2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Handrake gözüm aydın sende aldın bebeğini kucağına.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de doymadigi zaman aptamil veriyorum dr muz aptamil yada sma yi önermişti, bizde öyle bir durum olmadı mamayi değiştir istersen, Bnm çocuk genelde emdirme sonrası biraz kusuyor, çevredekilerin söylediğine göre bebek sütun yararlı kısmını yiyip posasını çıkarirmis bana öyle diyorlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
BBizdede fazlasini kusar derler. Bazen emzirdikten sonra da cikariyor. Bu gece de deneyecegim mamayi yine aynisi olursa sma alirim artik.

Kizlar bende 23 mayis cuma gunu aksam dogum yaptim :) bigun oncesinde yazmistim uzun uzun ama gonderememisim mesaji. Bi gun once kontrolde hic acilmam ve sancim yoktu dr 23 mayis sabah 9.30 icin yatis vermisti suni sanci ile dogum yapacaktim. O gece sabaha karsi kendi sancim basladi. 9 da da nisanim geldi. Hastaneye gittigimizde 3 cm acilma olmus. 4 cm olunca epidural yapildi. Cok zor bir dogum oldu. Herkesin farkli oluyor tabi. Dogum ani cok zor ve kotuydu. Hatirladikca bile kötü oluyorum. Neyse minigim kollarimda :) simdi ikimizde iyiyiz ben de daha iyi olacagim insallah :)

kizlar inanilmaz canim sikilio yiyemedigim yemekler yuzunden hamileken kg alirsin yeme son aylar seker cikar yeme simdi bebege gaz yaapr yeme allahim bu iskence ne zaman biticek......

zaten kocami onunla uyumayi ozledim uf uf.....

turk kahwesi icebilioz mu ....

birde sut sagmanin zarari var mi kizlar

birde dr. bana 3 saatten fazla uyumasin uyandir dedi ne alt acmak ne islak tulbentle yuzunu silmek hic bi is ise yaramio uyanmio uyanmio cani istemeden bu cok mu yanlis bisi uyandirmiom artik bende pes ettim....

kizlar inanilmaz canim sikilio yiyemedigim yemekler yuzunden hamileken kg alirsin yeme son aylar seker cikar yeme simdi bebege gaz yaapr yeme allahim bu iskence ne zaman biticek......

birde dr. bana 3 saatten fazla uyumasin uyandir dedi ne alt acmak ne islak tulbentle yuzunu silmek hic bi is ise yaramio uyanmio uyanmio cani istemeden bu cok mu yanlis bisi uyandirmiom artik bende pes ettim....

Ben herşeyi yiyorum şeker yüzünden kendimi çok kısıtlamıştım şimdi canım ne isterse yiyorum büyük oğlumdada yemiştim
Kahvede içiyorum hatta bazen birden fazla bile oluyor bu aç gözlülüğüm ne zaman geçer bilmiyorum ama şimdilik kısıtlamıyorum kendimi . Zaten yine misafir ağırlıyorum on gün duracaklar depresyondayım bide yemekle kasılmak istemiyorum.

Hoşgeldin kuzuum nerelerdesin yahuu????

Kahve çay içmee bebişin daha da sinirli olur, uyumaz:KK66:

Süt sağmak zararlı değil faydalıı.....

Neyin bebeğe gaz yapıp yapmadığını sen yiyerek ve bebeği gözlemleyerek deneyebilirsin. Herkeste aynı olmuyor.

Eğer kilo alımına sık sık baktılarsa iyiyse belki se çok iyi doyup uyuyordur o zaman uyandırma. Anahtar olan sey kılo alımı oluyor ıyıse karısmıyorlar....

Arayı bu kadar acma bır daha:))

Not: canın çok istiyorsa abartmadan iç tabii, içinde kalacağına boşver.... Ben de öcü teyzelik yapmış oldum vallahii:))

Son düzenleme:
Merhaba kızlar.kuzum 24 mayis cumartesi günü 40+1de 13.47 de 3 300 gr 49 cm olarak dünyaya geldi.gelirken gümbür gümbür salladı heryeri.artık evimizdeyiz.

