Düğün 2013 izmir gelinleri

cilekben

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2012
1.073
131
Haziran 2013 de İzmir İnciraltı, İzzet Garden' da Düğünüm olacak...
İzmir gelinleri burada toplanalım :)

Son düzenleme:
bende 2013 haziran ayında evlenıcem ınsallah hadı toplanalım nerde nasıl evlenıcez fiyatlar nasıllllll

bende 2013 haziran ayında evlenıcem ınsallah hadı toplanalım nerde nasıl evlenıcez fiyatlar nasıllllll

İzmir' de kır düğünü için özellikle inciraltındaki tüm mekanları dolaştım...Kokteyl menü fiyatları kişi başı 25-45 TL arasında değişmekte. Pasta kolalı bir kır düğünü ortalama 4500-5000 TL arasında. Yemeklilerde ise 50 TL üstü fiyat veriyorlar...

Sen bir yerle anlaştın mı, çünkü şimdiden ctesiler dolu bir çok yerde...

ewt biz cmtsi günü inciraltında mercanı tuttuk yemekli olcak. inş herşey istediğimiz gbi olur. belediyeden gün fln ne zmn almak lazım? bide nişanlımda bende ankada oturuyoruz. sıkıntılı oluyo.

kızlar bende varım :)11 mayısta benımde dugunum. ızzet gardena baktım bende .ama kapalı alanı olmadıgı ıcın vazgectım.

günaydın canım:-))
benimde 21 nisan 2013 de bkm concorde düğün salonu bucada düğünüm olacak hazırlıklar nasıl gidiyo?

Güzel İzmir'in güzel gelinlerine selam olsun..
25 MAyıs İstanbıl ve 1 HAziran İzmir düğünlerimle ben de geldim ben deee :) :KK3:

kızlar bende varım :)11 mayısta benımde dugunum. ızzet gardena baktım bende .ama kapalı alanı olmadıgı ıcın vazgectım.

Canım İzzet Garden' ın kapalı alanı var, ben özellikle onun için istedim, çünkü düğün tarihim haziran ve havalar malum :)

ewt biz cmtsi günü inciraltında mercanı tuttuk yemekli olcak. inş herşey istediğimiz gbi olur. belediyeden gün fln ne zmn almak lazım? bide nişanlımda bende ankada oturuyoruz. sıkıntılı oluyo.

Canım Mercan' a ben de baktım. Orası da çok güzel, Ben de İzzet ve Mercan arasında kararsız kaldım, sonunda Mercanın kapalı alanının kapasitesi benim davaetli sayımı almayacağından, İzzet' te karar kıldım :)

Sdes' cim
Biz nikahı bir ay önce yaptık, benim tayin durumlarım için, çünkü işim dolayısıyla izmir dışında yaşıyorum. Nikah işlemlerini bir günde hallettik, karşıyaka evlendirme dairesi için, güne gelince bence önceden almakta fayda var.

Son düzenleme:
günaydın canım:-))
benimde 21 nisan 2013 de bkm concorde düğün salonu bucada düğünüm olacak hazırlıklar nasıl gidiyo?

Düğünüm için henüz hiç bir hazırlık yapamadım...Ama kına gecem için güzel ciciler aldım, misafirlerime , nedimelerime :))
Düğün için organizasyon kısmını düşünmüyorum çünkü anlaştığım yer halledecek, ama gelinlik makyaj, ayakkabı vs vs...bir sürü şey var :) Zaman çok gerçi ama küçük küçük bir sürü ayrıntı, sanki insan bir şeyi gözden kaçıracak, atlayacak gibi hissediyor kendini ve stres oluyor ister istemez...

25 Ağustos 2013 İnciraltı İzzet Garden :)) ben nikah işlemlerini araştırmıştım düğün yerini ayaralyınca bahsedeyim hemen sizlere de. nikah işlemleri için son 6 ay içinde başvurmak gerekli. çünkü evlenebilir kağıdının geçerlilik süresi 6 aymış. çiftlerden birinin bağlı olduğu belediyeye gidip gerekli evrakları halledip "evlenme beyannamesinin izin belgesi" adında bir belgeyi teslim alıp nikahı yapacak belediyeye teslimi ile gün tarih alınır. yani biz ben karabağlara nişanlım çiğliye bağlı düğün balçova da. biz çiğli ya da karabağlarda son 6 ay kala işlemleri yapıp(çokda geç kalmamak gerekli gün dolmaması için) aldığımız evlenme beyannamesinin izin belgesini balçovaya götürüp orada hiç bir belge doldurmadan günümüzü alacağız :) herkese allah yardım etsin :KK70:

Benimkide 07 haziran kızlar inciraltında :)) herkese mutluluklar umarım sorunsuz güzel bir düğün hazırlığı geçiririz hepimiz.

İzmir gelinleriiii :))))) Hepinizi selamlıyorum öncelikle ben de 1 temmuz da gelin olacağım,rüya gibi:) İzmir de yaşadığımız için çok şanslıyız bence hepinizin söylediği mekanları gezdim bende mekan ararken sonunda narlıdere de beyzade de karar kıldık,ama hepsi birbirinden güzel mekanlar:KK8: Sadece benim düğünüm hafta sonu yer bulamadığımız için Pazartesiye kaldı,1 temmuz yıl dönümümüz olduğu için o günü seçtim,nasıl olur hafta başı düğün bilemiyorum:18: Bir de gelinlik bakmaya başladınız mı kızlar,daha erken mi yoksa kestiremiyorum..Dilerim hepimizin düğünü rüya gibi olur:))))))))))

ben de varımmm :) sadece 3 gün sonra konak ta polis evinde evleniyorum :) hepimize mutluluklar :)

X