2013 İkiz Anneleri Bilgi Paylaşımı

Bebeklerinizin cinsiyeti nedir?

• İki kız

OY: 29 24,6%
  • İki erkek

OY: 34 28,8%
  • Bir kız bir erkek

OY: 55 46,6%

• Ankete Katılan
    118
  • Anket Kapalı .
Canım nasıl verdin rezene yıllar miktarı nasıldı wiks sürün diyorlar bal öneren var ama bal 1 yaşından önce verilmez diye biliyorum

Canım benim geçen hafta biri dunde diğeri öyle oksuruyor.arabada terledik markette klima vurdu galiba.tüm önlemlerime rağmen aldı sifayi.ne kadar titresekde üstlerine olacağı varsa oluyor.ben ihlamur veriyorum,rezene nane karışık veriyoruz birer tutam az şeker hatta çok az.kendimde balin içine zencefil rendeledim çok az bi kaç kasık yedim,tadı berbat acı.doktorsa deniz suyu önerdi otri bebeyle çekiyorum.rahatliyor biraz.inşallah çabuk toparlarlar rabbim şifa versin tüm bebekler

Kızlar çok Üzgünüm Bebeklerim hasta çok oksuruyorlar 2 gün önce Dr kontrolüne goturduk hava çok sıcak arabada terlediler hastane klimaliydi herhalde ondan kaptı kuzularim Dr aradım 3 aylık bebeklere şurup önermiyoruz dedi nasıl geçecek bilmiyorum

Canım viks sürme 2 yasa kadar yasakmıs dr öle dedi rezenede daha mantıklı birde ıhlamur antibiyotik verebilir dr bizde gecen ay hasta olduk bağdamciklerimiz şişti havalar öle dengesizki ne giydiricemizi sasırıoz valla çok geçmiş olsun 😕

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Canım benim geçen hafta biri dunde diğeri öyle oksuruyor.arabada terledik markette klima vurdu galiba.tüm önlemlerime rağmen aldı sifayi.ne kadar titresekde üstlerine olacağı varsa oluyor.ben ihlamur veriyorum,rezene nane karışık veriyoruz birer tutam az şeker hatta çok az.kendimde balin içine zencefil rendeledim çok az bi kaç kasık yedim,tadı berbat acı.doktorsa deniz suyu önerdi otri bebeyle çekiyorum.rahatliyor biraz.inşallah çabuk toparlarlar rabbim şifa versin tüm bebekler

Bende deneyim bakalım ama seninkileerin kaç aylık canım bizimkiler 3 aylık o yüzden Herseyi veremiyoz

Canım viks sürme 2 yasa kadar yasakmıs dr öle dedi rezenede daha mantıklı birde ıhlamur antibiyotik verebilir dr bizde gecen ay hasta olduk bağdamciklerimiz şişti havalar öle dengesizki ne giydiricemizi sasırıoz valla çok geçmiş olsun 😕

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Evet canım ya havalar çok dengesiz ben kayseride oturuyorum hem çok sıcak hem çok esiyor ne yapacağımızı bilemiyoruz camı açsan bi türlü acmasan bi türlü kütur kütur oksuruyorlar

Evet canım ya havalar çok dengesiz ben kayseride oturuyorum hem çok sıcak hem çok esiyor ne yapacağımızı bilemiyoruz camı açsan bi türlü acmasan bi türlü kütur kütur oksuruyorlar

Oy canlarım ya bende odaların camlarını açıp kapıları kapatıom ceyran yapmasını engelliom kapının altından gelio hava haliç burnunda oturuyoruz asırı nemli oluyo önümüz açıklık oldugu gbi oturma odası güneş alıo yanıoz valla arka odaların aştı Mahsen gece buz kesio biz polar battaniyeyle yatıoz valla kızlarda bizde pikeye geçemedik daha 😃

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Oy canlarım ya bende odaların camlarını açıp kapıları kapatıom ceyran yapmasını engelliom kapının altından gelio hava haliç burnunda oturuyoruz asırı nemli oluyo önümüz açıklık oldugu gbi oturma odası güneş alıo yanıoz valla arka odaların aştı Mahsen gece buz kesio biz polar battaniyeyle yatıoz valla kızlarda bizde pikeye geçemedik daha 😃

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Ben gece bebeklere incecik Penye battaniye ortuyorum camlarını gece açıyorum çünkü burasi sabaha karşı çok serin oluyor halicde neguzel yerde oturuyorsun bizim bebisler de İstanbullu sayılır Şişli memorialde tüp bebek tedavimiz olmustu

Ben gece bebeklere incecik Penye battaniye ortuyorum camlarını gece açıyorum çünkü burasi sabaha karşı çok serin oluyor halicde neguzel yerde oturuyorsun bizim bebisler de İstanbullu sayılır Şişli memorialde tüp bebek tedavimiz olmustu

Aaa evet canm bende Beşiktaş'ta istanbul tüp bebek merkezinde ikizlere sahip oldum.
O serinlik zaten insanı hasta edio böle böle bağışıklık kazanacaklar inşallah banyo yaptıktan sonra korkuom uzun kolluyla yatırıom hasta öle oldular üşüttüm çocukları zaten gece kalkıp örtmekten uyuyamıom onlar uuyuyo maşallah 😄

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Canim bizimde sisli memorialdeydi. 4 _23 temmuz arasinda hastanedeydik

Son düzenleme:
Kızlar sizin toplam ne kadar tuttu tedaviniz bizim 4 bin hastane 3 bin ilaçlar tuttu normalle olmazsa bir tane daha düşünüom tüp bebek ama cesarette edemiom
Kızlarım uyku saatı iftara gelio cabuk uyurlar İnşallah 😄

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Kızlar sizin toplam ne kadar tuttu tedaviniz bizim 4 bin hastane 3 bin ilaçlar tuttu normalle olmazsa bir tane daha düşünüom tüp bebek ama cesarette edemiom

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Canım bizim 5000 i bulmamıştı toplam

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Bidaha istiyon ölemi:)helal olsun valla iyi cesaretlisin:)

Bidaha istiyon ölemi:)helal olsun valla iyi cesaretlisin:)

Devlet karşılamıyordu bizi canm ya 2 1.5 yıllık evliydik hatta o kadar bile degil ilaçlar felan hep özel aldık mecburen kalabalık bi ailem olsun istiom kız

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Anacım sen birde yaparsın ikide😀

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Bizim baya tuttu canım tedavi orada kalma ve uçak ücretleri 10 bin lirayı buldu

Bizim baya tuttu canım tedavi orada kalma ve uçak ücretleri 10 bin lirayı buldu

Hemem hemen bizimde öle oldu istanbulda olmamıza rağmen uzak yer arabayla git gel otopark tahliller muayene parası oldu 10 bin ama değdi ya canları sag olsun kozlar ya namaz kılım diom ama kızlarla nasıl olcak bilmiom içimde bayadır var bu istek beni kemirio ne diosunuz yapabilirmiyim acaba ?

Buğlem'im 👣 Eslem'im

X