2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Lilacsofie canım kendine niye bu kadar yükleniyorsun ver bebeği kucağına al Demiri parka çık yinede bakmazmı böyle yapsan mecbur kalsa. Ben sorumluluk vermesem benimkide elini bişeye sürmez. Üstelik çalışıyorum akşam olunca evde resmen parçalanıyorum buna rağmen söyleneden yapmaZ

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bakmıyor canım, Deren' i eline aldığı sayılı düşün... Bir bebekle 15 dk bile yalnız kalamaz... İki dk tut diye verince, tv karsısına oturmus, cocugu da acayıp bır sekılde tutuyor, yanı ben olsam ben de ağlarım dusun...tepsi gıbı tutuyor resmen...

Hoş Demir'de de öyleydi.... Şimdi de Demir'e çok bağırıyor, tersliyor sürekli olarak çok ağır, onur kırıcı laflar ediyor. Uyarıyorum anlamıyor...

Hersey olsun ıstıyor, yemeği kahvesi meyvesi, kekı boreği,,,,,,,o tv izleyecek, havuza gidecek, kıtap okuyacak. Keyıf yapacak....
Çocuklar ağlamayacak, yemek yıyecekler, oyun ıstemeyecekler...ohh ne ball hayatttt
Çok üstüne gıdersem çirkinleşecek; para verıp kadın tuttum ya benden bısey beklemeyın ben çalışıyorum dıyecek. İşin içinden sıyrılacak.... Bugun yıne aynısını soyledı. Ben de sınırlendım bagırdım. Bu evde yardımcı benım ıcın degıl, senın ıcın var dedım, yanı ben degıl sen konforundan vazgecemedıgın ıcın yardımcı var demek ıstedım... Cok moralım bozuk, farkında degıl gıbı yapıyorum ama ıçı ıyıce bosaldı foss kaldı evlılıgımızın yazıkkk:KK43:((((((

Belki de haklıdır bılmıyorum :KK43:(( ben mı hatalıyım bılmıyorum

Son düzenleme:
Bebeklerimiz üç ayı doldurdular..........Eşi şuana dek bebeğinin altını hiç değiştirmemiş, 1 dk. bile olsa biberonunu tutmamış, yıkamaya yardımcı olmamış kaç kişiyiz arkadaşlar? Sadece merak ettim, belki de teselli arıyorum....

1. De hic almadi altini 3 sene surdu. Dogru duzgun zaman bile gecirmedi babamiz. 2 yastan sonra az az ilgi gosterdi. 3 den sonra ciddi anlamda oyunlarin hepsinde berabeler. Haftasonlari hep cocuk egleme modundayiz. Bebekle beraber daha ilgili ben yemek yapip ev toplarken salliyor egliyor bebegi zaten buyuk hep tepesinde. Ama alt alma falan cok muhim asama. Beklentim de yok. Beklemeyince koymuyor. Ama masallah ilgili Allah i var. Zaten o ilgilenmese kafayi yerim 2 siyle :KK43:

Kiyamam sana..ben birine zor bakiyrm sen arada mahvolmussun...

Onlar havuzdayken iki dk.da sevdiği keki yaptım, söylemesi ayıp elmalı havuclu...
Geldi bır guzel yedı
Aksam yemek hazırlarken Deren'i tut dedim ya bana dıyor kı
Kek yapacagına yemegı hazırlasaydın, aglatma bu cocugu yazıkkk!!!?!?!?

1. De hic almadi altini 3 sene surdu. Dogru duzgun zaman bile gecirmedi babamiz. 2 yastan sonra az az ilgi gosterdi. 3 den sonra ciddi anlamda oyunlarin hepsinde berabeler. Haftasonlari hep cocuk egleme modundayiz. Bebekle beraber daha ilgili ben yemek yapip ev toplarken salliyor egliyor bebegi zaten buyuk hep tepesinde. Ama alt alma falan cok muhim asama. Beklentim de yok. Beklemeyince koymuyor. Ama masallah ilgili Allah i var. Zaten o ilgilenmese kafayi yerim 2 siyle :KK43:

Bizim babamızın da Demir'le ilişkisi ben hamıleyken yardımcı kadın ısten cıkınca mecburıyetten basladı
Aslında ıyı kı cıkmıs kadın demek kı
Deren'i de arada opuyor sevıyor ama komsu gıbı
İşte 2 dk tutmadı elınde bu aksam

