2014 Kpss Cafe' me Gelmek İsteyenler Buyrun =)

mrb arkadaşlar bende
2014 Kpssye girecğm
bu sene aofden
muhasebe bölümüne
başladım daha hiç sinava
girmedim şimdi ben Kpss
önlisans sınavına mi
gircm acaba Yoksa orta
öğretimmi :26:

Slm kızlar. 4 yaş oğlum ve 3 aylık bir kızım var Allah bağışlara. 10 yıllık sınıf öğretmeniyim. Hep özelde çalıştım ama çoooooooookk yoruldum artık. Kızım olunca okulum geri dönmem için çok ısrar etmesine rağmen dönmedim. Oğlumu da okula veremedim. Üçümüz evdeyiz yani bu sene. Eşim ısrarla kpssye gir, çalışmasanda gir diyo. Şimdi ben bu halde nasıl başarabilir miyim sizce. Gaza gelirsem yaparım diyorum. Bide bu saatten sonra hiç uğraşmasam mı diyorum. Bilemiyorum bilemiyorum :KK14::KK14: hala kafa olarak çok yorgunum. Oğlum çok üstüme düşüyo, kızımda kucakçı :KK50::KK50::KK50: kafam almak bullak yani. Bu forumu bulduğum iyi oldu, burda birbirimize destekle bişeyler başarılır gibi geliyo ama bilemiyoruuuuummmm. :44::44::44::44:

Slm kızlar. 4 yaş oğlum ve 3 aylık bir kızım var Allah bağışlara. 10 yıllık sınıf öğretmeniyim. Hep özelde çalıştım ama çoooooooookk yoruldum artık. Kızım olunca okulum geri dönmem için çok ısrar etmesine rağmen dönmedim. Oğlumu da okula veremedim. Üçümüz evdeyiz yani bu sene. Eşim ısrarla kpssye gir, çalışmasanda gir diyo. Şimdi ben bu halde nasıl başarabilir miyim sizce. Gaza gelirsem yaparım diyorum. Bide bu saatten sonra hiç uğraşmasam mı diyorum. Bilemiyorum bilemiyorum :KK14::KK14: hala kafa olarak çok yorgunum. Oğlum çok üstüme düşüyo, kızımda kucakçı :KK50::KK50::KK50: kafam almak bullak yani. Bu forumu bulduğum iyi oldu, burda birbirimize destekle bişeyler başarılır gibi geliyo ama bilemiyoruuuuummmm. :44::44::44::44:
merhaba canım hoşgeldin benimde 3 yaşında oğlum var anlıyorum seni gündüzleri 2 saat falan uyuyor o zaman konu çalışıyorum oğlum uyanınca soru çözüyorum akşamları eşim ilgileniyor ben ders çalışıyorum istersen sende yaparsın yeterki iste çalışmak için zaman bulursun :KK19::KK19:
mrb arkadaşlar bende
2014 Kpssye girecğm
bu sene aofden
muhasebe bölümüne
başladım daha hiç sinava
girmedim şimdi ben Kpss
önlisans sınavına mi
gircm acaba Yoksa orta

canım lise mezunusun ve bu yıl açıköğretim muhasebeye başladın doğrumu anlamışım böyleyse sınava lise mezunu yani ortaöğretim olarak girceksin okulun bittiği zaman önlisans olarak girebilirsin muhasebe 2 yıllıktı sanırım

canım lise mezunusun ve bu yıl açıköğretim muhasebeye başladın doğrumu anlamışım böyleyse sınava lise mezunu yani ortaöğretim olarak girceksin okulun bittiği zaman önlisans olarak girebilirsin muhasebe 2 yıllıktı sanırım
Evet canım doğru anlamışsn çok tesekkür ederim verdigin bilgi için bende kara kara düşünüyodum Napıcam ben daha muhasebe derslerinden anladıgim yok diye
bu sene inşallah başarıriz gerekirse uyumicm hep çalışcm sadece bi sene disimizi sikalım yaa ömür boyu rahatlik için bi sene nedir kii

4 gundur ders calısmıyorum en son matta karısım problemlerınde kaldım:KK37: galıba motıvemı kaybettım hos evımde degılım kayınvaldemlerdeyız yer degısıklıgıde buyuk bı neden ustne bayram gelıyor alısvers vesayre ıns 2-3 haftaya kadar evıme donucem ozaman kaldıgım yerden devam edebılırım:KK43::KK43:

Merhabalar
Bende artık bu topicteyim. Tavsiyelerinizden de yararlanacağım inşallah.
Kolay gelsin herkese...

