2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canım yarın sabah erken kalkacağım öpüyorum iyi geceler .. Allah rahatlık versin kuzum..

sedefcim cnm çok geçmiş olsun..dikkat et kendine tatlım..artık leslie kervanına sende katılırsın..çalışmalarına maşallah ..iş konusunda da hayırlısı olsun hakkında..eğer etkilemezse kpss çalışmanı para kazanmak güzel şey..

morisi geçmiş olsun babana cnm..inş en yakın zamanda atlatır ve toparlar kendini..bizde seni özledik..

cupkek valla uyku düzeni önemli kuzum..sayenizde leslie neymiş onuda öğrendim...bende evde yapmayı planlıyorum..hadi bakalım popolar erisiiiinn

Çok şükür canım,bizi haberdar et mutlaka.

O değil de nathalie de banlanmış. Noluyoz lan ?

yine bi kişi daha mı banlı ...kızııım yettiniz garii ha.. iyi örnek oluyosunuz valla..

rengişe 40dk var..gelir o da birazdan..bende eğitimden soru çözüyorum bi bakalım dedim kızlar neler yapıyor..

teşekkür ederim canım.. İnşallah..

çalışmana da maşallah maşallah

burda anlatılacak birşey değil canlarım sorun evdekilerle ilgili. istenmediğimi fazla geldiğimi öyle iyi anlıyorumki artık
1 saattir ağlıyorum çözümüm bu sınav ve kazanıp kazanmayacağım bile belli değil

Allah kahretsin bu sistemi yaa. Ne hallere getirdi bizi ? Özelden konuşmak istersen beklerim.

teşekkür ederim canım benim hoşbulduk.. İnşallah kuzum.. sedefcim iş konusunda ne düşünüyorsun?
ayy kuzum hiç sorma anlatıcam iş mevzusunu
sedefim, morisi geçmişler olsun
sağol bademmm
oyy benim meleğim gelmiş yaparsın sen kuzum, yetişir merak etme. biz kafamızda belli bi gün belirliyoruz ve o güne yetiştiremeyince stres oluyoruz ama şöyle bi uzaktan baktığımızda aslında daha vaktimiz de var görünüyor. pozitif düşünelim kuzucum
sağol tatlımm vallahi üşeniyorum annem yarın başlıcak. ikimizde de kolesterol fazla çıktı. bu ay çok hamur işi yedik üşenmezsem onunla dışarda 1 saat yürürüm, hem ders arası hava almış olurum. ama şu leslie i de bi araştırayım ben sağolasın.
sağol lokumum işe gidemedim zaten dur anlatcam
hmm anladım safranım. o zaman inşallah yarın eski düzene döndüğünü görürüz kuzum
sağol cupkekim evet az önce annemin bi arkadaşı da suya limon sıkıp için dedi. limon da çok işe yarıyomuş. ama limonlu su da benim düşük olan tansiyonumu daha da düşürmez umarım. yaa hani 80 yaşındaki nineler kendilerini 20 li yaşlarda hissettiklerini söylüyo ya, 22 yaşındaki ben, kendimi 80 yaşında hissediyorum

kızçeler beni dün aradılar demiştim ya, cepten aramışlardı ve yerini tarif ederken vakıf bankın arkasında demişti. ben de bugün vakıf bankın önünü arkasını sağını solunu aradım taradım, etüt merkezini bulamadım. neyse sonra annemle pazar gezmesine gittik geldik falan, bi netten şu etüt merkezini araştırayım dedim. ya meğersem o etüt merkezi keşandaymış ben yazın keşana ücretliye başvurmuştum, adımı numaramı falan da ordan buldular herhalde, oraya başvurduğum için de beni keşanlı sandılar herhalde. benimse aklımın ucundan bile keşan olucağı geçmemişti. onlar da telde keşan demedikleri için ben edirne sandım zaten kararsızdım gidip gitmemekle. ama bi arkadaşıma söylemiştim. o arkadaşım da öğretmen ve garsonluk yapıyo, ben girmesem de benim yerime onun orda çalışmasını istemiştim, onu da boşuna umutlandırmış oldum. neyse hayırlısı değilmiş canlar.
bugün matematikten asal sayılar, asal çarpanlara ayırma, bölme ve bölünebilme çalıştım + 100 soru çözdüm.
eğitimden de karma 30 soru çözdüm

