumrtesi günü 5 gün gecikmişti adetim..o gün ultrasondan baktı ve keseyi göremedi..bi daha gelmene, 1hafta, sonra görürüz dedi, ama ben çok korkuyorum, görülmeyecek falan diye..ne bileyim dış gebelik falan varmışş..1 hafta dayanmayacam yani, bebeğim için dua edin lütfen..inşallah rahime sağlıklı bi şekilde yerleşir..

hayırlı olsun cnm
görürsün inşallah sakin olmalısınnn

ben de bugün dr a gittim bhcg 252.3 çıktı ancak kese görünmüyor. kendi dr umla konuştum 1000 li değerler olmadan kese görünmez dedi. haftaya gideceğim.içimi ferah tut arkadaşım. daha bebekler bir kaç günlük demek ki.

ben de bugün dr a gittim bhcg 252.3 çıktı ancak kese görünmüyor. kendi dr umla konuştum 1000 li değerler olmadan kese görünmez dedi. haftaya gideceğim.içimi ferah tut arkadaşım. daha bebekler bir kaç günlük demek ki.

benim hcg değerim 1600 çıkmıştı..inşallah dediğiniz gibi olur..

merhaba kızlar,
Daha önce de yazdığım gibi adet olmam gereken günde yaptığım idrar testi pozitifti.Adet olmam gereken günden iki gün sonra tekrar test yaptım ve o da pozitif.Cuma günü doktor için randevu aldım.İnşallah her şey yolunda gider ve güzel haberlerle dönerim.Siz keseyi ilk gittiğiniz zaman gördünüz mü?

ben daha doktora gitmedim canım.

seninle aynıyız sanırım bende dün kan verdim 174 çıktı.yarın yine vericem bakalım ikiye katlamış mı diye.benimde şu an 200 lü bişeyler olmuştur sanırım.bakalım yarın kaç çıkıcak?

seninle aynıyız sanırım bende dün kan verdim 174 çıktı.yarın yine vericem bakalım ikiye katlamış mı diye.benimde şu an 200 lü bişeyler olmuştur sanırım.bakalım yarın kaç çıkıcak?

cnm bnm ilk bebeğimde 1800 lü bi değerle öğrenmiştim ve kese ancak ozaman görülebiliyo şimdide erken gitmek istemiyorum doktora yani değğerimi bilmiyorum ama biraz yükselsinki ultrasonda rahat görülsün erken öğrenmek aslında sürekli bi endişe haline sebep oluyo Allah hayırlısyla tamamına erdirsin hepimizinkini inş

kızlar inşallah bende varımmm

3 senedir bugünü bekliyordum 1 tüp bebek denemem vardı malesef negatifle sonuçlanan
çok şükür rabbime kısmet bugüneymiş kist tedavisi görürken hamile kalmışımm
son adet tarhimle uyumsuz giden hamişliğim var :) ama dr bebişin 3 haftalık olduğunu söyledi
keseyi gördük dün inşallah 15 gün sonrada kalp atışları için gideceğimm

allahım herkese nasip eder inşallahhh bu duyguyu

son adet tarihin nedir?

cnm bnm ilk bebeğimde 1800 lü bi değerle öğrenmiştim ve kese ancak ozaman görülebiliyo şimdide erken gitmek istemiyorum doktora yani değğerimi bilmiyorum ama biraz yükselsinki ultrasonda rahat görülsün erken öğrenmek aslında sürekli bi endişe haline sebep oluyo Allah hayırlısyla tamamına erdirsin hepimizinkini inş

bende yarın tekrar kan vereyim değer ikiye katlamışsa 2000 lere ulaşana kadar beklicem napayım sonra doktora gidicem.

cnm seninle günümüz aynı hiç endişenlenme ve içini sürekli ferah tut erken öğrenilen gebeliklerde hep bu durum oluyo bende ilkte görülmemişti ama değerin 1800leri geçmesi gerekiyo kanda. biz dua edelim birbirimize hepimizin sağlıkla yerleşsin bebişleri:)bende cumaya giderim belki kontrole hayırlısı

cnm seninle günümüz aynı hiç endişenlenme ve içini sürekli ferah tut erken öğrenilen gebeliklerde hep bu durum oluyo bende ilkte görülmemişti ama değerin 1800leri geçmesi gerekiyo kanda. biz dua edelim birbirimize hepimizin sağlıkla yerleşsin bebişleri:)bende cumaya giderim belki kontrole hayırlısı

inşallah öyle olur cnm, onu görürsem çok rahatlaycam gerçekten, inşallah hepimizinki sağlıklı bi şekilde gelişirler..

inşallah öyle olur cnm, onu görürsem çok rahatlaycam gerçekten, inşallah hepimizinki sağlıklı bi şekilde gelişirler..

inş cnm duygularını çok ii anlıyorum aslında endişe hali bilmezmiyim ama onu mercimek tanesi kadar gördükten sonra her defasında bi görsem diye heyecanlanıcaksın inş sağlıkla tamamına ersin hepimizin

cnm inş çok güzel yükselmiştir değerin Rabbim hayırlısyla nasip etsin kucaklarımza almayı yarın öğrenince yaz mutlaka kand eğerini

durup dururken dişim kanadı şimdi..hamilelikte normalmiş arkadaşlar haberiniz olsunn..

slmm kizlar bu topikte guzel sohbetler geciririz insallah yeni hamile oldugunu ogrenenleri tebrik ediyorumm

durup dururken dişim kanadı şimdi..hamilelikte normalmiş arkadaşlar haberiniz olsunn..

benimde burnum kanıyo.zaten hamile olduğumdan şüphelenmeme neden olan belirti de oydu.hamilelikte kan basıncı artarmış ve en zayıf yerinizden sızıntı şeklinde kan kaybı olabilirmiş.

evet canım kese, yolk kesesi, embriyo 3ünüde gördük çok şükür. pazartesi kalp atışları için gideceğim bakalım...
çok şükür cnm inş sağlıkla ilerler gebeliklerimiz ben daha doktora gitmedim o yüzden hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi bide başka hiç bi belirti yok regl sancısından başka sizde bulantı falan varmı bnm oğluştada bulantı hiç olmamıştı ama ne biliim insan bişiler istiyo:KK43:hani belli edici

slmm kizlar bu topikte guzel sohbetler geciririz insallah yeni hamile oldugunu ogrenenleri tebrik ediyorumm
inş tuana hoş geldin sende topiğimize hayırlı bi 9 ay ve sonrası geçiririz inş:)

çok şükür cnm inş sağlıkla ilerler gebeliklerimiz ben daha doktora gitmedim o yüzden hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi bide başka hiç bi belirti yok regl sancısından başka sizde bulantı falan varmı bnm oğluştada bulantı hiç olmamıştı ama ne biliim insan bişiler istiyo:KK43:hani belli edici

inş tuana hoş geldin sende topiğimize hayırlı bi 9 ay ve sonrası geçiririz inş:)

ben de senin gibiyim nurberra henüz kese görünmedi daha günlük diyorlar. kızımda testte çizgi belirgindi ve ertesi gün dr a gidince keseyi de görmüştüm. bunda ise keseyi görmedim değerler henüz yüksek değil o yüzden henüz hamile moduna giremedim. ben de sadece dediğin gibi ağrı var. kızımda bulantılarım 7 haftadan sonra başlayıp 4. ayda bitmişti. bu sefer inşallah bulantı olmaz. bende de hiçbir zaman hamileleik belirtisi olmuyor:) sadece uyku hali var:)

X