2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

merhaba kızlar her gun konuyu takıp etmeme rağmen soru sayılarımı paylaşamamıstım bugün coğrafyayı bitirdim şükürler olsun :21: bu 3 günde ne kadar soru çözmüşüm oturup saydım türkçeden 150 , coğrafyadan 160 yarın da matematik çalışmaya başlayacağım Allah'ın izniyle ancak türkçe ve coğrafyadan da soru cozumlerıne devam edeceğim herkese kolay gelsin. :KK16:

islamiyet öncesi türk kültür ve medeniyeti konusu + 100 soru bitti :KK42:

kızlar sizce bu sitenin notları nasılsır bileniniz var mı bende kpss 2014 kitapları olmadığı için 2012 kitaplarıma ek olarak bunlar beni idare edermi ne dersiniz? fiyatı da çok uygun

ayyyy linki ekleyemedim ama kpssnotlar. com diye bi sayfa ordan inceleyebilirsiniz

Son düzenleme:
kızlar sizce bu sitenin notları nasılsır bileniniz var mı bende kpss 2014 kitapları olmadığı için 2012 kitaplarıma ek olarak bunlar beni idare edermi ne dersiniz? fiyatı da çok uygun

ayyyy linki ekleyemedim ama kpssnotlar. com diye bi sayfa ordan inceleyebilirsiniz

Hiç duymadım ben, ilk defa görüyorum canım. :26: Bunlar 2014 mü ki? Bence kendin de çalışırken aynı notları çıkartabilirsin gibi geldi bana.

Son düzenleme:
Günaydın kızlaar bu gün günaydın için az geciktim her güne göre ama benim minik barbunyam varya yaramaz yine yaptı yapacağını bir şey yedirmiyor ekmekten başka.:emir_bebek:sabah tek suçum ekmeğe biraz nutella sürüp yemek oldu gerisini anlatmim :KK52: daha ders başına da geçemedim :KK20: neyse bu gün benim tarih günüm dün matematikti ama hiç çalışamadım dilerim bu şekilde sürmez yoksa hayallerime veda etmem gerekir :KK14:

evet canım o siteyi bende gördüm mail attım hatta ;yeni müfredata uygun mu notlarınız diye.yeni konulara göre ayarlamışlar hemde çok uygun fiyatları.ben almayı düşünüyorum.sayfadaki notları inceledim baya güzel.şimdilik konuları bitirmedim.konularım bitince o notlardan tekrar yapmak işe yarayabilir...kendim not çıkarınca çok vakit kaybı olur diye korkuyorum. 2010 da kpssye girdiğimde tarih ve coğrafya için zihin haritaları çıkarmıştım.çok da güzel olmuştu ama çok vaktimi aldı.sonra deli gibi sinirlenip attım hepsini :KK50:eğer atmamış olsaydım şimdi çok işime yarardı.not çıkarmayı düşünenler bu siteye de bir göz atın hazır zihin haritaları var.Ayrıca sınavla ilgili güzel bilgiler bulabilirsiniz.

Kpss Zihin Haritaları: Kpss Hafıza Haritaları

Son düzenleme:
Hiç duymadım ben, ilk defa görüyorum canım. :26: Bunlar 2014 mü ki? Bence kendin de çalışırken aynı notları çıkartabilirsin gibi geldi bana.

canım ben kendim de çıkarırım elbet ama yeni eklenen konular bende olmadığı için bu not yeter mi bana diyorum.. hoş sözel ve ayısal mantık kısmını ales çalışırken halletmeye çalışıyorum ales kitaplarımdan... coğrafyada eklenen kitap yok sanırım.. tarih ve vatandaşlık güncel olmalı diye düşünüyorum, bi onlardan konu anlatımlı kitap alsam yeter değilmi kızlar ya kafam karıştı.. eşim eski kitapların yeter yeni kitaba ne gerek var diyo ama ben yine de alacam:KK43:

canım ben kendim de çıkarırım elbet ama yeni eklenen konular bende olmadığı için bu not yeter mi bana diyorum.. hoş sözel ve ayısal mantık kısmını ales çalışırken halletmeye çalışıyorum ales kitaplarımdan... coğrafyada eklenen kitap yok sanırım.. tarih ve vatandaşlık güncel olmalı diye düşünüyorum, bi onlardan konu anlatımlı kitap alsam yeter değilmi kızlar ya kafam karıştı.. eşim eski kitapların yeter yeni kitaba ne gerek var diyo ama ben yine de alacam:KK43:

Günaydın kızlar!
Tatlım işte benim söylemek istediğim de oydu, bu notlar özet zaten bunu alacağına yeni müfredat kitapları var sadece son eklenen konuların olduğu onlardan bir tane al yeter bence. Mantığı alesten hallederim diyorsan, x yayıncılığın çağdaş Türk ve dünya tarihi defteri var ince bir şey ucuz hem de. O yeterli olacaktır.

