2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Yaa ben iyiki buraya üye olmuşum! Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Oğlumu yıkadım, evi de sileceğim, ne iyi insanlarsınız :))
Oğluma okurken hepimizin bebeklerine okudum :)) Allah'ım kabul etsin..

Kizlar uzun zaman oldu foruma bakmayali özlemişim sizleri çocuklar epeyce buyudu zamanimiz daha da azaldi islerden :KK43: ancak firsat oluyor bundan sonra bakmaya calisicam hepinizi öptüm iyiki varsınız

Kızlar süt sagarken bebeginizi emziriptemi sagıyorsunuz,yoksa emzirmeden öncemi,öncesinde veya sonrasında ne kadar sütünüz çıkıyor ? Cevaplarsanız çok sevinirim...

Yaa ben iyiki buraya üye olmuşum! Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Oğlumu yıkadım, evi de sileceğim, ne iyi insanlarsınız :))

Canım benim ne iyi yüreklisin sen öyle,kimseye anlatamadıgımız sorunlarımızı burada birbirimize anlatıyoruz dertleşiyoruz yardımcı olabildiysek ne mutlu,Rabbim duanı kabul etsin inş...
Kizlar uzun zaman oldu foruma bakmayali özlemişim sizleri çocuklar epeyce buyudu zamanimiz daha da azaldi islerden :KK43: ancak firsat oluyor bundan sonra bakmaya calisicam hepinizi öptüm iyiki varsınız

Hg cnm, gerçekten zamanımız kısıtlandı,bende çoktandır zaman bulup gelemiyordum bu ara buralardayım,iyiki geldin her zaman bekleriz...

Oy canim benim, Allah senden razi olsun evine de mutluluk huzur versin

Kızlar süt sagarken bebeginizi emziriptemi sagıyorsunuz,yoksa emzirmeden öncemi,öncesinde veya sonrasında ne kadar sütünüz çıkıyor ? Cevaplarsanız çok sevinirim...

Ben genelde tek meme veriyorum bizdiga yetiyo diger memede doluluk hissediyorsam sagiyorum 130-150 ml falan cikiyo 3-4 saat gibi bi surede...eger az emmisse ya da buzluk stogu azalmissa emdigi memeyi de sagip sut uretimini tetikleme calisiyorum o zaman max 60 ml gordum canim, tabi sut miktari bizim bidiklarla da alakali benimki 28 nisanda dogdu...

Oy canim benim, Allah senden razi olsun evine de mutluluk huzur versin

Ben genelde tek meme veriyorum bizdiga yetiyo diger memede doluluk hissediyorsam sagiyorum 130-150 ml falan cikiyo 3-4 saat gibi bi surede...eger az emmisse ya da buzluk stogu azalmissa emdigi memeyi de sagip sut uretimini tetikleme calisiyorum o zaman max 60 ml gordum canim, tabi sut miktari bizim bidiklarla da alakali benimki 28 nisanda dogdu...

Teşk ederim cnm,ben sagmadım şimdiye kadar ama merak ediyorum bir tane manual pompa alıp denemek istiyorum:)

canım arkadaşlarım,alıntı yapamadım mesajlarıma cevap yazılınca çok mutlu oluyorum teşekkür ederim.oğlumun ağlama krızleri düzeldi çok şükür eskisi gibi emiyo.doktora gittim ağrılarımın sebebi sağ bacağımda menukus yırtığı var doktor ameliyat dedi.ameliyat bazen çözüm de dedğil.inanın dünya başıma yıkıldı.ben onca kiloyu yürüyrek vermeyi düşünüyordum.zaten dışarı çıktıgımda 1odk sonra adım atamıyordum.tabi öküz gibi kilo alırsam bacaklarımda taşımaz.bugün süt pompası aldım.ilk defa süt sağdım 75 ml çıktı.valla sırf size özendiğimden :)
benim büyük oğlan çok fena saçlarımın beyazladığını görünce hep ağlardı.kardeşinede oğlum ben seni hiç bırakmayacam derdi.meğer yaşlandığımı düşünüyormuş.Allah kimseyi evletlarından ayırmasın.bugün hastaneden eve gelene kadar hayat bana çok uzun geldi.ne zaman ölecem ben dedim.hayatım boyunca hareket etmekten yürümektan korkacam.eve gelince yavrularımı görünce ne diyorum ben dedim.bugün benim doğum günüm :KK43:(((

