2014 Kpss Cafe' me Gelmek İsteyenler Buyrun =)

canım uzaktan eğitim bilmiyorum ama video konu anlatımı diye bir site var özellikle coğrafya dersini hepinize tavsiye ederim arkadaşlar
ben şimdiye dek bukadar iyi anlatan bir hoca görmemiştim konuyu anlayabilmeniz için adam resmen çırpınıyor :KK1:

bu arada Lovelyangel ben dünyanın hareketleri harita bilgisi falan da çalışıyodum ama o konular kalktımı ki acaba
ösymnin sitesine girip baktım tamamen türkiye konuları var boşa mı çalıştım ki :KK53:

bildiğim kadarıyla lisans konuları arasında bu konular yok çalıştıysan zararı olmaz faydası olur harita bilgisi falan gerekli bence bahsettiğin sitenin adını özelden mesaj atar mısın?

bildiğim kadarıyla lisans konuları arasında bu konular yok çalıştıysan zararı olmaz faydası olur harita bilgisi falan gerekli bence bahsettiğin sitenin adını özelden mesaj atar mısın?
yok dedim ama emin değilim benim elimdeki kaynak 2012 tarihli bu konular yok ama nette yeni bir kaynakta dünyanın hareketleri konusunu gördüm kafam karıştı

MERHABA, ben coğrafyanın ilk konusuna çalışıyorum rica etsem hangi başlıklar var bilgi verebilirmisinz bndemi yanlş çalştm acaba 21 haziran 21 aralık tarihlerine filn çlştm

canım ceza alıcam belki ama yinede paylaşıyorum site ismi yazmak yasak normalde ama bence yönetim böyle önemli bilgileri paylaştığımızda bizlere tolerans göstermeli sonuçta herkese faydalı olabilecek birşeyler paylaşılıyor burdan yazıyorum arkadaşlar inanın şimdiye kadar coğrafya alanında bulduğum karşılaştığım en iyi öğretmen

videokonuanlatiminoktakom :nazar:

neyse anladınız siz onu

canım ceza alıcam belki ama yinede paylaşıyorum site ismi yazmak yasak normalde ama bence yönetim böyle önemli bilgileri paylaştığımızda bizlere tolerans göstermeli sonuçta herkese faydalı olabilecek birşeyler paylaşılıyor burdan yazıyorum arkadaşlar inanın şimdiye kadar coğrafya alanında bulduğum karşılaştığım en iyi öğretmen

neyse anladınız siz onu
sağolasın canım
MERHABA, ben coğrafyanın ilk konusuna çalışıyorum rica etsem hangi başlıklar var bilgi verebilirmisinz bndemi yanlş çalştm acaba 21 haziran 21 aralık tarihlerine filn çlştm

Dünyanın Şekli Ve Hareketleri
Özel Tarihler
Matematik Konum Ve Özel Konum
Saat Hesaplamaları
Karadeniz Bölgesi
Akdeniz Bölgesi
Ege Bölgesi
Marmara Bölgesi
İç Anadolu Bölgesi
Güneydoğu Anadolu Bölgesi
Doğuanadolu Bölgesi
Türkiye’de Nufus Ve Yerleşme
Türkiye’de İklim
Yerel Rüzgarlar
Türkıyede Tarım
Turkıyede Ulasım
Türkıyede Turızm
Turkıyenın Yer Altı Kaynakları
Türkedekı Enerjı Kaynakları
Türkede Sanayı

Son düzenleme:

neyse anladınız siz onu

çok teşekkur ederim.benımde konu anlatımı dınledıgım vıdeolar var uzakdan egıtım vıdeoları youtubede var reklama gırmezse vermek ısterım hocaların ısmı
tarıhde :hakan dede
mat:mustafa kapuz
cog:nihan ataman begendım kızlar st ısmıde sakıncası yoksa verebılırım..

neyse anladınız siz onu

Allah razı olsun :) coğrafyadan 1. ünite konularını izledim şimdi. yıllardır anlamadığım konuyu anladım sonunda :)

imidatttttt hakan dedenin seri videoları olan var mııııı:95::95::95::95::95:

coğrafya nihan ataman çok iyi ben offf bukadın niye uzatıyor dedim ama arkadan o konuun denmesni çözdüm mütişşşşşşşş mutlaka bakın