Günaydın kızlaar bu gün günaydın için az geciktim her güne göre ama benim minik barbunyam varya yaramaz yine yaptı yapacağını bir şey yedirmiyor ekmekten başka.:emir_bebek:sabah tek suçum ekmeğe biraz nutella sürüp yemek oldu gerisini anlatmim :KK52: daha ders başına da geçemedim :KK20: neyse bu gün benim tarih günüm dün matematikti ama hiç çalışamadım dilerim bu şekilde sürmez yoksa hayallerime veda etmem gerekir :KK14:

canım yaa :)) inşallah 3. ayını doldurunca biraz daha hafifleyecek mide bulantıların daha rahat edeceksin.. barbunyanı kucağına alınca çalışmak daha zor benden söylemesi :p ama hayallere veda etme derecesinde değil elbette :))

evet canım o siteyi bende gördüm mail attım hatta ;yeni müfredata uygun mu notlarınız diye.yeni konulara göre ayarlamışlar hemde çok uygun fiyatları.ben almayı düşünüyorum.sayfadaki notları inceledim baya güzel.şimdilik konuları bitirmedim.konularım bitince o notlardan tekrar yapmak işe yarayabilir...kendim not çıkarınca çok vakit kaybı olur diye korkuyorum. 2010 da kpssye girdiğimde tarih ve coğrafya için zihin haritaları çıkarmıştım.çok da güzel olmuştu ama çok vaktimi aldı.sonra deli gibi sinirlenip attım hepsini :KK50:eğer atmamış olsaydım şimdi çok işime yarardı.not çıkarmayı düşünenler bu siteye de bir göz atın hazır zihin haritaları var.Ayrıca sınavla ilgili güzel bilgiler bulabilirsiniz.

siteye baktım canım zihin haritaları hoşuma gitti :) bende 2010 kpss de tarih için kronoloji şeklinde not çıkarmıştım 2-3 sayfada osm yıkılışı ve sonrasını halletmiştim.. inş yine öyle bi not çıkaracağım çok uğraştırmıyo o şekilde olunca.. eksik konuları da andromedae nin dediği gibi hallederim inş..

Günaydın kızlar!
Tatlım işte benim söylemek istediğim de oydu, bu notlar özet zaten bunu alacağına yeni müfredat kitapları var sadece son eklenen konuların olduğu onlardan bir tane al yeter bence. Mantığı alesten hallederim diyorsan, x yayıncılığın çağdaş Türk ve dünya tarihi defteri var ince bir şey ucuz hem de. O yeterli olacaktır.

sağol tatlım ya ben böyle kitapçıklar olduğunu bilmiyordum.. öylesi daha işime yarar hem evdeki onlarca kitabı da ziyan etmemiş olurum :)

Son düzenleme:
Günaydın kızlar!

selamlar ve Allah zihin açıklığı versin hepimize :KK16:
canım ben de bu tür bir ders notu arıyordum. yazdığını görünce araştırdım netten fakat bulamadım. sen bulabilirsen link ya da site yollayabilir misin bana özelden? :KK34:

Merhaba kızlar :) Dün tarihle kafayı yediğimden yazamadım :KK52: Canım verdiğin link gerçekten çok işime yaradı ben not çıkararak çalışıyorum ama böylesi aklıma gelmemişti. Konuları bitirdiğimde tekrar yaparken her konudan bu tarz akılda kalıcı haritalar yapmayı düşündüm tabi zamanım yeterse :KK53: Bu arada keşke eski yaptıklarını atmasaydın şimdi nasıl işine yarardı :KK5:

Merhaba kızlar :) Dün tarihle kafayı yediğimden yazamadım :KK52: Canım verdiğin link gerçekten çok işime yaradı ben not çıkararak çalışıyorum ama böylesi aklıma gelmemişti. Konuları bitirdiğimde tekrar yaparken her konudan bu tarz akılda kalıcı haritalar yapmayı düşündüm tabi zamanım yeterse :KK53: Bu arada keşke eski yaptıklarını atmasaydın şimdi nasıl işine yarardı :KK5:

sorma canım yaa gül gibi notları yırtıp attım hangi aklımla yaptıysam böyle bir şeyi :KK52: şimdi işin yoksa yeniden yap.ama doğru düzgün ders başına oturduğummu var.bu gün güç bela tarihten 50 soru daha çözdüm.şimdi yemek yapmaya gidiyorum.ben yiyemesem de bu evde başkaları da (eşim) yaşıyor onları da düşünmek lazım :KK16:

geçmiş olusun canım bende ilk 4 ay perişan oldum tek çaare çubuk kraker ve balık kraker idare edeceksin artık zaman geçtikçe azalacak inşallah