Bu 3.yazisim sana valla niyeyse yaziyorum yaziyorum gonderilmiyor. Ben 2 dizimden birden ameliyat oldum 2008de. Bi dizimdeki 10 yillik bi yirtikdi digeri 3 yillik bi yirtikdi. Ameliyata girerken tek diz diye girdim 2 si zor olur diye dusinuyordum sonra ameliyat sirasinda doktorumla 2. dizi de olmaya karar verdim. Ameliyati lokal anestezi ile olmustum. Yuruyus yapamayacagini soylemissin ya aslinda tam tersi meniskus ameliyatindan sonra belli egzesizler var yapman gereken. 1 ay sonrasinda da yuryuse yatay bisiklete filan basliyorsun. Ama yuruyus sart. Ameliyat olsan sana da yuruyus icin kesin bahane olur :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Maaşallah turp gibiyim tiroid vs hiçbirşeyim yok. Bence de emzirme hormonu benim kimyamı bozuyor. Emzirerek kilo vermek mi benim için hayal......İnan takmamak zor oluyor ama yapacak birşey yok şimdilik:KK43:(((((

Lilacsofie aynen bende oyle emzirmek zayiflatir diyorlar ya ben aksine kilo aliyorum yemekten de kendimi alamiyorum icim eziliyor valla 2 saat yemesem simdi yemek diyince yine aciktim valla.

Bizi anlatmışsın canım bizde aynen öyleyiz sürekli ilgi yanında olcam konuşcam şarkı oyun derken vakit öyle geçiyor,yemek yaparken bile anakucagına koyup mutfaga getiriyorum kızım beni izliyor bende yemek yapıyorum :)

Canim seninki en azından anakucaginda duruyormus bizimkinde o da yok illa birilerinin kucaginda olacak haa sadece kucakta olmak da kesmiyor prensesi illa gezdirilcek filan :s hep kaynanam alistirdi. Oturdugu yerde kucagina verirken bile dur kalkiyim da oyle ver diyor.bi misafirlige bile gidemiyorum ben misafirim gelse yine oturamiyorum filan uff

Canim seninki en azından anakucaginda duruyormus bizimkinde o da yok illa birilerinin kucaginda olacak haa sadece kucakta olmak da kesmiyor prensesi illa gezdirilcek filan :s hep kaynanam alistirdi. Oturdugu yerde kucagina verirken bile dur kalkiyim da oyle ver diyor.bi misafirlige bile gidemiyorum ben misafirim gelse yine oturamiyorum filan uff

Canım bizimkininde bazen öyle huysuzlukları oluyor,evin içinde gezdirsek bile aglıyor,balkona çıkarıyorum yoldan gelen geçeni izliyor susuyor hanımefendi,içeriye girer girmez aglamaya başlıyor,biz bile sıkılıyoruz sıcaktan,onlarda sıkılmıştır artık yatmaktan gezmek istiyorlar heralde:KK9: bizimki babaannesine çekmiş heralde oda gezmeyi çok sever yandık valla:KK9:

negri çokk geçmiş olsun canım, Allah esirgesin bebeğini.
düşe kalka büyüyecekler der bizimkiler ama inşaallah ciddi durumlar atlatılmadan bi büyütebilsek...

telefondan giriş yapmayı öğrenirsem bende cevap ve sorulara katılacağım inş.
benim kullanıcı adımdaki alt tireyi (_) bulamadım telefonumda, öğrenirsem bende telden girerim artık,
çünkü hergün telden takip edebiliyorum sizleri ama yazamıyorum giriş yapamadığım için.
bilgisayar başında olamıyorum çoğu zaman...ama telefon öyle değil :)

ohh çok sevindim gerçekten.sonunda rahat edeceksin.bütün gün işte çok yoğundum hiç bakamadım buraya eve geldim ilk iş açtım içim rahat etmiyor sizden haber almayınca.arkadaşlar söylemiş zaten bende sirkeli su önerecektim..belki şu anda çoktan silmiş ve bebeğinle mutlu mutlu emişiyor olabilirsin.
zamanla herşey yoluna girecek.