Sukurler olsun saglikla sevindirdi annesini sonunda :)
Gozunaydin canim :)

Mrb kizlar epeydir yoktum allahima sukur.dogum yaptim yavrumu kucagima aldim spinal.sezeryanla..darisi.dogurmayanlarin basna malum kosusturmacayla gecoyo gunler idare ederiz simdilik..kizlar bebegimin bingildaginin inceldigini ogrendim cocuk doktorindan normalde 6 aydan once kapanmamaliymis bebegminki kapali degil ama her ay takibe alacaz dedi cocuk doktorum,kafa olcumu yapacak buyuyup buyumedigine bakacak cok korkuyorum nolur.dualarinizi esirgemeyin her sey yolunda gitsin..bole bi durumla karsilasanlardan yardim istiyorum bolbol da duaa lutfenn

Allah yardimciniz olsun..
Iyi haberlerle donmeniz dilegiylee..

Biz de 17.gun ümüz deyiz. .umarım dediginiz gibi düzelir.sizin kaçıncı gununuz..emzik denedim ama Bizim kız da istemedi göğsümde uyumaya devam sanırım:KK43: suan ağzı açık göğsümde sereserpe yim resmen..
Hamileyken ben herkesin yanında emziremem yaa utanırm diyordum:) Ablam dediğimi hatırlatıyor bana gülüyor uz hele ki gogsum yara olduğunda açıp gezecektim az kalsin:)

15. gunumuz bugun :)
Bende o konuda cok konusmusum :KK66:
Ama evde degilde kalabalikta patt diye acilmasina karsiyim :KK66: insallah onu da yapacak hallere dusmem :)))

Ayni durum beste kiz ben de bugun uyandiramadim 5. Saatte guc bela. Ama biz daha yeniyiz daha zar zor emiyoruz zaten :)
Bu arada bizim bu sekerler ne zaman gececek acaba benim hala yuksek hatta daha yüksek :s

Ilk bi kac gun bende uyandiramadim zorla emzirdim. Simdi de yapisti birakmiyor.emzik olarak kullaniyor beni resmen:mad:
Emzik almayı dusunuyorum tutarsa tabi.emzik kullanip da rahat eden var mi

Selam arkadaşlar, 23.05.2014'te canim kizim ipek bocegimi kucagima aldim. Biraz meşakatli oldu fakat su anda iyiyiz ve yavrucugum herseye deger. Anne olmak cok guzel bir duygu.

Sabah 9.30 gibi 1 cm aciklikla hastaneye gittik ve suni sanci denemeye başladik. Saat 16 da aciklik sadece 1.5 cm oldugu icin sezeryana karar verdik. Önce spinal istedim, o kadar bekledim yavrumu ilk ben goreyim istedim fakat anestezist tam bir beceriksiz cikti ve 5. Denemede sozum ona buldu ama maalesef uyusma olmadı hatta aciyip acımadigini nesterle kesi yaparak anladilar. Boyle sacma bisi gormedim, dedim genel anesteziye gecelim. Oyle yaptim ve nihayet 16.45te bebegimiz dogdu. Zor oldu ama canim bebegimi cok ama coook seviyorum.

Gecmisi okuyamadim umarim herkes iyidir... Biz bugun 12gunluk olduk dogum hikayemizi en kisa surede yazicam insallah . su aralar pek firsatim olmuyo yazmaya ama pasam bi uyursa yazicam insallah..herkese kucak dolusu sevgiler oglumdan ve benden:KK16:

Canim benim ya maasallah pasamiza demek dunyaya geldi kocaman oldu bile Allah bagislasin normal mi oldu dogumun neyse yazarsin firsatin olunca cok opuyorum :KK66:

Selam arkadaşlar, 23.05.2014'te canim kizim ipek bocegimi kucagima aldim. Biraz meşakatli oldu fakat su anda iyiyiz ve yavrucugum herseye deger. Anne olmak cok guzel bir duygu.