Aksamustu balkonda cay yaptım konusurz laflarız ıyı olur dıye
Cocuklar fılan hep beraberız
Hoop yuzume bıle bakmadan actı yarım kalan kıtabını okuyorrr
Pess dedım kızdım
Tamam dedı sayfayı kapamadı
Ben konusurken gozlerıyle yıne kıtaba bakıyor arada bana hıı hı dıyor
Sonra sustum farketmedı bıle

Bızım durum fena yanı
Demır'de de aynısını yapmıstı
Su emzırme bır bıtsın ben eskısınden de ınce ve bakımlı olmazsam
Olup ta onu surum surum surundurmezsem ne olayımmmm

Son düzenleme:
Bakmıyor canım, Deren' i eline aldığı sayılı düşün... Bir bebekle 15 dk bile yalnız kalamaz... İki dk tut diye verince, tv karsısına oturmus, cocugu da acayıp bır sekılde tutuyor, yanı ben olsam ben de ağlarım dusun...tepsi gıbı tutuyor resmen...

Hoş Demir'de de öyleydi.... Şimdi de Demir'e çok bağırıyor, tersliyor sürekli olarak çok ağır, onur kırıcı laflar ediyor. Uyarıyorum anlamıyor...

Hersey olsun ıstıyor, yemeği kahvesi meyvesi, kekı boreği,,,,,,,o tv izleyecek, havuza gidecek, kıtap okuyacak. Keyıf yapacak....
Çocuklar ağlamayacak, yemek yıyecekler, oyun ıstemeyecekler...ohh ne ball hayatttt
Çok üstüne gıdersem çirkinleşecek; para verıp kadın tuttum ya benden bısey beklemeyın ben çalışıyorum dıyecek. İşin içinden sıyrılacak.... Bugun yıne aynısını soyledı. Ben de sınırlendım bagırdım. Bu evde yardımcı benım ıcın degıl, senın ıcın var dedım, yanı nem degıl sen konforundan vazgecemedıgın ıcın demek ıstedım... Cok moralım bozuk, farkında degıl gıbı yapıyorum ama ıçı ıyıce bosaldı foss kaldı evlılıgımızın yazıkkk:KK43:((((((

Belki de haklıdır bılmıyorum :KK43:(( ben mı hatalı yım bılmıyorum

canım hıc uzulme gercı uzulme demekle de olmuyor. yardımcı olmasınlar ama bır laflarıyla bır bakıslarıyla ben de varım deseler.. nerde.. ben gercekten bunalımdayım. esımın gozu cocuktan baskasını gormuyor. oysa ne askla ne zorlukla evlendık kaç yıl bu bebegı bekledık ne hayaller kurduk ne sıkıntılar cektık omuz omuza verıp dugunumuzu evımızı arabamızı yaptık. bebegımız bıle borcla oldu.tup bebek surecı ve sonrası cok sıkıntılydı.eskıden beraber fılm ızlerdık haftada bırkez sınemaya gıderdık. yazın ıkı uc kere tatıle gıderdık. oturup konusabılırdık. ask dolu bakardık. sımdı aynı masada yemek yemıslıgımız bıle kalmadı.bebegı sadece sevmek ıcın tutuyor zorlu sureclerde tekım.lafa gelınce de tum gun evdesın dogum ıznındesın bebekle bırlıkte uyuyormusum o calısıyormus.. evde kendımı hzımetcı gıbı hıssedıyorum artık

Bizim babamızın da Demir'le ilişkisi ben hamıleyken yardımcı kadın ısten cıkınca mecburıyetten basladı

Pess dedım kızdım

Bızım durum fena yanı

valla ben yarın rejıme baslıyorum oyle boyle degıl... zaten sut ıcın cok yemege gerek yokmus..aslında benım dogumdan sonra kılo sorunum olmadı ama annemın dogumdan sonra benı bırakıp gıtmesı esımın vurdumduymazlıkları ev ıslerıne yardım etmemesı sebebıyle hızla kendımı yemege verdım resmen hıncımı yıyrek cıkardım ama artık kendımı tanıyamıyorum cok mutsuzum bır an once okul acılsın ısıme gıdeyım ben mutsuzken bebegımı nasıl mutlu edeyım..ben evde kaldıkca calısmadıkca farklı muamele goruyorum eskıden bırsuru ek ıs yapardım bana yardım ederdı evı supururdu en basıt sımdı aslında bebek bakımı daha zor bardagını bıle mutfaga goturmuyor. salona kuruluyor yıyor fıstıkları kabukları dokmus toplamamıs dondurma tabagı kurumus..uyarınca da ben de herseyı laf edıyormusum toplarsam sorun yok toplamassam evdesın yaa ısın ne demeye getırıyor. zaten artık karar aldım kendım ve cocougum ıcın yasayacagım. kendım ıcın zayıflayacagım..gercı kıloyla ılgılı bırsey demıyor ama ben mutsuzum...hamılelıgımdekı sıkıntılı surecımde bıle umudum vardı sımdı boslukta gıbıyım

