2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Kızlar 2 saat önce transferim gerçekleştiiiiiiiiii..
28 Nisan Test Günü....
Rabbim okunan ezanların hatrına kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah.
:KK16::KK16::KK16::KK16:

Yok artık daha neler :) sakın yapma at o düşünceyi kafandan ben yaptımda ne oldu 10. günü mini depresyona girdim resmen şimdiden çökertme kendini

Haklısın canım benim ki çılgınca bir düşünce.. Düşünmemeye çalışıyorum ama oda olmuyor. Allah yardımcımız olsun. Dün gece şunu okudum da biraz içimi ferahlattı, belki sizlere de iyi gelir;

Madem iman gibi hadsiz derecede kıymetdar bir nimet bizde vardır; ihtiyarlık da hoştur, hastalık da hoştur, vefat da hoştur. Lemalar

Çok şükür imanımız var, o bize en büyük teselli.. :KK16:

çok saol canım..bende 5 gün rapor aldım. yatmak için değilde kafam rahat olsun diye.senin tutmuş herhalde canım hayırlı olsun.. inşallah sağlıcakla kucağına alırsın..bende inşallah güzel haberler veririm.. ama aynı adet olucak gibiyim. ilk denememde ara ara kasığım batıyodu. bunda sürekli bir ağrı var gibi..hayırlısı artık..

Kötü düşünme olur inşallah. Ne desem boş insan yokmuş gibi davrananıyo bi saniye çıkmıyo aklımdan.. Güzel haberler ber bize..

🌸🌸🌸

Haklısın canım benim ki çılgınca bir düşünce.. Düşünmemeye çalışıyorum ama oda olmuyor. Allah yardımcımız olsun. Dün gece şunu okudum da biraz içimi ferahlattı, belki sizlere de iyi gelir;

Madem iman gibi hadsiz derecede kıymetdar bir nimet bizde vardır; ihtiyarlık da hoştur, hastalık da hoştur, vefat da hoştur. Lemalar

Çok şükür imanımız var, o bize en büyük teselli.. :KK16:

İçime bir sıkıntı düştü deminden beri ağlıyorum ya sabır demekten başka çarem kalmadı yarına kadar

senin bünyen hiç yorgun değil galiba canım:)) ben tedavilerden dolayı kendimi 60 yaş yorgunluğunda hissediyorum..

Aslında bende yorgunum ama durduramıyorum kendimi, işten gelip yemek yedikten sonra koltuğa uzandığımda ben napıyorum yaaaaa oluyorum ayaklanıyorum.

Kizlar bisiy sorcammmm

Benim gibi progestanı fitil olarak yapan arkidislerimmmm...
Ben sabah fitili yaparken cok rahat yaptım..
Onceden de rahattı ama nasil anlatayım iterken fitili daha sertti sanki icerisi
Ama bugun yaparken kaydı resmen

Niye oyle oldu acabaaa:KK43:((

eşimin bugun ultrason cekimi vardı ben gidemedim maalesef yalnız yolladım onu:KK50: ama çooook şükür Allahıma temiz çıkmış sonucu:KK16::KK16::KK16::KK16: yarın da tomografi çekilcek onun sonucu haftaya pers çıkçak ve inşallah cok güzel çıkçak o da ve bi kez daha biz kanseri yendik o da ne ki diceeeeeezzz inşallaaah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK76::KK76::KK76::21::21::21::21::21::KK24::KK24::KK76::KK33:

Şükürler olsun canım inan çok sevindim Allah eşini sana bağışlasın bir ömür boyu sizi ayırmasın inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:

canımm seni çok iyi anlıyorum benimde her transferden sonra tablo aynıydı:))

canım benim ben 16 yıl 06.30 ile 21.00 arası cumartesilerde dahil çalıştığım için istesemde bunları asla yapamazdım.. bekarken suyumu bile annem önüme getiriyordu.. evlenincede pazar günleri elimden geleni yaptım yada ayda 1-2 defa yardımcı geldi..
ev işini hiç sevmem hep iş hayatına yöneldiğimden belkide ama evim çok düzenlidir.. görünen tüm noktaları düzenli hale getiririm görünmeyen noktalarıda ayda bir..:))

