2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .

Tabi canim sen bilirsin doktorunada guvenmen gerekiyor. En iyiyisi sen aklini hic bulandirma kullan bakalim. Ama sonucuda bizlere yazmayi unutma.

tedavin hayirli olsun cnm.. guzel haberlerin gelsin. balik yagini icemiyorsan kapsul olanindan al..

arkadaşlar,aranızda progestan iğne kullanan var mı?bu iğnenin yaptığı ağrıdan nasıl kurtulacağız

hamilelikte baş ağrısı oluyormuş sanırım,migren filan mı var sende?

Evet canım migrenim var. Çok şükür bi aydır yok diyodum. Minoset yada parol içilebiliyomuş sanırım ama bilmiyorum ki.. Çok kötü bi durum

🌸🌸🌸

Evet canım migrenim var. Çok şükür bi aydır yok diyodum. Minoset yada parol içilebiliyomuş sanırım ama bilmiyorum ki.. Çok kötü bi durum

🌸🌸🌸

annemde de var migren,karanlık odada uyurdu ağrı girdiğinde.ufak bir ışığa bile tahammül edemezdi.evet hafif ağrı kesici alabilirsin ama dayanabilirsen yarın doktorunu ara bir sor.

annemde de var migren,karanlık odada uyurdu ağrı girdiğinde.ufak bir ışığa bile tahammül edemezdi.evet hafif ağrı kesici alabilirsin ama dayanabilirsen yarın doktorunu ara bir sor.

Ya almıcam ilaç napim ağrıdan ölmem ya.. O kadar zor elde ettiğim bebeime en ufacık zarar gelmesin.. 😔😔

🌸🌸🌸

umıtlendirmek istemem her vucut farklı ama şişkinlik hamileleik belirtisi arkadasım da sisti korktu hemen 6.günde test yapıldı hamile oldugunu öğrendi inş.sende de öyledir..

Ya almıcam ilaç napim ağrıdan ölmem ya.. O kadar zor elde ettiğim bebeime en ufacık zarar gelmesin.. 😔😔

🌸🌸🌸

Cennet, boşuna annelerin ayakları altına serili değil Allah acil şifalar versin sana canım.

Benimde kasığımda çok fena batma var, bu acıya razıyım yeter ki bebeğim orda olsunn

Cennet, boşuna annelerin ayakları altına serili değil Allah acil şifalar versin sana canım.

Benimde kasığımda çok fena batma var, bu acıya razıyım yeter ki bebeğim orda olsunn

Amin çok tşk ederim canım. Duanız yeter.. Kasığında batma güzel bi belirti benimde oluyodu ve hemşirede onu sormuştu bana. Ya böyle de umutlandırmak istemiyorum herkeste farklı oluyo ama söylemeden de geçemiyorum. Çünkü biliyorum o dönem insan bi cümle bile duysa çok mutlu oluyo.. İnşallah srninledir bebişin canım.

🌸🌸🌸

Canım yarın salavat listesini yayınlayacağım, hatta sürekli devam etsin diyorum, herkes okuduğunu bana bildirir bende listeyi günde bir kere yayınlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…