Eşler konusulmus..ilk kizimda babamızın gosterdigi ilgi malesef ikincisinde olusmadi halbuki kardesi olsun cok istemistik gerci cok yogun calisio anlıyorum da ..mesela ilkinde her gece iremin emmesine kalkardi o da uyanirdi benimle simdi odalari ayirdik ben beren in odasinda kaliyorum ama hakkini yiyemem geldiginde beren uyuyana kadr ilgilenir gerci genelde de uyumus olur..bizim bize ait bir gunumuz bile yok 7gunde calisio ortak biseyimiz yok kilo bizim aramizda sorun malesef emziriyosun tabi normal diyen yok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iki cocuk arasinda kalmak cidden yorucu olmali. Fiziksel yorgunluktan cok manevi yorgunluk vardir diye dusunuyrm. Allah yardimcin olsun cnm.

bu erkek tarafinin derdi niye hic bitmez ki :KK47: her haftasonu sanki mecburuz gitmeye. Ayni benim kv giller. 2 gune bir bana geliyr bisileri bahane edip ama hala esimi arayip karin beni istemiyr diye agliyr :KK47:.. bari agzimi acip.cidden laf soylemis olsam da bunlari yapsa. Cok yoruyrlar insani.

Uzulme cnm..sonuc da bebegini ac birakmamak icin yapiyrsun.
Benimdde oglum iki gundur huysuz. Hep kucagimda. Yerine koyunca uyanip agliyr. Az emiyr. Ben de sutum azaldi sandim ama bence ac degil ondan emmiyr. Bi istahsizligi var.
gecen de denemistim. Gece de denedim. Hep ise yaradi. 1 bardak lactamil ictim. 2 saat icinde goguslerim catlayacak kadar sut doldu. Ama uyarayim normalde sut bana dokunur. Lactamilde sutlu urun. Onun icin baya gaz yapti bana.

Aslinda erkeklerden ziyade analarindan kaynakli bence cnm :KK47:

Sut icin yaptiklarim var ise yaradiginida dusunuyorum..Sadece doyurmuyor mu ki diye dusundum daha cok..Ama lactamilide deneyim sagol..
Bugun boyle oldu ama aksam 7 gb emdi sonra markete fln gittik kendi kendine uyudu 10 a kadar durdu cok mutlu oldum demek ki doyuyor :) dusundugum gb degil demek ki..
Sagol ilgin icin..

Pess dedım kızdım

Bızım durum fena yanı

Oyy aman..
Benim esimde alt alma islemine daha gecmedi o konuda yardimini beklemiyorum cunku koku takintisi var evde yemek kokusu bile sıkıntı..
Ama cok sukur diger herseyde yardimci..
Dedigin gb bu tamamen yetistirilme tarziylada alakali,benimle de..Ama temeli iyi degilse ne kadar ugrasilsada zor olur..

Iyi de olsa kotu de malesef bi yere kadar,hayat erkeklerin zevk aldiklariyla kadinlarin mecbur olduklari seyler arasinda dönüyor..

kızlar gerçekten sizin için üzüldüm. her annenin eşinden bu konuda destek görmesi gerektiğine inanıyorum.
Allah'a binlerce şükür eşim bana her konuda sonsuz destekçi :nazar: bir annenin çocuğuna göstermesi gereken her ilgide ve özbakımda eşim benimle beraber :) kızımızın altını değiştiriyor, banyosunu yaptırıyor, kıyafetlerini değiştiriyor, biraz ağlasa kucağıma verip yavrum acıktı emzir diyor, emzirirken başımızda bekleyip kızımı bana ver gazını ben alayım diyor :) hatta gece sürekli uyandığımı gördüğü için sabah okula gitmeden 2 saat bebeği kendi odasına alıp benim rahat uyumamı sağlıyor :KK16: biz de buna baba saati diyoruz :KK9: bu bana olduğu kadar bebeğimiz için de okadar yararlı ve manevi destek oluyorki anlatamam. kızım ve babası arasında inanılmaz bir bağ oluştuğuna inanıyorum.
gerçekten sizler için canı gönülden diliyorum ki sizler de bu desteği eşlerinizden görün.