4 gundur ders calısmıyorum en son matta karısım problemlerınde kaldım:KK37: galıba motıvemı kaybettım hos evımde degılım kayınvaldemlerdeyız yer degısıklıgıde buyuk bı neden ustne bayram gelıyor alısvers vesayre ıns 2-3 haftaya kadar evıme donucem ozaman kaldıgım yerden devam edebılırım:KK43::KK43:

hep bu gezegenlerden bence :)

sanırım kpss kazananların hikayelerini okumadınız :26: o kadar şaşırtıcı hikayeler var ki. insan benim sorun ettiğim şey incir çekirdeği diyor. çocuklarınız uslu değillerse uyku saatlerinde ders çalışmayı deneyin. eşinizde kpss ye girmenizi istiyomuş. ev işleri aksasa bile tepki göstermez zannımca. branşınız neydi bu arada?

mrb arkadaşlar bende
2014 Kpssye girecğm
bu sene aofden
muhasebe bölümüne
başladım daha hiç sinava
girmedim şimdi ben Kpss
önlisans sınavına mi
gircm acaba Yoksa orta

malesef lise düzeyinde girmeniz gerekiyor. eğer aöf den 3. sınıfta olsaydınız ön lisansa girebilirdiniz. en azından mezun olunca tercih yapardınız

mrb arkadaşlar bende
2014 Kpssye girecğm
bu sene aofden
muhasebe bölümüne
başladım daha hiç sinava
girmedim şimdi ben Kpss
önlisans sınavına mi
gircm acaba Yoksa orta

Merhaba
Önlisansa başladınız sanırım. Önlisastan da girebilirsiniz. Çünkü önlisans sınavları 2 sende bir oluyor ve teknik olarak "mezun olacak" kapsamına giriyorsunuz.
AMA
Size lise düzeyinden girmenizi tavsiye ederim. çünkü önlisanstan girerseniz o alanda atanabilmek için okulun bitmesini beklersiniz. Ve bir daha lise düzeyinden giremez ve atama yaptıramazsınız. Yani yükseliş var düşüş yok. Lise düzeyinden bir yere atanıp sonra değiştirmenizi tavsiye ederim.

meraba kızlar.:KK3::KK3:
öabt ortaokul matematik için hangi kaynaklardan çalışıyosunuz? var mı bir bölümdaş acaba? ben dersaneye kaydoldum alan kitabi verir mi ne zaman verir ne kadar yeterli olur bilemiyorum ama o zaman kadar da bişeyler yapmam gerek gibime geliyo yardımcı olabilir misiniz acab?

Kizlar bugun neler yaptiniz çalışmalar ne durumda ben tarih yüksekmeden gerilemeye geldim baskada bisey yapmadim :))

Merhaba ark. Bende 9 aylik bebegimle hazirlaniyorum dersaneyede gidiyorum.ama odaklanamiyorum oglum uyuyunca bende hemen yatis pozisyonunda oluyorum.ne yaspacsgimi bilmiyorum.

Merhaba ark. Bende 9 aylik bebegimle hazirlaniyorum dersaneyede gidiyorum.ama odaklanamiyorum oglum uyuyunca bende hemen yatis pozisyonunda oluyorum.ne yaspacsgimi bilmiyorum.

Sureki bebeğinize baktığınızda onun geleceğini duşunmek ders çalışma motivasyonunu yerine getirir diye duşunuyorum. Ona karşı sorumluluklarınızı hatırlamış olursunuz surekli. Şu sıralar bebeklere karşı aşırı bi opme hevesim var. Çevremdede bebişi olan yok rica etsem benim yerime şöyleee kokulu kokulu opermisiniz :KK17:

18 Aralık Çarşamba Saat 21:00 KPSS Coğrafya
KPSS COĞRAFYA NOKTA ATIŞI 1(Nihan ATAMAN)

kızlar akşam ücretsiz bu var.. bence mutlaka izleyin
zorlueokul. com da :KK16::KK16:

X