2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
ben de senin gibiyim nurberra henüz kese görünmedi daha günlük diyorlar. kızımda testte çizgi belirgindi ve ertesi gün dr a gidince keseyi de görmüştüm. bunda ise keseyi görmedim değerler henüz yüksek değil o yüzden henüz hamile moduna giremedim. ben de sadece dediğin gibi ağrı var. kızımda bulantılarım 7 haftadan sonra başlayıp 4. ayda bitmişti. bu sefer inşallah bulantı olmaz. bende de hiçbir zaman hamileleik belirtisi olmuyor:) sadece uyku hali var:)

anladım demekki tek değilim:) bnm de bulantım 8.haftada bir hafta sürmüştü okadar çok şükür yani hiç yaşamamıştım ama her gebelik farklı tabi hayırlısı olsun sağlıkla gelişsinlerde buarada doğum tarihin erken gözüküyo sezeryanmıydı ilk doğumun bnmde eylül sonu olur sanırım

anladım demekki tek değilim:) bnm de bulantım 8.haftada bir hafta sürmüştü okadar çok şükür yani hiç yaşamamıştım ama her gebelik farklı tabi hayırlısı olsun sağlıkla gelişsinlerde buarada doğum tarihin erken gözüküyo sezeryanmıydı ilk doğumun bnmde eylül sonu olur sanırım

evet her hamilelik farklıymış diyorlar bakalım deneyip göreceğiz :) benim kızımın başı yukardaydı 37 hafta boyunca ve sezeryan planlamıştık. ama son gün döndü ve ertesi gün normal doğum oldu. İnşallah Allah kısmet ederse ikincisi de normal olsun istiyorum. ben sata göre eylül görünüyorum ama ekime sarkabilir doğumum.

evet her hamilelik farklıymış diyorlar bakalım deneyip göreceğiz :) benim kızımın başı yukardaydı 37 hafta boyunca ve sezeryan planlamıştık. ama son gün döndü ve ertesi gün normal doğum oldu. İnşallah Allah kısmet ederse ikincisi de normal olsun istiyorum. ben sata göre eylül görünüyorum ama ekime sarkabilir doğumum.

demek sana son anda süpriz yaptı annesi maaşşah cnm ben de hep normal sitedim ama nasip muayenede uygun olmadığına karar verildi ve bnm paşa erken geldi 38.haftada doğdu ilki sezeryan olunca mecbur ikincide öyle hayırlısı olsun tabiki sat 26 aralık bnm

demek sana son anda süpriz yaptı annesi maaşşah cnm ben de hep normal sitedim ama nasip muayenede uygun olmadığına karar verildi ve bnm paşa erken geldi 38.haftada doğdu ilki sezeryan olunca mecbur ikincide öyle hayırlısı olsun tabiki sat 26 aralık bnm

evet canım son anda süpriz yaptı kızım. olsun ne farkeder ha sezeryan ha normal doğum sağlıkla onlar için en iyisi neyse o olsun. ikinci bebekte aynı yerden mi sezeryan yapıyorlar yine? bi de genel anesteziyle mi sezeryan oldun sen?

ben de senin gibiyim nurberra henüz kese görünmedi daha günlük diyorlar. kızımda testte çizgi belirgindi ve ertesi gün dr a gidince keseyi de görmüştüm. bunda ise keseyi görmedim değerler henüz yüksek değil o yüzden henüz hamile moduna giremedim. ben de sadece dediğin gibi ağrı var. kızımda bulantılarım 7 haftadan sonra başlayıp 4. ayda bitmişti. bu sefer inşallah bulantı olmaz. bende de hiçbir zaman hamileleik belirtisi olmuyor:) sadece uyku hali var:)

canım beta hcg kaç çıktı

evet canım son anda süpriz yaptı kızım. olsun ne farkeder ha sezeryan ha normal doğum sağlıkla onlar için en iyisi neyse o olsun. ikinci bebekte aynı yerden mi sezeryan yapıyorlar yine? bi de genel anesteziyle mi sezeryan oldun sen?