Bir de kızlar aklıma gelmişken size bir şey soracağım 90 civarlarında bir puan almak için gy-gk den kaç net yapmak gerekiyor acaba bileniniz var mı.istediğim yere girmek için en az 90 almam gerek :KK53:yani 2012 atamalarının puanları o şekilde.:KK15: acaba kaç net gerekir.gerçi sınavın kolaylığı veya zorluğuyla ilgili değişiyormuş bu durum ama yine de aşağı yukarı bellidir.

sorma canım yaa gül gibi notları yırtıp attım hangi aklımla yaptıysam böyle bir şeyi :KK52: şimdi işin yoksa yeniden yap.ama doğru düzgün ders başına oturduğummu var.bu gün güç bela tarihten 50 soru daha çözdüm.şimdi yemek yapmaya gidiyorum.ben yiyemesem de bu evde başkaları da (eşim) yaşıyor onları da düşünmek lazım :KK16:

İnsan sinirlenince yapıyor işte olsun canım yaparsın yeniden hem onu hazırlarken de çalışmış gibi olursun :KK28: Zamanla geçer umarım bu yemek sorunun arada banada oluyor ama çabuk geçiyor çok şükür . Yemeği yaptıktan sonra çalışırsın bende yeni oturuyorum derse :KK6: Bir de 90 almak için net sormuşun bunu hesaplamıştım bir siteden kafadan doğru yanlış yazarak sonuç şu oldu :gy 50 doğru 5 yanlış gk 50 doğru 5 yanlış ile toplamda 97.5 netle 2013 puanı 90.347 çıktı. :18:

Kızlar o net ve puan oranı her sene değişiyor sanırım standart sapma var. Benim de aynen 90 üstü almam gerek. İnşallah başaracağız. :KK34:
Bir de o haritalar notlar falan esas yazarken işe yarıyor o an öğreniyoruz farkında olmadan, yani atman bir bakıma iyi olmuş canım yeniden yaparken iyice öğrenirsin. :KK34:
Bahsettiğim defter bu işte:

28807_B.jpg

2013 Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi KPSS Defteri | www.xyayincilik.com

Başka yayınların da var, sadece tarih olmasın mantık da olsun derseniz bunlara bir bakın:

2013 Değişen KPSS Genel Kültür Genel Yetenek İhtiyaç Yayınları

2013 KPSS`nin Yeni Müfredatı SON DAKİKA Yargı Yayınları

2013 KPSS`nin Yeni Sistemi Konu Anlatımlı Uzman Kariyer Yayınları

Kızlar o net ve puan oranı her sene değişiyor sanırım standart sapma var. Benim de aynen 90 üstü almam gerek. İnşallah başaracağız. :KK34:
Bir de o haritalar notlar falan esas yazarken işe yarıyor o an öğreniyoruz farkında olmadan, yani atman bir bakıma iyi olmuş canım yeniden yaparken iyice öğrenirsin. :KK34:
Bahsettiğim defter bu işte:

28807_B.jpg

2013 Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi KPSS Defteri | www.xyayincilik.com

Başka yayınların da var, sadece tarih olmasın mantık da olsun derseniz bunlara bir bakın:

2013 Değişen KPSS Genel Kültür Genel Yetenek İhtiyaç Yayınları

2013 KPSS`nin Yeni Müfredatı SON DAKİKA Yargı Yayınları

2013 KPSS`nin Yeni Sistemi Konu Anlatımlı Uzman Kariyer Yayınları

[/QU

çok sağol canım ya tam da aradığım şeydi bunlar :))) özellikle x yayıncılık ve her zamanki gibi ihtiyaç yayınlarını beğendim sanırım kısa zamanda bunlardan alacağım hayırlısı ile şu Ales i bi atlatayım da :))

hoş bugün güne erken başlamama rağmen ders çalışmaya henüz başlayamadım şimdi de yemek faslı başlıyor inşallah gece oğluş uyuduktan sonra 1 ales denemesi çözerek bu günü tamamlamış olurum... sayenizde ders çalışma azmim daha da artıyor :)))

Kızlar ben bir bakanlığın sınavına girmiştim kazandım yazılıyı, şimdi mülakata gireceğim artık onun için çalışmam lazım. O yüzden KPSS yi biraz aksatacağım gibi. :18:

X