2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

sizleride kötü etkilemk istemiyorumm ama ne bileyimm bazen böylee ruh haline giriyorum hemenn.. bekleyişş strese sokuyoo benii , bide artıkk basarılı insanlarıı resmen kıskanır oldumm:KK17: umarımm bu topikte basarıcakk bnuu, bende basarırım insallahh, :44:

günaydın kızlaaar!!! güzel bir gün sizlerin olsun hepinizin 29 ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.100.hatta 150. yıllarını görrüz inşallah :))) hadi herkes ders başına sıkı bi kahvaltı (yapamıyorum ben ama olsun ) sonra da coğrafyaya devam.her şeye rağmen güneş bizim için henüz batmadı...

sizleride kötü etkilemk istemiyorumm ama ne bileyimm bazen böylee ruh haline giriyorum hemenn.. bekleyişş strese sokuyoo benii , bide artıkk basarılı insanlarıı resmen kıskanır oldumm:KK17: umarımm bu topikte basarıcakk bnuu, bende basarırım insallahh, :44:

zaman zaman hepimizin başına geliyor bu durum.içimizde bir Kuruntu Üretme Fabrikası var.yani K.Ü.F...Benimki genelde şunları söyler:

- Şimdiye kadar kaç kere girdin başarılı oldun mu ki şimdi de başarılı olmayı ümit ediyorsun???
- Matematiğin berbat 10 tane soru zor yapıyorsun sınavda nasıl 30 soruyu yapacan ki ???
- Çok test çözmen gerek sen bu kaplumbağa adımlarıyla sınava ancak 2016 da girersin !!!
- Bak millet 1000 , 50.000 v.s. soru çözmüş elalem çalışıyo sen yan gel yat bu şekilde memur olunuyo zaten !!!

Ama ben bu laflara aldırmıyorum.benim bu laflara karnım tok.O orada kendi kendine konuşuyo duymuyorum bile sesini kıstım o makinanın :))) konulaRI bitirip biraz daha kendime güvenim gelince fişini çekeceğim o olacak bi daha da dır dır edemicek ....

Son düzenleme:
zaman zaman hepimizin başına geliyor bu durum.içimizde bir Kuruntu Üretme Fabrikası var.yani K.Ü.F...Benimki genelde şunları söyler:

- Şimdiye kadar kaç kere girdin başarılı oldun mu ki şimdi de başarılı olmayı ümit ediyorsun???
- Matematiğin berbat 10 tane soru zor yapıyorsun sınavda nasıl 30 soruyu yapacan ki ???
- Çok test çözmen gerek sen bu kaplumbağa adımlarıyla sınava ancak 2016 da girersin !!!
- Bak millet 1000 , 50.000 v.s. soru çözmüş elalem çalışıyo sen yan gel yat bu şekilde memur olunuyo zaten !!!

Ama ben bu laflara aldırmıyorum.benim bu laflara karnım tok.O orada kendi kendine konuşuyo duymuyorum bile sesini kıstım o makinanın :))) konulaRI bitirip biraz daha kendime güvenim gelince fişini çekeceğim o olacak bi daha da dır dır edemicek ....

Canım harikasınn bayıldım ben KÜF'e:KK9::KK9:
bugün cok calışıpp bu kuruntularımı azaltıcamm insallahh
bu aradaa herkesin cumhuriyet bayramınıı kutluyorumm En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Herkeslere günaydınlar :KK3: Öncelikle Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun :) Allah boş duranı sevmez ben ufaktan matematik konusu çalışmaya gidiyorum :KK55: Hepinize kolay gelsin :)

Son düzenleme:
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYECumhuriyet Bayramımız kutlu olsun kızlar. En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Bugün biraz baş ağrısı ve boğaz ağrısıyla kendimi daha halsiz hissediyorum ama çalışacağım kararlıyım. En Büyük KK Bulaşıkları makineye doldurdum gidiyorum, hepinize iyi çalışmalar! :KK55:

bugün hiç ders calışmadım ben hiçte çalışasımm yokk işin kötüsüü, bi süree böylee depresif gecicekk sanırımm:26:
bir sürü yere iş basvursuu yaptım hiçbirinden cevap yokk. 2012 mezunuyumm geçen yılda formasyon aldımm boşboş oturmayayımm ddimm ama oda bi işime yaramıyoo:KK43:
heryer torpil arıyo sanırımm,1,5 yıldrr işsizzlkk psikolojimi bozduu tamamenn.
acıköğretimden okuyan arkadaşlarım atandıı memur olduu
ben hala oturuyorumm boş boşş, bide milletinn acıyarakk bakmasıı her gördüklerindee napıosunn çalışmaya başladınmı sorularıı mahvediyoo benii:KK43:
kpss hazrlanıyorum bile diyemiyorumm çünküü bilmiyorumm sınav sonucum ne olacakk atanabilcekmiyimm inanınn utanıyorumm şuan diplomalarımdann , lise mezunuu olmakk daha avantajlı sanırım bu devirdee:KK43:

şu an ki duyguların bana çok tanıdık .Komşuların, akrabaların , arkadaşların 'ne oldu hala iş bulamadınmı 'sözleri beni çok üzer psikolojimi bozardı . ve kendimi sürekli iş aramaya verdim ,en sonunda çok iyi bir şirkete girdim ve çok mutluydum yıllarım geçti ve işyeri kapandı ..şimdi ise, özel sektörde hiç iş aramayıp bir zamanlar akşama kadar biri bizi gözetliyor vs.. programlarına bakan ama günde 2 saat de olsa çalışan arkadaşlarım memur iken ben geçen 8 seneme yanıyor niye o zaman işe-güce komşuya kafa yorup ders çalışmadığıma hayıflanıyorum..Silkelen kendine gel ders çalış arkadaşım...

Bugün Coğrafya'da Tarım,hayvancılık ve ormancılığı bitirdim. 220 soru çözdüm. Toplam soru sayısı 3991de kalıyordu ben de Türkçe'den 9 soru çözüp 4000 e tamamladım. :KK53:

Bugün Coğrafya'da Tarım,hayvancılık ve ormancılığı bitirdim. 220 soru çözdüm. Toplam soru sayısı 3991de kalıyordu ben de Türkçe'den 9 soru çözüp 4000 e tamamladım. :KK53:
tebrikler canımm:81::81::81: valaaa idolüm oldunn sana yetişmeye çaluışmam lazımmm:KK55:

Son düzenleme:
şu an ki duyguların bana çok tanıdık .Komşuların, akrabaların , arkadaşların 'ne oldu hala iş bulamadınmı 'sözleri beni çok üzer psikolojimi bozardı . ve kendimi sürekli iş aramaya verdim ,en sonunda çok iyi bir şirkete girdim ve çok mutluydum yıllarım geçti ve işyeri kapandı ..şimdi ise, özel sektörde hiç iş aramayıp bir zamanlar akşama kadar biri bizi gözetliyor vs.. programlarına bakan ama günde 2 saat de olsa çalışan arkadaşlarım memur iken ben geçen 8 seneme yanıyor niye o zaman işe-güce komşuya kafa yorup ders çalışmadığıma hayıflanıyorum..Silkelen kendine gel ders çalış arkadaşım...

çok sağol kafeinn arkadaşımm çok haklısınn aslında ama bazenn çöküyorum resmenn :2:
tavsiyenii dinlicemm ve kendimii her kötüü hissettiğimdee bu mesajını okucamm cokk teşekkürrlerr :KK9:

Son düzenleme:
İyi akşamlar kızlar :KK16: Bugün matematikten ekok ebob bitirdim , vatandaşlık ilk konusuna başladım ama acayip uzun bir konu bölmek zorunda kaldım :KK5: Sorulara birazdan bakmaya başlayacağım . EE daha fazla çalışacaktım;ama çamaşır,ütü,yemek,süpürge ...Gün bitti :KK37:

Kızlar beni de aranıza alır mısınız? Ben de kamu yönetimi bölümü öğrencisiyim son sınıfım. B grubuna hazırlanmaya yeni başladım. Tarihten islamiyet öncesi türk devletlerini bitirdim toplamda 169 soru çözdüm. Matematikten de temel sayılar ve çözümlemeyi bitirdim toplamda 195 soru çözdüm. Tarihten bu dediğim konuyu 5 kez tekrar ettim (sözeli sevmem de pek :) ) sonrasında sorulara geçtim. Soru bankası olarak tarihten murat, uzman, yediiklim kullanıyorum. Matematikten murat, uzman, yediiklim, ihtiyaç, celal aydını kullanıyorum. Yani yavaş gidip çok soru çözerek sindirerek gitme taraftarıyım :) aranıza kabul edio listeye eklerseniz sevinirim

Kızlar beni de aranıza alır mısınız? Ben de kamu yönetimi bölümü öğrencisiyim son sınıfım. B grubuna hazırlanmaya yeni başladım. Tarihten islamiyet öncesi türk devletlerini bitirdim toplamda 169 soru çözdüm. Matematikten de temel sayılar ve çözümlemeyi bitirdim toplamda 195 soru çözdüm. Tarihten bu dediğim konuyu 5 kez tekrar ettim (sözeli sevmem de pek :) ) sonrasında sorulara geçtim. Soru bankası olarak tarihten murat, uzman, yediiklim kullanıyorum. Matematikten murat, uzman, yediiklim, ihtiyaç, celal aydını kullanıyorum. Yani yavaş gidip çok soru çözerek sindirerek gitme taraftarıyım :) aranıza kabul edio listeye eklerseniz sevinirim

Hoşgeldin, hemen ekliyorum. :KK16:

an itibariylee coğrafya nufüs ve yerleşme bitmiştir:KK31:
konu ile ilgilii 310 soru çözmüşümmm,:21:

aramıza hoşgeldinnnnn:KK19::KK71:

X