kızlar uykuy problemini halleden var mı aranızda?

oğlum gündüz neredeyse hiç uyuyamıyor bilyorum uykusu var gözleri kapanıyor ama uykuda kalamıyor 5 dk-10 dk sonra tekrar uyanıyor.
emerken uykuya dalmışsa hiç oynatmıyorum yine uyanıyo. ana kucağında uyumuşsa sallanarak, uyanma belirtisi gösterdiğinde sallıyorum olmuyo uyanıyo. omuzumda uyumuşsa ellemiyorum kalsın diyorum yok yine uyanıyo
ve ben gerçekten çok üzülüyorum.
bayramda ailemin yanındaydım orda 2 gün boyunca çok düzenli uyudu nasıl neşeliydi ama evimizde uyumuyo.
emzik de tutmuyo

böylece tüm günüm onu uyutmaya çalışmakla geçiyo doğru düzgün sevemiyorum bile sanki

her gün dışarı çıkartıyorum 1 saat kadar sırf uyusun diye araba durduğu an uyanıyo
hayır önceden böyle değildi ne oldu anlamadım ki

canım hıc uzulme gercı uzulme demekle de olmuyor. yardımcı olmasınlar ama bır laflarıyla bır bakıslarıyla ben de varım deseler.. nerde.. ben gercekten bunalımdayım. esımın gozu cocuktan baskasını gormuyor. oysa ne askla ne zorlukla evlendık kaç yıl bu bebegı bekledık ne hayaller kurduk ne sıkıntılar cektık omuz omuza verıp dugunumuzu evımızı arabamızı yaptık. bebegımız bıle borcla oldu.tup bebek surecı ve sonrası cok sıkıntılydı.eskıden beraber fılm ızlerdık haftada bırkez sınemaya gıderdık. yazın ıkı uc kere tatıle gıderdık. oturup konusabılırdık. ask dolu bakardık. sımdı aynı masada yemek yemıslıgımız bıle kalmadı.bebegı sadece sevmek ıcın tutuyor zorlu sureclerde tekım.lafa gelınce de tum gun evdesın dogum ıznındesın bebekle bırlıkte uyuyormusum o calısıyormus.. evde kendımı hzımetcı gıbı hıssedıyorum artık

Zaten olay o. Kapidan girince sevgiyle bir sarilip opseler karim cok mu yorulmus degip sarilsalar. O bile yeter. Ama sor bakalim babalara. Ne dertlidir. Ev daginik yemek yok bir bebekle basa cikilmiyor. Ben de ilgi istiyorum. Sevgi istiyorum, hizmet istiyorum...

kızlar gerçekten sizin için üzüldüm. her annenin eşinden bu konuda destek görmesi gerektiğine inanıyorum.
Allah'a binlerce şükür eşim bana her konuda sonsuz destekçi :nazar: bir annenin çocuğuna göstermesi gereken her ilgide ve özbakımda eşim benimle beraber :) kızımızın altını değiştiriyor, banyosunu yaptırıyor, kıyafetlerini değiştiriyor, biraz ağlasa kucağıma verip yavrum acıktı emzir diyor, emzirirken başımızda bekleyip kızımı bana ver gazını ben alayım diyor :) hatta gece sürekli uyandığımı gördüğü için sabah okula gitmeden 2 saat bebeği kendi odasına alıp benim rahat uyumamı sağlıyor :KK16: biz de buna baba saati diyoruz :KK9: bu bana olduğu kadar bebeğimiz için de okadar yararlı ve manevi destek oluyorki anlatamam. kızım ve babası arasında inanılmaz bir bağ oluştuğuna inanıyorum.
gerçekten sizler için canı gönülden diliyorum ki sizler de bu desteği eşlerinizden görün.

Masallah Allah duzeninizi bozmasin

Bugun tursu yedim azicik insallah sutumde azalma yapmaz. Baska yiyen varmi icinizde ?