Aferim canım yardımcılı veya yardımcısız her zaman derli toplu ev güzeldir. Psikolojik olarak bile çok iyi gelir.

aaaa tabi kız mümkün değil, annem bana arkadaşları ile geldiyse eğer o arkadaşlarına tek tek dolaplarımı açar gösterir:KK1: sadece kıyafet dolapları değil her türlü dolaplarım acayip ötesi düzenlidir.:KK34:

e yani o kadar düzenli olunca gösterir tabi kızını övcek kaççar mı öle fırsat:KK34::KK9::KK9:

Dışarda gezmedeyiz mesela eve dönsem de ütü yapsam derim:KK1:

gel gel bize gel sen öle düşünüp evde ütü bulamayınca:KK55::KK55::KK9:

çok gecmis olsun canim, çok sevindim temiz cikmasina, Rabbim saglik sihhat versin, sabir versin ...

amiiin canm benm çok saol:KK16::KK16:

28 Nisan Test Günü....

hadi hayırlı ugurlu olsun canm test gününde bize mutlu hamiş haberleri ver inşallaaah:KK16::KK16:

Şükürler olsun canım inan çok sevindim Allah eşini sana bağışlasın bir ömür boyu sizi ayırmasın inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:

amiiin canmm Allahım kimseleri sevdiklerinden ayırmasın inşallaaah:KK16::KK16:

canım ben 11 nisanda histeroskopi yaptırdım
düne kdr leke şeklinde kanama devam etti
bgn yok gibi ama wcden sonra peçeteye yine geliyo çokkk çookk az
bende polip varmış o alındı ondan mı uzun sürdü diyordum kendi kendime
sen ne zaman yaptırdın ? kaçıncı günü kanama varmı sende de?

bende pazartesi 14 ünde yaptırdım bende de var hala bende polip yoktu dr sadece 1 2 parça alıp patolojiye yolladım dedi.

e yani o kadar düzenli olunca gösterir tabi kızını övcek kaççar mı öle fırsat:KK34::KK9::KK9:

gel gel bize gel sen öle düşünüp evde ütü bulamayınca:KK55::KK55::KK9:

amiiin canm benm çok saol:KK16::KK16:

hadi hayırlı ugurlu olsun canm test gününde bize mutlu hamiş haberleri ver inşallaaah:KK16::KK16:

amiiin canmm Allahım kimseleri sevdiklerinden ayırmasın inşallaaah:KK16::KK16:
Amin canım inşallah bu arada gelirim ütüye ne var kız:KK1:

Kizlar bisiy sorcammmm

Benim gibi progestanı fitil olarak yapan arkidislerimmmm...
Ben sabah fitili yaparken cok rahat yaptım..
Onceden de rahattı ama nasil anlatayım iterken fitili daha sertti sanki icerisi
Ama bugun yaparken kaydı resmen

Niye oyle oldu acabaaa:KK43:((

kendini sıktıysan ondan serttir.

28 Nisan Test Günü....

bebişlerin hayırlı olsun...iyi bak annesi onlara...(tekmi çiftmi bilmiyorum gerçi )

eşimin bugun ultrason cekimi vardı ben gidemedim maalesef yalnız yolladım onu:KK50: ama çooook şükür Allahıma temiz çıkmış sonucu:KK16::KK16::KK16::KK16: yarın da tomografi çekilcek onun sonucu haftaya pers çıkçak ve inşallah cok güzel çıkçak o da ve bi kez daha biz kanseri yendik o da ne ki diceeeeeezzz inşallaaah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK76::KK76::KK76::21::21::21::21::21::KK24::KK24::KK76::KK33:

gözün aydın cnm darısı haftaya iyi haberler alın inşallah

X