Sabah 9.30 gibi 1 cm aciklikla hastaneye gittik ve suni sanci denemeye başladik. Saat 16 da aciklik sadece 1.5 cm oldugu icin sezeryana karar verdik. Önce spinal istedim, o kadar bekledim yavrumu ilk ben goreyim istedim fakat anestezist tam bir beceriksiz cikti ve 5. Denemede sozum ona buldu ama maalesef uyusma olmadı hatta aciyip acımadigini nesterle kesi yaparak anladilar. Boyle sacma bisi gormedim, dedim genel anesteziye gecelim. Oyle yaptim ve nihayet 16.45te bebegimiz dogdu. Zor oldu ama canim bebegimi cok ama coook seviyorum.

Pes dogrusu!
Saskinlikla ve kizginlikla okudum..
Iyi oldugunuza cok cok sevindim..
Rabbim anali babali buyutsun,kolayliklar cikarsin hep minigin karsisina:KK16:

Iyi geceler hayirli kandiller kizlar
Bebegim 19 gunluk oldu sariligi gecmedi gozbebeklerinde hala var 1 haftalikken degeri 15 ti yarin tekrar olcturucem sekerli su iyi gelir diyolar deneyen faydasini goren oldumu

Iyi geceler hayirli kandiller kizlar
Bebegim 19 gunluk oldu sariligi gecmedi gozbebeklerinde hala var 1 haftalikken degeri 15 ti yarin tekrar olcturucem sekerli su iyi gelir diyolar deneyen faydasini goren oldumu

Geçmiş olsun canim. Bi önceki sayfalarda yazmıştım bizim sarilik 11.6 çıkınca dr yarın gelin tekrar olcelim dedi 1 gün boyunca bol bol emdirdim mama verdim hem normal su h sekerli su verdim ertesi gün değeri 9 çıktı bence faydası oldu biz hala vermeye devam ediyoruz arada

Geçmiş olsun canim. Bi önceki sayfalarda yazmıştım bizim sarilik 11.6 çıkınca dr yarın gelin tekrar olcelim dedi 1 gün boyunca bol bol emdirdim mama verdim hem normal su h sekerli su verdim ertesi gün değeri 9 çıktı bence faydası oldu biz hala vermeye devam ediyoruz arada

Atlatmaniza sewindim canim bnde mama vermek istiyorum ama verme sutten kesilir diyen cok iki arada kaldim bakalim ne dicek dr yarin tesekkur ederm

Atlatmaniza sewindim canim bnde mama vermek istiyorum ama verme sutten kesilir diyen cok iki arada kaldim bakalim ne dicek dr yarin tesekkur ederm

Bana dr doymadigi yerde ver mamayi dedi genelde gece yatarken verdik sutum iyice geldi artık mamayi su an vermiyorum sma doymadigini hissedersem veririm yine

Merhaba kızlar.kuzum 24 mayis cumartesi günü 40+1de 13.47 de 3 300 gr 49 cm olarak dünyaya geldi.gelirken gümbür gümbür salladı heryeri.artık evimizdeyiz.
Allah anali babali buyutsun canm sonunda nazli prensesinize kavusmaniza cok sevindim

Mrb kizlar epeydir yoktum allahima sukur.dogum yaptim yavrumu kucagima aldim spinal.sezeryanla..darisi.dogurmayanlarin basna malum kosusturmacayla gecoyo gunler idare ederiz simdilik..kizlar bebegimin bingildaginin inceldigini ogrendim cocuk doktorindan normalde 6 aydan once kapanmamaliymis bebegminki kapali degil ama her ay takibe alacaz dedi cocuk doktorum,kafa olcumu yapacak buyuyup buyumedigine bakacak cok korkuyorum nolur.dualarinizi esirgemeyin her sey yolunda gitsin..bole bi durumla karsilasanlardan yardim istiyorum bolbol da duaa lutfenn
Cok gecmis olsun canim Allah sifasini verir insallah olumsuz birsey degildir bu ve en kisa zamanda gecer....Rabbim kabul etsin duami ettim.

Bebeğim bütün gün çok iyi emiyor uyuyor varlığı yokluğu anlaşılmıyor ama gece çok huzursuz hiç uyumuyor sürekli mıkır mıkır karnı doymuyordur diye gece mamada takviye ediyorum hiç fayda etmiyor uykusuzluktan mahvoldum. Gündüz uyuyan çocuğa gece ne oluyor anlamıyorum. Çok uykusuzum ve yorgunum.

X