2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
senin kiler de babasinin kopyasi tatlim benim kizda :KK66:) ;:KK66:)) masallah allah nazarladan saklasin ne kadar buyumus derende ikisinin de masallahi var onca arastirman onlar icin yaptiklarin okadar acik ki tebrik ederim seni :KK66:)

Canımmmm benimm cok tesekkur ederım. Asıl yuklemek ıstedıgım resımlerı yukleyemıyorum anlayamadım neden:KK43:((

slm kzlar ikinci aşısını yaptıran var mı nasıl bir süreç zor mu. birde 2 ay içerisinde mi yoksa sonunda mı kalça ultrasonu çektiriliyor. çektiren var mı aranızda nasıl yapılıyor

slm kzlar ikinci aşısını yaptıran var mı nasıl bir süreç zor mu. birde 2 ay içerisinde mi yoksa sonunda mı kalça ultrasonu çektiriliyor. çektiren var mı aranızda nasıl yapılıyor

nasil yapildigini cok merak ediorummm.... dr kg sunu boyunu sordu bizim birazdaha kalca yapisi kuweetlensin dedi 2.5 ayliga tarih werdi...

Alinti yapamadim dua eden arkadaslar Allah razi olsun.
Bugun bebegimi aldim kucagima mis kokulumu emzirdim. Yavrum nasil hirliyordu. Agladi once o agladikca ben kahroldum agladim. Gozleri sismis aglamaktan. Yavrum benim hic birakmak istemedim bir saat sardim sarmaladim. Ama disarda kizim bekliyordu. Istemeye istemeye biraktim oglumu. Durumu cok sukur iyiye gidiyor. Ctesi kirkimiz cikacak insallah evimizde oluruz. Allahim kimsyi yavrusuyla sinamasin...

Bu arada Lilacsofie "sut sagdikca cogalir" lafin kulaklarimda hakikaten de oyle oluyormus. Oglum ciksin hemen bir pompa kiralayacagim...

Cok gecmis olsun rabbim yavruna şifa versin..benim oglumada akut bronsit teshisi kondu fakat hastanede kalmadi..yavruna hangi tetkikler yapildiktan sonra yatirdilar acaba

Canim bizim tam 1 ay doldurdugumuz gün çekildi. Aşıları bende çok merak ediyorum ya. Ateş falan korkuyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızım doğalı pek giremiyorum ama aklım burada. okumaya bile fırsatım yok. durumlar nasıl inş hiçkimsenin doğumda ve sonrasında sorun olmamıştır. bebeğinde sorun olanlar var galiba neleri var rabbim şifa versin. çok şükür burdaki arkadaşlardan bebeğini kaybeden olmadı ben doğum yaptığım yaptığımda hastanede iki anneyi birde bebeği kaybetmiştik çok acı birsey. teyzeleri bizleri sorarsanız çok şükür sorunumuz yok herseyimiz iyi fakat tek eksiğim sütümüz yok bebeğim ağız sütünden başka süt alamadı ama peşini bırakmıyorum elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

Cnm ben temassız ateşölçerle ölçüyorum alnından, 37.1 çıkıyor şuan

Bu normal bir deger ateslenmemis sanki senin ufaklik..
Huysuz olmasindansa uyumasi daha yorulmaz canini sıkma..

Canımmmm benimm cok tesekkur ederım. Asıl yuklemek ıstedıgım resımlerı yukleyemıyorum anlayamadım neden:KK43:((

Cok cook sekerler,Rabbim birbirinizden mahrum etmesin sizleri..

Fotograflar buyuk geliyor canim o yuzdendir..Bende telefondan cektiklerimi faceden esimin ablasina gondermistim ordan acip bilgisayara kaydettiklerimi yukleyebildim burayada..