Allah razı olsun :) coğrafyadan 1. ünite konularını izledim şimdi. yıllardır anlamadığım konuyu anladım sonunda :)
canım benim Allah senden de razı olsun fesatlığın hasetliğin kime ne faydası olmuş ki bana olsun başka bir kpss alanındaydım sırf buyüzden devam etmedim

sağolasın canım

Dünyanın Şekli Ve Hareketleri
Özel Tarihler
Matematik Konum Ve Özel Konum
Saat Hesaplamaları
Karadeniz Bölgesi
Akdeniz Bölgesi
Ege Bölgesi
Marmara Bölgesi
İç Anadolu Bölgesi
Güneydoğu Anadolu Bölgesi
Doğuanadolu Bölgesi
Türkiye’de Nufus Ve Yerleşme
Türkiye’de İklim
Yerel Rüzgarlar
Türkıyede Tarım
Turkıyede Ulasım
Türkıyede Turızm
Turkıyenın Yer Altı Kaynakları
Türkedekı Enerjı Kaynakları
Türkede Sanayı

rica ederim canım bol zihin açıklığı versin Yüce Rabbim hepimize :KK28:
buarada bu yazdığın konular coğrafya konularımı benim kafam karıştı biraz ösymnin sitesinde sadece türkiyenin fiziki beşeri ekonomik özellikleri konularından çıkacak diyor :26::26:

çok teşekkur ederim.benımde konu anlatımı dınledıgım vıdeolar var uzakdan egıtım vıdeoları youtubede var reklama gırmezse vermek ısterım hocaların ısmı
tarıhde :hakan dede
mat:mustafa kapuz
cog:nihan ataman begendım kızlar st ısmıde sakıncası yoksa verebılırım..

rica ederim canım nedemek herkes böyle beğendiği video adreslerini vs. paylaşsa süper olur hepimiz adına site ismini şifreli yazabilirsin tatlım mesela noktakom gibi paylaştığın için saol canım hemen not alıp araştırıyorum bende matematikte doğan ulu yu çok beğendim

evet kabul şeytan içimize bazen haset sokuyo :KK47:: ya millet daha çok anlar da benim yerime atanırsa diye ama kimse kimsenin rızkına mani olamaz aksine nekadar hasetlik kıskançlık düşünürsen o gelir seni bulur

rica ederim canım nedemek herkes böyle beğendiği video adreslerini vs. paylaşsa süper olur hepimiz adına site ismini şifreli yazabilirsin tatlım mesela noktakom gibi paylaştığın için saol canım hemen not alıp araştırıyorum bende matematikte doğan ulu yu çok beğendim

evet kabul şeytan içimize bazen haset sokuyo :KK47:: ya millet daha çok anlar da benim yerime atanırsa diye ama kimse kimsenin rızkına mani olamaz aksine nekadar hasetlik kıskançlık düşünürsen o gelir seni bulur

bende senın gıbı dusunuyorum saten olucaksa her sekılde olur rabbım nasıp etsın yeterki...
kpsskazani.blogspotnokta.com
buda benım uzakdan egıtım dınledıgım vıdeolar acamayan olursa ozelımden msj atsın dırek adresı yollarım kendılerıne..

rica ederim canım bol zihin açıklığı versin Yüce Rabbim hepimize :KK28:
buarada bu yazdığın konular coğrafya konularımı benim kafam karıştı biraz ösymnin sitesinde sadece türkiyenin fiziki beşeri ekonomik özellikleri konularından çıkacak diyor :26::26:

benim kafamda karıştı cd satan bir sitenin cd içeriğine baktım 2014 tarihli bu konular var ben yeni tarihli kaynak almadım henüz

içler dışlar çarpımını yapamıyorum:KK5::KK5::KK5: özellikle şu soruyu yapamadım. yapış şeklimi göndereyimde hem yanlışımı hemde cvbı söyleyin lütfen :KK5::KK5::KK5::KK5: $WP_20131008_005.jpg $ce.jpg

paydadaki sadeleştirmeyi yanlış yapmışsın canım :))

şöyle değil mi?

2.(30a[SUP]2[/SUP]+2a) = 3.(20a[SUP]2[/SUP]+3)

60a[SUP]2[/SUP]+9 = 60a[SUP]2[/SUP]+4a

9 = 4a

a=9/4

:KK9::KK9:

şuan yanımda olsaydın yanaklarını sulu sulu öperdim yeminlen :KK54:
mesela ben bişeyide anlamıyorum. kitapta ki yapılan sadeleştirmeyle benimki tutmuyo mesela 36 4x9=36 9x4=36 sadeleştirme yaparken 4 mü yazcaz 9 mu yazcaz gibi

şuan yanımda olsaydın yanaklarını sulu sulu öperdim yeminlen :KK54:
mesela ben bişeyide anlamıyorum. kitapta ki yapılan sadeleştirmeyle benimki tutmuyo mesela 36 4x9=36 9x4=36 sadeleştirme yaparken 4 mü yazcaz 9 mu yazcaz gibi

Ayy ben de seni öperdim canımm:KK16::KK16:
Ama ikinci cümlede ne sorduğunu tam anlayamadım, (yazdığın denklemi yani) özür dilerim. Tekrar yazar mısın?

X