Benim kizda sadece tv izlemek istiyor asiri seviyor ki bakmasini engelliyorum ben..
Birde parmak emdigi zamanlar dogru duzgun sut emmiyor oyuzden emmesine pek izin vermiyorum.

ESlerden bahsedilmis benimki kizimin altini 1 kere yenidogdugunda hastanedeyken degistirmisti.... degistirmem anlamam diyor.
Hadi erkek olsa anlarim diyor ya bahane ariyor erkekte olsa kizda olsa degistirmeyeceginden adim gibi eminim...
Alt degisme disinda yardimci olur sagolsun misal az önce makarna yaptim bir de afedersiniz basit oldugundan ilgimi ceken sillik tatlisi yaptim bunlarla ugrastigim sirada bulasklari makineye atti tezgahi tertemiz yapti bugun banyo yaparkan minikle ilgilendi ilgilenmesine de :

Huyu cok pistir söylenir durur agresif sinirli en ufak bir lafimi kavgaya ceviren biridir kizim parmagini agzina soktugunda hizli bir sekilde cekiyor garibimde korkuyor yavasca cikar diyorum yok korksun da agzina sokmasin diyo.
Gecende araba degistirdi sirtim agriyo koltugundan diye bahane etti biraz borca da soktu bizi 6-7 bin kadar...
Babasi araba degistigini ögrenince akilsiz niye degistin gereksiz yere masraf cikariyorsun demis eee bunlarda babalari degilde sanki bir patron konusuyor gibi davraniyorlar asiri saygili oyuzden esim sadece sirtim agridigindan degistim demis .

Neyse eve geldi sinirli sinirini benden cikariyo kizdan cikariyo gergindide bu sefer babasina gittigimde herseyi söylucem biktimmmmmmmm bu cocukca hareketlerinden kizim agladiginda SEYTAN uyandi diyor yahu catlak agzi bozuk herif.

Licasofie canim keske benimde esim kizimla evle ilgilenmeseydide kizimizi severken canim yavrum deseydi daha ilgili daha dikkatli duzgun bir sekilde konussaydi ne kadar cok sevinirdim ne kadarda rahat olurdum kimbilir...
Yaptigi yardimlar gözume gelmiyor bile cunku agzi da huyuda bozuk :KK43:

Turkiyeye gitmemizi istiyor az kafam rahatlar diyor...
Orada annemlerde 3 kisi birden sigara iciyor komsular akrabalar hepsi sigara icmeyen yok neredeyse orada...
Buradaki gibi hassas degiller burada okul önlerinde bile yasak sigara icmek esimde onlara söylersiniz icmesinler diyor dogru diyorda en fazla 2 metre uzaklasirlar veya öteki odada icerler sonra o duman geciyormu ki ?
Kizimin kalbinde delikte var gözundeki virus olayida hala hassas durumdayiz bunlari dusunmeden gidin diyor demesi kolay bende gitmek istiyorum uzak kalsaydik belki rahatlardik ama kizimida dusunmek zorundayim kaldiki annemler kucucuk evinde kusta besliyor alerji gibi biseyde ciksa onda off dusunmek bile istemiyorum Allah yardimcim olsun :KK43:

Son düzenleme:

Masallah :nazar: dunyada böyle erkeklerin oldugunu duymak sevindiriyor beni o tatli sözler bin yardima bedel bence :KK1: kaldiki yardimda ediyormus gercekten eslerin yardimi sart ama hamilelikten lohusaliga annelige kadar cogumuzu yanliz birakiyorlar sonrada babayiz diye disarida hava yapiyorlar...

Bebeklerimiz üç ayı doldurdular..........Eşi şuana dek bebeğinin altını hiç değiştirmemiş, 1 dk. bile olsa biberonunu tutmamış, yıkamaya yardımcı olmamış kaç kişiyiz arkadaşlar? Sadece merak ettim, belki de teselli arıyorum....