Anneciklerr..
2. ay asilarinin yanisira Rotarix asısınıda yaptiracak misiniz?

kızım doğalı pek giremiyorum ama aklım burada. okumaya bile fırsatım yok. durumlar nasıl inş hiçkimsenin doğumda ve sonrasında sorun olmamıştır. bebeğinde sorun olanlar var galiba neleri var rabbim şifa versin. çok şükür burdaki arkadaşlardan bebeğini kaybeden olmadı ben doğum yaptığım yaptığımda hastanede iki anneyi birde bebeği kaybetmiştik çok acı birsey. teyzeleri bizleri sorarsanız çok şükür sorunumuz yok herseyimiz iyi fakat tek eksiğim sütümüz yok bebeğim ağız sütünden başka süt alamadı ama peşini bırakmıyorum elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Cok zor birsey ya dogumda anneyi veya bebegi kaybetmek bizde bu aciyi tattik :KK43:
Ben henuz 3 aylik hamileyken yengemde hamileydi..... 21 yasindaki yengem sapasaglam kadin 8 aylik hamileyken sabahin erken vakitlerinde vefat etti uyandirmaya calistilar ama uyanmadi oysaki hamileligi bile cok iyi gidiyordu:KK43:
Cenazesine ebesi gelmisti 2 tane saglikli hamileden biriydi dedi...
Hastaneye kaldirildi bebegin kalbi atiyor deyip aldilar ama malesef oda 3 gun yasayabildi sonra onuda annesinin yanina gömduler...

Cok gecmis olsun rabbim yavruna şifa versin..benim oglumada akut bronsit teshisi kondu fakat hastanede kalmadi..yavruna hangi tetkikler yapildiktan sonra yatirdilar acaba

Size de cok gecmis olsun. Bugun yavrum taburcu du mis kokulum yanimda yatiyor suan. Insallah siz de biran once atlatirsiniz. Cok zor bir rahatsizlik :/ Bizimki bir hafta falan oksurdu ve goturdugumuz doktorlar kucuk diye ilac vermediler. Boylece ilerledi hastalik. Akciger filmi cekildi ki zaten nefes almasi zorlasmisti. Balgam yuzunden tikaniyordu:KK43: Hastaneye gelene kadar poposuna vurdum ki nefes almayi unutmasin diye. Allah kimseye yasatmasin.

Bebegim taburcu oldu kizlar. Rabbime sukurler olsun. Yavrum nasil ozlemisim. Evde bayram var resmen. Bitanem nasil da sakinlesmis zaten usluydu tam uslanmis. Kendi kendine uyuyor. Aglamayi unutmus resmen. Bir iki mizirdiyor o kadar. Boyle mi devam eder bilmiyorum. Ama isterse evi yiksin. Saglikli ve yanimda ya cok sukur. Hic sikayet etmeyin kixlar aaglasinlarsizlasinlar varsin uyumasinlar hep yaninizda ve saglikli olsunlar yeter.

Bu arada Oferta sana da gecmis olsun insallah atlatirsiniz hemen sagligina kavusur. Cok iyi anliyorum seni rabbim sifa versin.

Biz dün yaptırdık cnm,sol kolundan,sag sol bacakdan toplam 3 aşı,gece ateşlendi şuan ateşi normal,birde 3 gün banyo yapılmıycak,kalça usg yi 1. ayı dolduğunda yaptırdık biz,ultrason cihazıyla kalçasına bakıyorlar kolay bir işlem,ama aşı bizi zorladı biraz,kolay değil 3 aşı birden...

Anneciklerr..
2. ay asilarinin yanisira Rotarix asısınıda yaptiracak misiniz?
Ben yaptırcam cnm 3. ay aşısında yapılcak sağlık ocağında söylediler
Bebegim taburcu oldu kizlar. Rabbime sukurler olsun. Yavrum nasil ozlemisim. Evde bayram var resmen. Bitanem nasil da sakinlesmis zaten usluydu tam uslanmis. Kendi kendine uyuyor. Aglamayi unutmus resmen. Bir iki mizirdiyor o kadar. Boyle mi devam eder bilmiyorum. Ama isterse evi yiksin. Saglikli ve yanimda ya cok sukur. Hic sikayet etmeyin kixlar aaglasinlarsizlasinlar varsin uyumasinlar hep yaninizda ve saglikli olsunlar yeter.