evt kesinlikle Rabbim bebişleride bizede en uygun olanı hangisiyse onu nasip etsin tabiki evt cnm aynı yerden kesiyolar:KK43:ben genel anestezi ile oldum diğerine cesaret edemedim sanırım yine genel anestezi isterim aslında o ilk ağlamasını duymak herşeye bedeldir ama işte

çok şükür cnm inş sağlıkla ilerler gebeliklerimiz ben daha doktora gitmedim o yüzden hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi bide başka hiç bi belirti yok regl sancısından başka sizde bulantı falan varmı bnm oğluştada bulantı hiç olmamıştı ama ne biliim insan bişiler istiyo:KK43:hani belli edici

bende de hiç bir şey yok sadece ayakta fazla kalınca belim ağrıyor onun dışında bende hamileymişim gibi hissetmiyorum. kızlar sizdede akıntı fazla oluyormu yoksa benim doktor progestan başladı bana da ondan kaynaklı mı oluyor?

canım betaya öyle çok takılmayın o zaten kendi yükseliyor.Sadece düşük yaşayacak anne adaylarında onu sık kontrol ederler oda beta düşmeye başlyor .Ondan kaynaklı.

bende de bel ağrısı çok oluyo bide ya benm hemen nefesim kesiliyo tamam son aylarda yaşamıştım bunu normaldide şimdiden böyle şeyler acaba ilk haftalarda da mı oluyodu:)

meraba arkasaşlar bende erken örenenenlerdenim gebeligimi daha bat a 2 gün var ama hem kanda hemde idrarda çıktı inşallah degerlerim yükselirde bebgimi görürüm :KK43: 2 düşük yaşadım bundada göremicem die cok korkuyorum :KK43:

masumıyetım canım arkadasım senden baskası yazmamıs cunku daha ekım annelerı hamıle oldukarını bıle bılmıyorlar..ben oturdum aglıyorum tam 1 yıl oldu bız tanısalı ve cok guzel zaman gecırdık halada gecırıyoruz.allah bızlerı hıc ayırmasın tabı taze 2013 ekım annelerınıde

sanırım hamile olduğumu biliyorum :)) bu ay çalışmıştık:) yarın adet günüm bu sabah test yaptım silikte olsa 2. çizgi çıktı hayırlısı diyelim 2012 ekimde 7 haftalık bebeğimi kaybetmiştim 2013 de kucağıma almak nasip olur.inşallah sağlıklı bir gebeliğim ağlıklı bir bebeğim olur...rabbim isteyen herkese nasip etsin..:)

bende de bel ağrısı çok oluyo bide ya benm hemen nefesim kesiliyo tamam son aylarda yaşamıştım bunu normaldide şimdiden böyle şeyler acaba ilk haftalarda da mı oluyodu:)

bende bilemiyom ki sonları göremedim hiç kısmet olmadı :) vücudumuz hamileliğe alışmaya çalışıyor sanırım ;Oryantosyon eğitimine başladı alıştırıyor bizi ağrılara :)

sanırım hamile olduğumu biliyorum :)) bu ay çalışmıştık:) yarın adet günüm bu sabah test yaptım silikte olsa 2. çizgi çıktı hayırlısı diyelim 2012 ekimde 7 haftalık bebeğimi kaybetmiştim 2013 de kucağıma almak nasip olur.inşallah sağlıklı bir gebeliğim ağlıklı bir bebeğim olur...rabbim isteyen herkese nasip etsin..:)

rabbim tüm isteyenlere içlerinde bizede sağlıklı bir şekilde evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin....

kızlar hadi biraz da tanışalım yaşadığımız şehirler nereler bakalım? benim niğde memleket ama evlenince ankara'ya transfer olduk :)

X