Ben varım canım. Uzaktan hanimiş yapmak baba yaptı onu... Hatta annesi bizde malum, oda aaynı. Annesiii kaka mı yaptı acaba diyorlar bana da açıp bakmıyorlar..'

kızlar ya doğumdan sonra anne neden depresyona giriyor diyordum anladım sizlerdeki ruh halini de çözmeye çalışıyorum bende neler yaşşayacağımı bileyim diye
1 bebekten sonra bir boşluğa düşülüyor sanki
2 hamileyken kilolu olmak tatlı görünüyor ama doğurduktan sonra hiçte öyle değil göbekte ilk başlarda çok sarkık duruyor sanırım gerçeklerle yüzleşiliyor
3 baba bir anda baba olmuyor ilgisiz oluyor
4 kadın artık erkeğe çekici bir eş olarak değilde anaç bir anne olarak gözüküyor
5 kaynanalar bi anda garipleşiyor:))))
başka neler var sizden anlamaya çalışıyorm...
acaba ben ne yapacağım ben zaten depresyonda başladım hamşleliğe eşim bebek istemiyordu zor oldu kabullenmesi kilo aldım versem bile eşim çooookkkk zayıf kadın beğenir kendisine de hep dikkat eder bizim ilişkimiz zaten rutinleşmişti daha önce hep aynı pilav oldu sonuçta...belkide ben bu sorunları önceden ağır olarak yaşayıp kabullendiğim için çok kolay gelir:))))insan aynı şeylere kaç depresyon yaşar dimi:))

kızlar ya doğumdan sonra anne neden depresyona giriyor diyordum anladım sizlerdeki ruh halini de çözmeye çalışıyorum bende neler yaşşayacağımı bileyim diye
1 bebekten sonra bir boşluğa düşülüyor sanki
2 hamileyken kilolu olmak tatlı görünüyor ama doğurduktan sonra hiçte öyle değil göbekte ilk başlarda çok sarkık duruyor sanırım gerçeklerle yüzleşiliyor
3 baba bir anda baba olmuyor ilgisiz oluyor
4 kadın artık erkeğe çekici bir eş olarak değilde anaç bir anne olarak gözüküyor
5 kaynanalar bi anda garipleşiyor:))))
başka neler var sizden anlamaya çalışıyorm...
acaba ben ne yapacağım ben zaten depresyonda başladım hamşleliğe eşim bebek istemiyordu zor oldu kabullenmesi kilo aldım versem bile eşim çooookkkk zayıf kadın beğenir kendisine de hep dikkat eder bizim ilişkimiz zaten rutinleşmişti daha önce hep aynı pilav oldu sonuçta...belkide ben bu sorunları önceden ağır olarak yaşayıp kabullendiğim için çok kolay gelir:))))insan aynı şeylere kaç depresyon yaşar dimi:))

Bebeğe bağımlı olan anne oluyor. Eşinle kavga bile etsen kapıyı çekip gidemiyorsun, o çekip gitse de sen kuzu kuzu bebeğin başında beklemek zorundasın.
Benim eşim de çok zayıf begenır, sanırım suan benı bırak kadın ınsan olarak bıle gormuyor:KK43:(

Bugun tursu yedim azicik insallah sutumde azalma yapmaz. Baska yiyen varmi icinizde ?

Benim kizda sadece tv izlemek istiyor asiri seviyor ki bakmasini engelliyorum ben..
Birde parmak emdigi zamanlar dogru duzgun sut emmiyor oyuzden emmesine pek izin vermiyorum.

ESlerden bahsedilmis benimki kizimin altini 1 kere yenidogdugunda hastanedeyken degistirmisti.... degistirmem anlamam diyor.
Hadi erkek olsa anlarim diyor ya bahane ariyor erkekte olsa kizda olsa degistirmeyeceginden adim gibi eminim...
Alt degisme disinda yardimci olur sagolsun misal az önce makarna yaptim bir de afedersiniz basit oldugundan ilgimi ceken sillik tatlisi yaptim bunlarla ugrastigim sirada bulasklari makineye atti tezgahi tertemiz yapti bugun banyo yaparkan minikle ilgilendi ilgilenmesine de :

Huyu cok pistir söylenir durur agresif sinirli en ufak bir lafimi kavgaya ceviren biridir kizim parmagini agzina soktugunda hizli bir sekilde cekiyor garibimde korkuyor yavasca cikar diyorum yok korksun da agzina sokmasin diyo.
Gecende araba degistirdi sirtim agriyo koltugundan diye bahane etti biraz borca da soktu bizi 6-7 bin kadar...
Babasi araba degistigini ögrenince akilsiz niye degistin gereksiz yere masraf cikariyorsun demis eee bunlarda babalari degilde sanki bir patron konusuyor gibi davraniyorlar asiri saygili oyuzden esim sadece sirtim agridigindan degistim demis .