Kuzum sen isteyerek üzmemişsin ki arkadaşını,umarım o da seni yanlış anlamaz. Aynen yaa,o izdivaç programlarındaki yaşlılara hastayım.

bende enerjik pozitif insanlara hastayım..böyle kıpır kıpır ...çevremde öyle insanlar çok olsun istiyorum

badem az önce babam da, annemle bana dedi ki ''siz ikiniz balkonda fısır fısır konuşuyosunuz, içeri girince susuyosunuz, s. gidin bu evden, rahat rahat konuşun'' dedi. kovmaya bahane arıyo zaten, şimdi de buna taktı. annemle konuşmamızı istemiyo. illa o da olucakmış yanımızda. çünkü ona göre biz annemle gizli işler konuşuyomuşuz
bizse annemle balkonda sigara içerken havadan, hatta gerçekten havanın soğukluğundan konuşuyoduk. balkonda dikkat çekmemek adına da sessiz konuşuyoruz.
bu gerçeği daha az önce yaşadım, sana söyleme sebebim de, kendini yalnız hissetme, bir çoğumuz bu lanet atama yüzünden sıkıntılar yaşıyoruz. haa ben de ağlamadım mı, valla bu sefer ağlamadım. girdim odama, açtım mat videomu, ders dinledim. çok da iyi geldi. ve video bitince dedim ki kendi kendime, şimdi bu videoyu izlemeseydim 1 saatim boşa gidicekti, ama ben umutlarıma 1 adım daha yaklaşmış oldum. bize bu süreçte en iyi gelen şey ders çalışmak. haa bi de bunda sevdiğin dersin etkisi de var. canın sıkkın olduğunda kendini sevdiğin derse ver canım, hem işe yarıyo, hem kafan daha iyi dağılıyo inan bana

Kesinlikle balım... Ben de öyle olunca kitaptan alıyorum hırsımı.

O adamı da Allah bildiği gibi yapsın.

canım yarın sabah erken kalkacağım öpüyorum iyi geceler .. Allah rahatlık versin kuzum..
iyi geceler tatlım, ben de bu sabah 10 da kalktım ki bu benim için çok büyük başarı yarın da aynı olur inşallah
sağol cloşummm katılıcam galiba iş konusu yalan oldu hayırlısı böyleymiş, bu yıl sadece derse yöneleyim de seneye nasılsa mecbur bi yerde çalışıcam
Kuzum sen isteyerek üzmemişsin ki arkadaşını,umarım o da seni yanlış anlamaz. Aynen yaa,o izdivaç programlarındaki yaşlılara hastayım.
yok kuzum anlamadı, ama ben o arkadaşımın adına daha çok üzüldüm. çünkü onun çalışması gerekiyodu, bilmem kaç saat garsonluk yapıyo, çok yoruluyo. bu iş onun için çok iyi olurdu. ama onun da kısmeti değilmiş demek ki
hee ya bi de utanmadan ben 55 im ama 40 gösteriyorum diyen bi kadın vardı. yahu bi dur, sen sus da talibin sana o iltifatı etsin
Nathalie UI olmuş.
aaa nasıl yani üyeliği iptal mi olmuşşş ama ben onu çok seviyodum, geri gelsin

Kuzum Allah daha hayırlı iş kapıları açsın ona da inşallah. Sorma ya,65 yaşındaki insanlar ben yaşlı değilim diyo.Bence her yaşın ayrı güzelliği var,bazı şeyleri kabullenmek lazım.

Evet malesef kızçem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…