2013 İkiz Anneleri Bilgi Paylaşımı

Bebeklerinizin cinsiyeti nedir?

• İki kız

OY: 29 24,6%
  • İki erkek

OY: 34 28,8%
  • Bir kız bir erkek

OY: 55 46,6%

• Ankete Katılan
    118
  • Anket Kapalı .

Bizimde max 10 bin

Ben kiliyorum çok şükür canım bazen yogunluktan sadece farzlarini kiliyorum ama hiç birakmadim içinden geliyorsa başla allah yardım ediyor

Canim tabiki olur neticede namaz farzdir hic degilse farz olan rekatlari kil

Kızlar Miniklerim bugün biraz daha iyi ama kızımın gözünden yaş geliyor soğuk alginliginin etkisi ile arada oksuruyorlar kızda iştah kaybına var 50ml mamayi zorla iciriyoz kilo kaybetmesi bagri. 2 gün önce göz Dr götürdüm rop yaptirmadigim için içim hiç rahat değildi özel bir merkez muayene etti oglanda problem olabilir dedi rop için gün verdi 300 liraymis özelde parası önemli değil Dr hiç etik gelmedi bende fakültede yaptirayim diyorum.persembe günü rop günü bizimkiler hasta bu şekilde yaptirsak bir sıkıntı olurmu aceba ertelemekte istemiyorum akıl verin neolur

Bişey olmaz canm hayırlısıyla yaptırsa için rahat etsin özeller çok para alıo soyguncular ya 😄😄😄 cucuk için devlet en iyisi onlarda bazen çok arsız oluyor ama cvp vermezsen işlerini güzel yapıyorlar ☺️

Canm ben biraz unutmusum kılmayı bi kağıda yazıp seccadeye tuttursam bakıp kılsam alışana kdar günah ılmaz dimi ilk başladığımda da öle yapmıstım ama 10 sene önceydi 😃

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Son düzenleme:
yok canim gunah olmaz 2 gun icinde alisirsin zaten

Bende deneyim bakalım ama seninkileerin kaç aylık canım bizimkiler 3 aylık o yüzden Herseyi veremiyoz

Canım biz senden de küçügüz rezene sıkıntı olmaz ihlamurla birlikte verdim ben.bana sorulmadan kekik nane sulari verilmiş bak faydasi oldu dendi.ama sen verme ben sadece yapilani yazdım.rezeneyi kaynamis suya atıyorum bi kaç dakika demlendiriyorum küçük biberonla veriyorum.

yok canim gunah olmaz 2 gun icinde alisirsin zaten

Umarım daha başlamadım kağıtları kızlar uyuyunca yazmaya çalışıyorum birde namaz kılma kıyafeti edinicem kendime rahat giyip çıkarabilicem uzun bir elbise annemin evinde olması lazımdı eskiden kıldığım dönemlerden
Kızlarda öyle aktifki bı günlerde üstümden inmicekler benim 😃 belki onlarda görüp taklit eder komşumun 9 yasında ikizleri var onlarda kılmaya çalışıyor çok tatlılar ya hayırlısıyla inşallah yapıcam 😃

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Ins canım günah olmaz tabi kağıda bakarak kil çocuklar seni örnek alirlar

Gunaydin kizlar benim minikkler sabah 4_5te uyaniyorlar iki saatte bir on beser dk uyuyorlar yani gunduz hic uyumuyorlar diyebilirim ama aksam 7_8 gibi gece iykusuna yatiriyorum uyanip mama yiyip yatiyorlar sabah 4+5 e kadar .
Uyku duzenleri gunduz hic yok gunduz neredeyse wc ye gidecek zaman bulamiyorum birini uyurtuyorum digerini salliyorum onu uyutana kadar digeri uyaniyor.
Gunduz araliksiz bir saat uyuduklarini hic hatirlamiyorum

Canım merak etme bizde aynı durumdayız gündüz uyduları toplasan 2 yada 3 saat seninkileerin yine akşam uykusuna erken yatiyormus ben dün gece kızımı uyuttugumda saat 12 idi yetişkin bir insandan daha geç yatıyor yani ama sabah 10 a kadar uyuyorlar çok geç yaptıkları için hangisi iyi bilmiyorum bizim evin halini bir görsen kir içinde iş yapamıyorum

Canim ne ettiysem gec uykuya dalmiyorlar

Papatya geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun. Aklına kötü şeyler getirme. Göz doktorunun dediği daha güvenilir bence. İnşallah küçülmüştür. Anne olunca hep bi yürek sızısıyla yaşıyor insan malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…