2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Günaydın arkadaşlaaar...ben size bir şey sormak istiyorum genelde çoğunuz bissürü bissürü soru çözmüşsünüz maaşallah.ama mesela bir konuyu bitirip sadece konu tarama testi mi çözüyorsunuz o konuyla ilgili yoksa mesela coğrafyadan bir konu bitirdiniz genel olarak mı soru çözüyorsunuz .eğer sadece konu tarama testiyse o kadar soruyu nerden buluyorsunuz merak ettim.benim konu anlatımlı kitabın sonunda taş çatlasa 30 soru oluyo hadi diğer kaynaklardan da çözeyim desem 90 soru ediyo.hani geriye kalan 150-200 soruyu nerden buluyorsunuz bana da söyleyiiiiiin :) yaprak test mi alayım bilemedim şimdi

Son düzenleme:
Şimdiye kadar Türkçe 85 ,vatandaşlık 85,coğrafya 90,matematik 45,geometri 35,Tarih 90 soru çözdüm :KK5: çok azzzz ama napim konular bitmiyooooo:KK6:

günaydın çalışkan mı çalışkan kpss kazanmaya baş koymuş KPSS EVDE ÇALIŞANLAR KULÜBÜ kızalarıı :) bu gün bizleri kpss yi kazanmaya daha da yaklaştırsın inş... :)) ya ben de alangu gibi soru sayım az diye paylaşmak istemiyodum ama ben de paylaşayım barii... türkçe 160 matemetik en az 200 çözdüm ama kesin sayıyı bilemiyorum... :KK43: bu gün de güne erken başlayan ben nerdeyse işlerimi bitirdim ve oğlum da beni şaşırtarak emziğini 4 ay sonra ilk defa emerek kendi kendine uyudu çok mutluyuuuummm :))) bunu şerefie biraz soru çözmeliyim ha ne dersiniz :) hadi kolay gelsin hepimize..

Kızlar beni de aranıza alır mısınız? Ben de kamu yönetimi bölümü öğrencisiyim son sınıfım. B grubuna hazırlanmaya yeni başladım. Tarihten islamiyet öncesi türk devletlerini bitirdim toplamda 169 soru çözdüm. Matematikten de temel sayılar ve çözümlemeyi bitirdim toplamda 195 soru çözdüm. Tarihten bu dediğim konuyu 5 kez tekrar ettim (sözeli sevmem de pek :) ) sonrasında sorulara geçtim. Soru bankası olarak tarihten murat, uzman, yediiklim kullanıyorum. Matematikten murat, uzman, yediiklim, ihtiyaç, celal aydını kullanıyorum. Yani yavaş gidip çok soru çözerek sindirerek gitme taraftarıyım :) aranıza kabul edio listeye eklerseniz sevinirim

Aramıza hoşgeldinn :nazar: Bende kamu yönetimi son sınıfken hazırlanmıştım en son :KK53: Ozamanlar çok yoğun oluyor diyordum vizeler geliyordu çalışmalarım aksıyordu ;ama şimdi düşünüyorumda aslında okadar çok yardımcı olmuş ki o dersler bana başta vatandaşlık ve tarihte olmak üzere :)

Bu arada dün gece giremedim yazamadım 40 matematik 60 tarih 40 türkçe sorusu çözdüm :KK76: Şimdi konu çalışmaya gideceğim herkese kolay gelsin :KK16:

55 türkçe daha :)) oohhh keyfim yerinde bu gün boool boool soru çözerim inşallah :)) burda paylaştıkça daha çok çözesim geliyor :))

konularımızı bitirncee haftada 4000 sınırı koysak nasıl olur andROMEdae:KK1:
basımızıı kitaplardan kaldıramayızzz sanıırmm:KK68:

Şu an ben konularla beraber günde ortalama 200 soru çözebiliyorum. Konu çalışmazsam 500 civarı çözerim sanırım. Haftanın 1 günü de kendime izin versem veya kayıp zaman olsa, 3000 soru anca çözerim. Kaldı ki ben ikinci kez konu çalışacağım tekrar için, benim için mümkün değil yani akıl sağlığımı da sınava kadar korumak isterim. :KK53: Ama isteyen o şekilde yapsın ben yine soru sayınızı yazarım. :KK31:

Günaydın arkadaşlaaar...ben size bir şey sormak istiyorum genelde çoğunuz bissürü bissürü soru çözmüşsünüz maaşallah.ama mesela bir konuyu bitirip sadece konu tarama testi mi çözüyorsunuz o konuyla ilgili yoksa mesela coğrafyadan bir konu bitirdiniz genel olarak mı soru çözüyorsunuz .eğer sadece konu tarama testiyse o kadar soruyu nerden buluyorsunuz merak ettim.benim konu anlatımlı kitabın sonunda taş çatlasa 30 soru oluyo hadi diğer kaynaklardan da çözeyim desem 90 soru ediyo.hani geriye kalan 150-200 soruyu nerden buluyorsunuz bana da söyleyiiiiiin :) yaprak test mi alayım bilemedim şimdi

Tatlım ben modüler soru bankası seti almıştım eylülde, dediğin gibi konu bitince hem konunun sonundaki soruları çözüyorum ki Data'da epey soru oluyor, sonra da soru bankasından ilgili konunun tüm testlerini çözüyorum 200ü buluyor. :KK31:

Bu ne güzel sayfa böyle yaa, paylaşımları gördükçe çalışma aşkım depreşti. :KK53: Kızlaar sakın benim çözdüğüm sorulara bakıp da "ay ben çok az çözüyorum" demeyin. Ben psikopatın tekiyim bana ne bakıyosunuz. :KK53: Günde 5 saat çalışıyorum ben, iş yok güç yok, eş yok çocuk yok. :KK37: KPSS'den başka uğraşım yok ki. Sizin öyle mi, hem ev hem iş hem eş hem çocuk ohooo :KK35: Utanmanız değil bunca işin arasında soru da çözebiliyorum diye göğsünüzü gere gere gurur duyarak söylemeniz lazım o soru sayılarını. Maşallah size canlarım benim. :nazar: :KK16:

Yok hayır , 5 haftadır çözdüklerimin toplamı. :KK31:

çok iyi maşallah, ya önce konu anlatımı çalışıp sonra sırf o konuyla ilgili test mi çözüyorsunuz , diğer dersleri hangi ara çalışıyorsunuz birde haftalıkmı günlükmü program var ? çalışıyorum ama tam olarak nasıl çalışacağıma karar veremedim, diğer derslerle nasıl dengede gitcek felan, program nası yapmalıyım bi sürü soru :44: fikri olan varmı ?

çok iyi maşallah, ya önce konu anlatımı çalışıp sonra sırf o konuyla ilgili test mi çözüyorsunuz , diğer dersleri hangi ara çalışıyorsunuz birde haftalıkmı günlükmü program var ? çalışıyorum ama tam olarak nasıl çalışacağıma karar veremedim, diğer derslerle nasıl dengede gitcek felan, program nası yapmalıyım bi sürü soru :44: fikri olan varmı ?

Ben ders ders gidiyorum. Önce tarih bitti sonra vatandaşlık şimdi de coğrafya çalışıyorum. Her gün bir konu bitirip, konuyla ilgili elimde ne kadar test varsa çözüyorum. Böylece her dersten birer soru bankası bitirmiş oluyorum. Matematiğim ve Türkçe'm iyi olduğu için konu çalışmıyorum sadece soru çözüyorum. Böyle benim programım. :KK31:

Ben ders ders gidiyorum. Önce tarih bitti sonra vatandaşlık şimdi de coğrafya çalışıyorum. Her gün bir konu bitirip, konuyla ilgili elimde ne kadar test varsa çözüyorum. Böylece her dersten birer soru bankası bitirmiş oluyorum. Matematiğim ve Türkçe'm iyi olduğu için konu çalışmıyorum sadece soru çözüyorum. Böyle benim programım. :KK31:

ben sırf mat için dershaneye gidiyorum, ama hep mata yüklenip diğerlerinde gevşemek ihmal etmekte istemiyorum, vatandaşlık hiç içimden gelmiyor ya ne gıcık şey ,

ben sırf mat için dershaneye gidiyorum, ama hep mata yüklenip diğerlerinde gevşemek ihmal etmekte istemiyorum, vatandaşlık hiç içimden gelmiyor ya ne gıcık şey ,

Şöyle düşün vatandaşlıktakiler zaten bilmemiz gereken şeyler, anayasal haklarımızı öğreniyoruz. İlerde lazım olabilir diye çalışırsanız ilgiliz artar. :KK34:

Bir de kızlar, ders çalışırken şiddetle tavsiye edilir. :KK8:

[video=youtube;ADH9kyYiQ00]http://www.youtube.com/watch?v=ADH9kyYiQ00[/video]

canım bende konu anlatımlı 3 tane kitap varr hepsinde konu sonrasında 2 test oluyo ortalama bide ihtiyac yayınlarının çözümlü soru bankasından konuyla ilgili testi çözüncee baya soruu birikiyoo bendee

selamlar ben de katılmak isterim aranıza :KK31:
motivasyonsuzluğum dibe vurmuşken bu grup iyi gelir diye düşündüm.
bu arada elimde fazla kpss kitapları da var kullanılmamış, isteyen olursa paylaşabilirim seve seve :KK34:

selamlar ben de katılmak isterim aranıza :KK31:
motivasyonsuzluğum dibe vurmuşken bu grup iyi gelir diye düşündüm.
bu arada elimde fazla kpss kitapları da var kullanılmamış, isteyen olursa paylaşabilirim seve seve :KK34:

Merhaba, hoş geldin aramıza. :KK3: Paylaşım düşüncen çok güzel, teşekkürler. İhtiyacı olan olursa sana ulaşırız. :KK34: GK-GY ten mi gireceksin sadece yoksa eğitim-alan var mı?

Son düzenleme:
Merhaba, hoş geldin aramıza. :KK3: Paylaşım düşüncen çok güzel, teşekkürler. İhtiyacı olan olursa sana ulaşırız. :KK34: GK-GY ten mi gireceksin sadece yoksa eğitim-alan var mı?

işletme mezunuyum fakat alan sınavı düşünmüyorum. gk gy yani :KK34:
sabah 8 akşam 5 işteyim. iş yerinde biraz bakmaya çalışıyorum ama sanki anlamıyormuşum gibi geliyor :KK1: ve ders çalışmaktan da çok sıkıldım :KK14:

işletme mezunuyum fakat alan sınavı düşünmüyorum. gk gy yani :KK34:
sabah 8 akşam 5 işteyim. iş yerinde biraz bakmaya çalışıyorum ama sanki anlamıyormuşum gibi geliyor :KK1: ve ders çalışmaktan da çok sıkıldım :KK14:

Çalışırken daha zordur evet ama imkansız değil. :KK34: Bu konunun amacı da birbirimizi motive etmek zaten. Çalışma isteğin kaçtığında bize uğra seni motive ederiz. :KK34:

Çalışırken daha zordur evet ama imkansız değil. :KK34: Bu konunun amacı da birbirimizi motive etmek zaten. Çalışma isteğin kaçtığında bize uğra seni motive ederiz. :KK34:

en güzel yanı da bu zaten :KK31: ben de senin gibi ders ders çalışmayı düşünüyorum hatta bugün tarihle başlıyorum :KK76:

X