Neyse eve geldi sinirli sinirini benden cikariyo kizdan cikariyo gergindide bu sefer babasina gittigimde herseyi söylucem biktimmmmmmmm bu cocukca hareketlerinden kizim agladiginda SEYTAN uyandi diyor yahu catlak agzi bozuk herif.

Licasofie canim keske benimde esim kizimla evle ilgilenmeseydide kizimizi severken canim yavrum deseydi daha ilgili daha dikkatli duzgun bir sekilde konussaydi ne kadar cok sevinirdim ne kadarda rahat olurdum kimbilir...
Yaptigi yardimlar gözume gelmiyor bile cunku agzi da huyuda bozuk :KK43:

Turkiyeye gitmemizi istiyor az kafam rahatlar diyor...
Orada annemlerde 3 kisi birden sigara iciyor komsular akrabalar hepsi sigara icmeyen yok neredeyse orada...
Buradaki gibi hassas degiller burada okul önlerinde bile yasak sigara icmek esimde onlara söylersiniz icmesinler diyor dogru diyorda en fazla 2 metre uzaklasirlar veya öteki odada icerler sonra o duman geciyormu ki ?
Kizimin kalbinde delikte var gözundeki virus olayida hala hassas durumdayiz bunlari dusunmeden gidin diyor demesi kolay bende gitmek istiyorum uzak kalsaydik belki rahatlardik ama kizimida dusunmek zorundayim kaldiki annemler kucucuk evinde kusta besliyor alerji gibi biseyde ciksa onda off dusunmek bile istemiyorum Allah yardimcim olsun :KK43:

Tatlım, dışardan prens gıbı gorunse de benımkının de agzı cok bozuk. Demır'e takık bu ara, cok yaramaz ya......
Cok agır laflar soyluyor kufurlu de, soyleme artık hersyı anlıyor, onurunu kırıyorsun dıyorum...anlamıyor...
Bızımkı senınkının yardım da yapmayıp, ınsanlık namına basıt bısey ıstesen de, para verip kadın tuttuk ya, ben tum gun calısıyorum dıyen halı....
Cok bozuldum bu sefer artık şiştim ben de bu evde neyim hizmetçi mi, yok pardon para verip hizmetçi tutmuş ben kahya oluyorum!! Parası batsın töbe töbeeee!!!

Ben varım canım. Uzaktan hanimiş yapmak baba yaptı onu... Hatta annesi bizde malum, oda aaynı. Annesiii kaka mı yaptı acaba diyorlar bana da açıp bakmıyorlar..'

Aynıyız bravo uzaktan canımm kızım demek yetıyor...
Sağolsun bır eksıgımız yoklugumuz olsun ıstemez halleder ama kalben yanımızda oldugunu hıc hıssedemıyorum.

valla ben yarın rejıme baslıyorum oyle boyle degıl... zaten sut ıcın cok yemege gerek yokmus..aslında benım dogumdan sonra kılo sorunum olmadı ama annemın dogumdan sonra benı bırakıp gıtmesı esımın vurdumduymazlıkları ev ıslerıne yardım etmemesı sebebıyle hızla kendımı yemege verdım resmen hıncımı yıyrek cıkardım ama artık kendımı tanıyamıyorum cok mutsuzum bır an once okul acılsın ısıme gıdeyım ben mutsuzken bebegımı nasıl mutlu edeyım..ben evde kaldıkca calısmadıkca farklı muamele goruyorum eskıden bırsuru ek ıs yapardım bana yardım ederdı evı supururdu en basıt sımdı aslında bebek bakımı daha zor bardagını bıle mutfaga goturmuyor. salona kuruluyor yıyor fıstıkları kabukları dokmus toplamamıs dondurma tabagı kurumus..uyarınca da ben de herseyı laf edıyormusum toplarsam sorun yok toplamassam evdesın yaa ısın ne demeye getırıyor. zaten artık karar aldım kendım ve cocougum ıcın yasayacagım. kendım ıcın zayıflayacagım..gercı kıloyla ılgılı bırsey demıyor ama ben mutsuzum...hamılelıgımdekı sıkıntılı surecımde bıle umudum vardı sımdı boslukta gıbıyım

Ben rejımden korkuyorum emzırırken yemeden yapamıyorum sut
Beyefendılerın keyfı benım bebegımın rızkından onemlı dgıl
Zaten şimdi zayıf olsak ta onlara ne yaparsak yapalım anac tavuk gıbı gorunecegız bu dedıgıme guven
Ilkınden tecrubeyle sabıttır

X