Bu arada Oferta sana da gecmis olsun insallah atlatirsiniz hemen sagligina kavusur. Cok iyi anliyorum seni rabbim sifa versin.

Çok şükür gözünaydın cnm,Rabbim birdaha yaşatmasın,kuzucuğuna sağlık sıhhat versin inş...

Bitmiyor dertler bitmiyooooorrr. Ben bittim ama.
Ayazı sünnet için doktora muayeneye götürdüm elle muayenede fıtıktan şüphelendi ultrason çektirdik iki tarafındada fıtık varmış ameliyat önerdi ürolog. Pazartesi cocuk cerrahından randevu aldık oda muayene edecek bakalım ne diyecek. Sünnet için gitmesek haberimizde olmayacaktı çocuğunda bir sıkıntısı yoktu. Çok moralim bozuldu.
Gözlerindeki çapaklanma için göz doktorunada gösterdim gitmişken mikrop kapmış damla verdi.
Annemde evdekilere kötü davranma beddua alma diyor nerden neye bağladı konuyu kendimi beter hissettirdi. Sanırım çok kötülük yapıyorum allah cezamı veriyor. Çocuk doğdu doğalı hastanelerden çıkamadık birde ameliyat derlerse ne yaparım işe de başlıcam çok moralim bozuk çok.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim sikma canini allah dermansiz dert vermesin insallah. Bak benimde sıkıntılar yakami birakmadi dogumdan beri. Anlatsam roman olur. Evet kv ler cok zorluyor insani ama sabretmek lazim benimkide oyle kendine sorsan dunya iyisi. Sen cocuklarina odaklan etrafi bosver hatta esini ve gerekirse anneni bile. Cocuklar icin dik durmamiz lazim

Kızlar bebişleri nasıl giydiriyorsunuz ? malum havalar ısındı,bizim ev çok sıcak oluyor,şuan evin sıcaklığı 27 derece,ben kısa kollu çıtçıtlı badi ve çorap giydiriyorum sadece,akşamları duruma göre altına penye ayaklı pijama giydirdiğimde oluyor...

Arkadaslar Rabbim bebeklerimizi butun kotuluklerden korusun. Bebeklerimizi saglikla buyuturuz insallah. Benim bebisim bugun 42 gunluk oldu.:KK1::KK1::KK1:

Kızlar bebişleri nasıl giydiriyorsunuz ? malum havalar ısındı,bizim ev çok sıcak oluyor,şuan evin sıcaklığı 27 derece,ben kısa kollu çıtçıtlı badi ve çorap giydiriyorum sadece,akşamları duruma göre altına penye ayaklı pijama giydirdiğimde oluyor...

Canim benim kendin nasil giyiniyorsan bebege bir kalinini giydir demisti ilk bebegimde doktorumuz.Ben de oyle giydiriyorum simdi

Kızlar bebeğim hiç gündüz uyumak istemiyordu yatiriyorum 10 dk 20 dk maksimum yarım saat uyuyor du. Bugün yüzüstü yatirdik tesadüf mu bilmiyorum okadar güzel uyudu ki maşallah hayret ettim.umarim hep böyle olur çok sevdi ole yatmayi..

Kızlar bebeğim hiç gündüz uyumak istemiyordu yatiriyorum 10 dk 20 dk maksimum yarım saat uyuyor du. Bugün yüzüstü yatirdik tesadüf mu bilmiyorum okadar güzel uyudu ki maşallah hayret ettim.umarim hep böyle olur çok sevdi ole yatmayi..

Maşallah bebişine,inş uyur artık,ilaydada 2 gündür gündüzleri rahat uyuyor aynı senin bebiş gibi 10 20 dk uyuyup uyanıyordu,dünden beri emziriyorum gerekirse mamasını veriyorum uyuyor,artık aşının etkisiylemi öyle anlamadım,inş böyle devam ederiz bizde

X