Sibela Kuzeyim çokkkk yakışıklı. Maşallah bakışlara bayıldım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

plojovic teşekkürler Cin alim o benım , agzıma da yerleştı ıyıce bu aralar cın alı dıye sevmeye basladım :)

Masallah gozler cakmak cakmak valla,cok akilli olacak bu cocuk derler ya tam oyle :))
Masallah aman:nazar:
Buarada istek gondermistim fotograflari gormek adinaydi ama gorebiliyormusuz arkadas olmadan,artik sen Sezen'e bakarsin arkadaslikla :KK9:

Aminn..
Bende hep iyi ki diyorum :) cok sukur.
Sezen bana birsuru dost kazandirdi diyorum..

negri çokk geçmiş olsun canım, Allah esirgesin bebeğini.
düşe kalka büyüyecekler der bizimkiler ama inşaallah ciddi durumlar atlatılmadan bi büyütebilsek...

telefondan giriş yapmayı öğrenirsem bende cevap ve sorulara katılacağım inş.
benim kullanıcı adımdaki alt tireyi (_) bulamadım telefonumda, öğrenirsem bende telden girerim artık,
çünkü hergün telden takip edebiliyorum sizleri ama yazamıyorum giriş yapamadığım için.
bilgisayar başında olamıyorum çoğu zaman...ama telefon öyle değil :)

Yardimci olmak isterim eger okuyorsan keske modelide yazsaydin :)
Genel dokunmatiklerde solda 'sym' yazar oraya tiklayinca semboller cikar..
Ya da baska sembollerin ciktigi yuvarlak ayarlar sembolu gb sekil olur onda da semboller cikar bilemedim suan baska ne olabilir :) sol altta olurlar genelde :)

Teşk ederim cnm,ben sagmadım şimdiye kadar ama merak ediyorum bir tane manual pompa alıp denemek istiyorum:)

Rica ederim canim, buzlugunda bi miktar bulundurmus olursun en kotu ek gidaya gecince yogurt, mama yapiminda kullanirsin...bizim gibi mayis annesi olan bi arkadasim mastit olunca ilac icerken kullanmisti buzluk stogunu mesela...ne zaman gerekecegi belli olmuyo gercekten

Canım hızlıca okudugumdan alıntı yapamadım...
Sen iyi ol, moralini yuksek tut, bebegin de iyi olacaktır...bebeklerimiz bizim ruh halimşzden cok etkileniyor...mesela ben de kv m bize geldiginde cok geriliyordum, bebegim de onun oldugu gunler surekli aglıyordu...içini ferah tut...zaten bu ara hepimizin bebişlerinde de iştahsızlık var brz..gecici diye düşün hep... Bebekler, annelerin aynasıdır...sen mutlu ol yeter

Rica ederim canim, buzlugunda bi miktar bulundurmus olursun en kotu ek gidaya gecince yogurt, mama yapiminda kullanirsin...bizim gibi mayis annesi olan bi arkadasim mastit olunca ilac icerken kullanmisti buzluk stogunu mesela...ne zaman gerekecegi belli olmuyo gercekten

Ahh cnm keşke öyle olsa ama hiç sanmıyorum sütüm az benim,merak ettigim acaba benden kaç cc süt çıkacak,buraya yazdıktan sonra eşimi aradım aldırdım manuel pompa istedim ama henüz sagmadım pompayı steril ettim ilaydayı emzirdim bomboş gögsüm sagsammı şimdi bilemedim :26:

X